Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem przy odpalaniu proszę o pomoc


Krzysiek M.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mianowicie stało mi się tak dwa razy przy odpalaniu samochodu obrotomierz skoczył do 2-2.5tys po przekręceniu kluczyka i gdy zgasły kontrolki chciałem zapalić kręcił lecz nie palił cofnolem kluczyk wyjolem wsadzilem obrotomierz nie ruszył się kontrolki zgasły auto zapaliło odrazu w czym może być przyczyna czy ktoś miał może podobny przypadek i pomoże?? Dziękuję z góry

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik polozenia wału g28 najpierw sprawdz przewody i wtyczke czy są całe, ewentualnie wymien ten czujnik to moze byc przyczyna zlego odpalania

a drugie to blad uciekajacego cisnienia pomierdzy turbo a zaworem dv. wiec musisz sprawdzić zaworek DV czy jest sprawny, na youtubie są poradniki. jak sie okaże ze dobry to sprawdz szczelnosc ukladu dolotowego, dociagnij weze na opaskach zaciskowych, sprawdz czy dobrze siedzą zwłaszcza przy turbinie i pod duzym grubym wezem ktory idzie od turbo do puszki z filtrem powietrza jest taki cienki dlugi wezyk lubi sie przetrzeć wiec zajrzyj do niego. jak to wszystko ogarniesz to skasuj bledy i zrób logi dynamiczne i wrzuć  tutaj

sprawdz kanaly pod akumulatorem czy sa drozne + czy komputer nie jest zalany wodą

Edytowane przez JeJu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2017 o 00:56, Krzysiek M. napisał:

Logi mam porobione w poście niżej gdybyś mógł zerknac 

Gdzie masz te logi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...