Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Czy Power box to dobra droga do zwiekszenia mocy, prosze o opinie


truckdriver

Rekomendowane odpowiedzi

:wallbash:

Nie mogę się powstrzymać od komentaża (sory) .... moim zdaniem albo dobry wirusik napisany pod Twój samochód ( nie musi to być 1,5 koła ) albo w ogóle bym nic nie robił bo sama nazwa-power box :thumbdown: jakoś nie kojaży się dobrze .

P.S.

Wiem że pieniądze nie leżą na ulicy ale , przysłowie mówi " Chytry traci dwa razy " ja bym nie ryzykował jaki by nie był mój samochód .Poczytaj opinie ludzi po wgraniu programu .....ja się z Nimi zdadzam w 100% ( sam jestem po wgraniu softa -nic się nie dzieje , ba spalanie spadło ) Pzdr PIXI :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz.olma

No ja tam napisalem ze mam zmienione mapki w sterowniku tzn zmienione kosci pamieci z juz wgranymi programami,znalazlem to na allegro sa dostepne juz za 400zl cale komplety i pod dany typ sterownika,za 100zl znalazl sie gosciu co podmienil je w kompie i caly koszt tej operacji zostal zamkniety w 500zl wiec mysle ze tez nie warto kupowac tego Power Boxa a poszukac lepiej czegos takiego sobie.Napisalem tylko opinie poniewaz jezdzilem na tym Boxie.Ale teraz jezdze tylko na wylaczonym boxie no chyba ze czasami sie skusze pociagnac go troche wiecej noca pusta droga to sobie go na chwilke jeszcze wlacze.No ja bym osobiscie nie dal tyle kasy co sobie chca za zmiane oprogramowania,nie jestem taki co by tak rozdawal kase dla tego pisze ze mozna zrobic to samo samemu i po kosztach Szukajac po Allegro,albo znajomych elektronikach co maja programatory do tych kosci.Bo byli i tacy co chcieli sobie zgrac te moje mapki juz nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateuszu nie mnie Ci tlumaczyc co i jak bo poniekad masz racje. Jesli program ktory zakupiles jest delikatny i zrobiony z glowa to w 90% sprawnych 1Z bedzie dawac fajne i bezpieczne przyrosty. Niestety na allegro obserwuje wyscig zbrojen i tam kazdy wyciaga w opisie tyle KM ze po prostu glowa boli. Takie mocne programy wsadzone na pale do samochodu ktory nie jest sprawdzony, nie wiadomo jak np ma wstepnie ustawiona pompe na nastawniku, nie wiadomo jak trzyma kat wtryskunie wiadomo jak turbo pompuje - moze sie skonczyc mniejsza lub wieksza awaria.

Dlatego krzywdzacym jest okreslanie ze za 500zl dostajesz to samo co za 2,3x tyle u tunera bo to gow..no prawda. U nas dostajesz kompleksowa usluge czyli diagnostyke, ew korekty rozrzadu, pompy pozniej program, kilka poprawek by wykresiki byly sliczne na tyle by mozna bylo na forum wrzucic, pozniej jeszcze test drogowy czy nic nie wybuchnie i dopiero moge powiedziec ze auto masz dobrze zrobione.....

To tak samo jak mozna mozna pojsc do naprawde dobrej restauracji, wybrac z menu cos co sie lubi, wypic porzadny trunek albo pojsc na bule co fastfooda i opierdolic na cieplo...tym i tym sie najesz...ale roznica jest. Kazdy woli co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic dodac nic ując wszystko zostało powiedziane na ten temat . chyba trzeba zamknac ten temat bo tunerzy sie denerwuja czytajac takie bzdury ze box to dobra sprawa. pozdrawiam i sory za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...