Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Upiększenie felgi '17


VoMiT

Rekomendowane odpowiedzi

Bo jak założysz 19" i przejedziesz po naszych drogach to znowu będą "do zrobienia" :polew:

...jak bedziesz omijac dziury

Jak nie wpadniesz przy tym omijaniu w jakąś której nie zauważyłeś, po drugiej stronie jezdni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te felgi nadają sie do polerowania!!!

Miałem identyczne 19'' w A6 były podobnie poodzierane, polerowanie sztuki 150zł

Co do malowania, jak je pomalujesz to nie będzie juz na nich 2 kolorów bo zauwazcie ze ramiona są srebrne a miedzy ramionami jest kolor szary.

Za twoje 17'' zapłacisz mniej za polerke bo to 17'' a nie 19'' :)

Malowanie wyjdzie taniej jak dasz lakiernikowi ale on juz ci tego nie zrobi w 2 kolorach tylko jednym srebrnym i wtedy ta felga straci swój urok.

Tylko i wyłacznie polerowanie i felgi będą wyglądać jak nowe, wiem co mówie bo przez to przechodziłem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziur nie ma :good::polew: ale jak to ładnie można ująć, są "ubytki w nawierzchni" :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: przeciez w Polsce nie ma dziur... :tongue4:

są są :embarrassed: chyba dawno nie byłeś w ojczyźnie :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio bylem w maju i jadac do rodzimej Legnicy z Wroclawia widzialem cos bardzo interesujacego,mianowicie byla jakby wielka dziura (do zludzenia przypominala lej po wybuchu bomby...)wypelniona kamieniami,w pierwszej chwili pomyslalem,ze to jakas prowizorka,na zalatanie jakiejs powaznej ''usterki'',ale szwagra ojciec szybko mnie sprowadzil na ziemie i powiedzial,''to juz tak jakies poltora roku lezy''-jeblem smiechem i pomyslalem sobie-nic sie nie poprawilo na naszych drogacg,ale przekonam sie w tym roku,bo wale na wakacje najpierw do niemiec,odwiedzic rodzinke,a potem do Polski,wiec zobaczymy,czy 18'' dadza rade :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w tym poście chodziło o upiększanie naszych polskich dróg czy felg 17'' :decayed:

Za chwile jakiś zielony tu wleci i pozamiata :gwizdanie: :decayed:

A co do UK to siedziało się tam kilka latek i zjechało te wszystkie motorway-e od M1 do tak zwanej patelni M25 i co moge powiedzieć?? Motorway-e mają ładne ale w miastach nie zawsze są takie ładne drogi jak się wydaje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak w kazdym wiekszym miescie,co dziennie jest remont jakiegos odcinka drogi,czy kawalka rury... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za piaskowanie 500 PLN to zdzierstwo.

Jak masz kogoś kto pracuje na odlewni to Ci za dobrą wódkę to zrobią...

Ja piaskowalem zimówki, cały syf i rdza usunięta. Oczywiście później trzaby wyrównać czyms powierzchnię. Ja domowym pistolecikeim psiknąłem. Nie wyglądają najgorzej, przynajmniej nie świecą rdzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to ja moze zapytam inaczej,czego oczekujesz,mam na mysli wyglad-chcesz wypolerowane,pomalowane-przykladow kilka bylo,teraz zadaj sobie pytanie,jakie Ty chcesz miec,biorac pod uwage pierwszy post,chcialbys to zrobic sam,wiec przygotuj sobie duzo wolnego czasu,a jesli nie chce Ci sie z tym bawic-poszukaj kogos ,kto to zrobi,porownaj ceny-moze ktos Ci to zrobi za przyslowiowa flaszke... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakierowanie wyjdzie taniej niż polerka ;)

Tylko że po takim malowaniu pasuje zrobić polerkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakierowanie wyjdzie taniej niż polerka ;)

Tylko że po takim malowaniu pasuje zrobić polerkę.

uwazam,ze jak polerka,to juz malowanie odpada,bo malowanie to ostatecznosc w odnawianiu bardzo zajechanych felg,takich,w ktorych nie ma sensu polerowac,bo rysy sa za glebokie,a wypelniacz bedzie widac,wiec sie je maluje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakierowanie wyjdzie taniej niż polerka ;)

Tylko że po takim malowaniu pasuje zrobić polerkę.

Yyyy ale po co?? chcesz pomalować felgi lakierem a poźniej polerować je do zywego aluminium? :) Czegoś tu nie łapie :)

Samochód się poleruje po malowaniu ale nie znam takiego lakiernika co by polerował felgi po malowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakierowanie wyjdzie taniej niż polerka ;)

Tylko że po takim malowaniu pasuje zrobić polerkę.

Yyyy ale po co?? chcesz pomalować felgi lakierem a poźniej polerować je do zywego aluminium? :) Czegoś tu nie łapie :)

Samochód się poleruje po malowaniu ale nie znam takiego lakiernika co by polerował felgi po malowaniu :)

Nie do żywego aluminium. Tylko delikatnie żeby fajnie się świeciły :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pokryciu dobrym klarem będą się same w sobie pięknie świecić. Oczywiście ramiona można wypolerować, a wnęki pomalować.

Jak jesteś zainteresowany to odezwij się na gg to podam przybliżone koszta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi że widziałem takie malowane felgi i mi brakowało w nich połysku. Dlatego jestem zdania że delikatna polerka musi być :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaw sie w roli potencjalnego nabywcy Jerzyku...kupilbys?

Wszystko zależy od ceny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi że widziałem takie malowane felgi i mi brakowało w nich połysku. Dlatego jestem zdania że delikatna polerka musi być :wink4:

Możliwe, że ktoś tak czyscił, aż zeszła warstwa anodowania, której poddaje sie odlewu aluminiowe. Efekt jest taki, że do powierzchni kiepsko sie klei lakier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...