Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pokrowce na fotele


Gabriel-Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie gdzie można kupić pokrowce na fotele do Audi  A4 B8 AVANT Sportline z przednimi fotelami sportowymi z regulowaną długością siedziska (wysuwane przedłużenie)

pozdrawiam Gabriel-Andrzej

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. - Temat przeniesiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, JawoR36 napisał:

Tylko szyte na miarę pewnie.

Ale mnie bardziej nurtuje pytanie : po co?

Nie tylko ciebie nurtuje to pytanie :D 

 

Chyba wolałbym 3 razy oddac do prania niż pakowac pokrowce. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.  Wychodzę z założenia że Niemiec uświnił a Ty chcesz to przykrywać . Wypierz w profesjonalnej firmie i będą jak nowe. 

Oczywiście to moje skromne zdanie a zrobisz jak zechcesz.

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak są tak ładne, że szkoda uświnić, to zakładać pokrowiec na fotel wtedy kiedy się wsiada uświnionym lub odpowiednio pielęgnować by się nie zniszczyły i tyle. Do swojej Audi mam zwykłe prześcieradło z gumką, które zarzucam gdy muszę pilnie wsiąść do samochodu w ciuchach roboczych.

Pokrowce owszem, są fajne, ale w np dostawczakach, które ciągle są narażone na brud i inne uszkodzenia np wystający z kieszeni nożyk do tapet. W przypadku zwykłej osobówki, której nie używa się jako woła roboczego nie widzę potrzeby oszpecania samochodu. Np do nowego Craftera będę szył pokrowce ze skóry i alcantary, koszt ok 2000tyś zł, ale to pewnie trochę za wysoka półka cenowa :) https://www.olx.pl/oferta/pokrowce-samochodowe-szyte-na-miare-na-siedzenia-tapicerka-CID619-ID94F5z.html#e9e1d16de3

Edytowane przez JawoR36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JawoR36 napisał:

A jak są tak ładne, że szkoda uświnić, to zakładać pokrowiec na fotel wtedy kiedy się wsiada uświnionym lub odpowiednio pielęgnować by się nie zniszczyły i tyle. Do swojej Audi mam zwykłe prześcieradło z gumką, które zarzucam gdy muszę pilnie wsiąść do samochodu w ciuchach roboczych.

Pokrowce owszem, są fajne, ale w np dostawczakach, które ciągle są narażone na brud i inne uszkodzenia np wystający z kieszeni nożyk do tapet. W przypadku zwykłej osobówki, której nie używa się jako woła roboczego nie widzę potrzeby oszpecania samochodu. Np do nowego Craftera będę szył pokrowce ze skóry i alcantary, koszt ok 2000tyś zł, ale to pewnie trochę za wysoka półka cenowa :) https://www.olx.pl/oferta/pokrowce-samochodowe-szyte-na-miare-na-siedzenia-tapicerka-CID619-ID94F5z.html#e9e1d16de3

 

To nie lepiej w tej kasie za 3 lata taborety wymienić ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy już się wypowiedzieli, ale zawsze można naturalne kupić na Aliexpress, np. te są z regulowanymi paskami, powinny pasować do foteli sportów z wysuwanymi podparciami pod uda: https://pl.aliexpress.com/item/Winter-Short-Plush-Long-Wool-Car-Seat-Cover-Universal-Sheepskin-Fur-Seat-Cushions-for-Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, edraven napisał:

 

To nie lepiej w tej kasie za 3 lata taborety wymienić ? ;)

Ja mam mam wizję zrobić pół skórę z alcantarą lub skórę ze środkiem czerwono-czarna krata z GTI pod kolor lakieru ;) A w nówce dochodzi jeszcze gwarancja, więc sobie nie podłubiesz z fotelami itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poszukujecie pokrowców do swojego samochodu a zarazem odmiany to zapraszam klubowiczów do zapoznania się z naszą propozycją:

http://luxpokrowce.pl/

Oferujemy szeroki wybór materiałów. Indywidualne dobór materiałów, kolorów itd. 

Otrzymują państwo 3 lata gwarancji na nasze pokrowce ( na szwy, wyblaknięcie kolorów, rozciąganie). Są dopasowane do każdego modelu samochodu. Komplet zawiera, pokrowce na siedzenia, zagłówki jak i  zarówno podłokietniki.  Jest możliwość zakupienia na dowolną ilość foteli. 

Edytowane przez Su27Krakow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Su27Krakow napisał:

Jeśli poszukujecie pokrowców do swojego samochodu a zarazem odmiany to zapraszam klubowiczów do zapoznania się z naszą propozycją:

http://luxpokrowce.pl/

Oferujemy szeroki wybór materiałów. Indywidualne dobór materiałów, kolorów itd. 

Otrzymują państwo 3 lata gwarancji na nasze pokrowce ( na szwy, wyblaknięcie kolorów, rozciąganie). Są dopasowane do każdego modelu samochodu. Komplet zawiera, pokrowce na siedzenia, zagłówki jak i  zarówno podłokietniki.  Jest możliwość zakupienia na dowolną ilość foteli. 

Ogarnąłbyś mi nowego Craftera? Trzy miejsca z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...