Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mod na plus :-) za***iście teraz swieci :-) Musze z czasem u siebie tez zrobic :-) 

Opublikowano

Kurde wczoraj wsadziłem bixy ale jeszcze ori i nie myślałem że tak szybko się przekonam do zmiany na b8  hehe zaczynam szukać, za***isty mod ;)

Opublikowano
  • Autor

Nie ma ziewania Panowie , trzeba coś działać :D

Opublikowano
W dniu ‎2017‎-‎11‎-‎14 o 16:02, Czaki89 napisał:

Dzisiaj zimówki... tragedia :facepalm:

15" stalówki ? :decayed:

Jeżeli coś większego to mimo wszystko pokaż zdjęcia :)

Opublikowano
  • Autor

Nie no serio to taka jest zima u mnie w tym roku :

149qry9.jpg

2qn46kz.jpg

15d5e8y.jpg

:grin::grin::a4fan: JR11 19" 8,5J et 35 :grin::grin:

Edytowane przez Czaki89

Opublikowano

Fajne koło, tylko szkoda, że noe widać wzoru :grin:

Opublikowano
  • Autor

Czarna felga jest przewalona pod tym względem xD

Łap Kojak jeszcze takie

 

2v2imxi.jpg

Edytowane przez Czaki89

Opublikowano
Godzinę temu, Czaki89 napisał:

Nie no serio to taka jest zima u mnie w tym roku :

:grin::grin::a4fan: JR11 19" 8,5J et 35 :grin::grin:

Czyli na zimę większe koła niż latem :D

Jaki rozmiar i marka opon zimowych ?

Opublikowano
  • Autor

Te alusy są na jakiś letnich oponach budżetowych :facepalm:

Opublikowano

Wysokość przyzwoita jak na zime :decayed:

Opublikowano

posadzona wzorowo :D:grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Z powodu dość nie sprzyjającej aury pogodowej nasilił sie problem z parujacymi BiXenonami. Odnalazlem więc poradnik z naszego forum jak rozwiązać ten problem. Zobaczymy czy cos pomoże. To do dzieła.

f338baad76e41209f1c0a88f757caaea.jpg34639b09deb584a4d69bb9d2abae8d2a.jpg3733eeab0520e3e7ca923fd6adb94700.jpge646a1dcc75ac2452fec4752f6803cfa.jpg


Między czasie zbieram graty pod radio 2din. Mam juz tunel kosz panel navi w tunel i okablowanie. Moze na wiosnę uda sie juz wszystko poskladac do kupy. Pozdrowionka.

Opublikowano

Daj znać czy pomogło :wink:

Opublikowano
  • Autor

Myśle skrócić gałkę zniany biegow. Co myślicie? Ktos ma? Robic nie robic?

Opublikowano

Ja mam przyciętą ok 2 cm względem ori lepiej wygląda i pierwsze wrażenie było że lepiej biegi się wrzuca ogólnie na + :D w temacie mam chyba nawet foto jak to wygląda teraz 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

 

W dniu 8.01.2018 o 23:34, dawid7737 napisał:

Ja mam przyciętą ok 2 cm względem ori lepiej wygląda i pierwsze wrażenie było że lepiej biegi się wrzuca ogólnie na + :D w temacie mam chyba nawet foto jak to wygląda teraz 

Czym przycinałeś ? Jak masz jakieś foto to podrzuć, będę wdzięczny.. :hi:

Opublikowano

Haha ostatnio regenerowałem moje Bixy i też myślałem żeby dać tam podkładkę gumową do zębatek regulacji (jedną wymieniałem bo połamane zęby miała).
Daj znać jak poszło

Opublikowano

Czaki jak zmieniałeś soczewki to jak podpinałeś kable do wtyczki z soczewki z B8?

Z B6 jest zielony i żółty a z B8 są dwa czarne (czy tam ciemno szare). Jak leci czy trzeba wiedzieć, który co i jak?

Opublikowano
7 godzin temu, johnnythebest napisał:

Czaki jak zmieniałeś soczewki to jak podpinałeś kable do wtyczki z soczewki z B8?

Z B6 jest zielony i żółty a z B8 są dwa czarne (czy tam ciemno szare). Jak leci czy trzeba wiedzieć, który co i jak?

Kolego to niema znaczenia. Tam nie ma biegunowosci. Tylko sygnal idzie, wiec bez znaczenia jak podlaczysz :hi:

Opublikowano

Dokładnie. Tam jest elektromagnes. Jeżeli piszecie o bix.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.