Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Amazon Green Perl by Hiper


Hiper

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie kuszą mnie te kratki :decayed: a tunel środkowy i klima wpadnie przy okazji swapa, to już przełożę cały osprzęt za jedną robotą i dojście lepsze do wnętrza auta będzie jak silnik zostanie wyjęty  :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jet plan :D jeszcze dekielki kupić z logiem audi i będzie kompletnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozak polerka :) ale nurtuje mnie jedna kwestia to cus co masz na lapmach przednich (pomaranczowe ) to folia czy masz takie lampy fabrycznie zrobione ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mówisz że warto szukać dwóch ramion wycieraczek (prawych) z VB ? Zmierz przy okazji długości wycieraczek ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BlackHazelAudi napisał:

kozak polerka :) ale nurtuje mnie jedna kwestia to cus co masz na lapmach przednich (pomaranczowe ) to folia czy masz takie lampy fabrycznie zrobione ?

Folia naklejona na wzór lamp USA

 

32 minuty temu, Ostry42 napisał:

To mówisz że warto szukać dwóch ramion wycieraczek (prawych) z VB ? Zmierz przy okazji długości wycieraczek ! :)

No ja takie miałem pod reka , mi osobiście się podoba , ale na pewno większość woli te od passata, zmierzę dziś pióra na pewno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hm, a mógłbyś mnie przesłać, do jakiegoś zdjęcia/postu kto ma takie wycieraczki z passata? B5, czy b5fl czy wyżej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hiper napisał:

Folia naklejona na wzór lamp USA

a jak z wytrzymaloscia ? testowałes na myjce wysoko cisnieniowej ? odkleja sie czy folia mocny klej ma i trzyma jak buda ze stara :D:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiary piór to : 53cm od kierowcy i 48cm od pasażera:thumbup1:

 

myłem na myjkach i spoko, szybciej mi oderwało kawałek wlepy na szybie niż tą folie  :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, może mi ktoś pomoże ?

Dużo jest przeróbek i co jest potrzebne żeby wsadzić poprzeczny silnik do naszych audi ? ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jadąc sobie miastem rzuciła mi się A4. Przyśpieszyłem do niej i siadłem jej na tyłku bo dałbym sobie rękę uciąć że to twoja ale jednak jest nie zgodność numerów rejestracyjnych :P Taka sama + wlepy takie same i ten sam układ wszystkiego :D Ale ona była na numerach RST a u ciebie są inne ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoooooooo panie dłubania przy tym wiecej niz to warte musial byc ogarnać nowe podpory pod silnik musialbys nowa konstrukcje utrzymujaca zrobic bo same lapy i poduchy tu raczej nic nie dadza tez o tym myslałem by wstawic jakis silnik z Bmw ale jak uslyszalem jakie przerobki trzeba to łoooo panie idz pan spal plany

dodatkowo moze byc problem z pojemnoscia komory silnika moze byc tak ze skrzynia bd za duza i juz d.,.. albo silnik bedzie za ciezki i komora audi sie podda albo wsadzisz silnik i juz nie bedzie miejsca na uklad chlodzenia niestety .... duzo czytałem na ten temat takze jezeli jakies swapy silnika to albo b5 albo b6 ( chcociaz z ich silnikami ponoc roznie bylu gabarytowo patrzac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, BlackHazelAudi napisał:

Łoooooooo panie dłubania przy tym wiecej niz to warte musial byc ogarnać nowe podpory pod silnik musialbys nowa konstrukcje utrzymujaca zrobic bo same lapy i poduchy tu raczej nic nie dadza tez o tym myslałem by wstawic jakis silnik z Bmw ale jak uslyszalem jakie przerobki trzeba to łoooo panie idz pan spal plany

dodatkowo moze byc problem z pojemnoscia komory silnika moze byc tak ze skrzynia bd za duza i juz d.,.. albo silnik bedzie za ciezki i komora audi sie podda albo wsadzisz silnik i juz nie bedzie miejsca na uklad chlodzenia niestety .... duzo czytałem na ten temat takze jezeli jakies swapy silnika to albo b5 albo b6 ( chcociaz z ich silnikami ponoc roznie bylu gabarytowo patrzac)

Mi chodziło dokładnie o silnik 1.8T z cupry albo tt, to jest ten sam silnik co w a4 i passacie tyle że w poprzek a nie wydłużenie, a jak wszyscy wiemy cupra albo tt w mocniejsze wersy miało koni 200+ do tego komp i można latać tańszym kosztem niż tuning silnika ?

42 minuty temu, Aqustyczny napisał:

Wczoraj jadąc sobie miastem rzuciła mi się A4. Przyśpieszyłem do niej i siadłem jej na tyłku bo dałbym sobie rękę uciąć że to twoja ale jednak jest nie zgodność numerów rejestracyjnych :P Taka sama + wlepy takie same i ten sam układ wszystkiego :D Ale ona była na numerach RST a u ciebie są inne ;p

Nie sądziłem że jeżdżą podobne do mojej staruszki? muszę ogarnąć ramki klubowe albo naklejki z Nickiem to będzie wiadomo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hiper napisał:

Mi chodziło dokładnie o silnik 1.8T z cupry albo tt, to jest ten sam silnik co w a4 i passacie tyle że w poprzek a nie wydłużenie, a jak wszyscy wiemy cupra albo tt w mocniejsze wersy miało koni 200+ do tego komp i można latać tańszym kosztem niż tuning silnika ?

nie wiem czy dobrze sie orientuje ale jezeli chcesz 1.8t to byc moooooooze Cupra bedzie strzałem w dziesiatke a co do tt to jak znajdziesz silnik to albo odrazu do kapitalnego remontu albo takiego gruza ze nawet remont nie pomoze (pekniety blok itp.)

o ile sie orientuje to nawet jak ktos posiada tt rozbita z dobrym silnikiem to i tak chce ze te kuper gruzu tyle co nasze b5 w stanie dobrym bez modow czyli 8-10 tys :/ kiedys tez myslałem nad 1.8t ale od b6 ale szybko mi chlopacy tutaj rozwiali ten pomysl

 

ale wiesz jak bardzo chcesz i jestes ODWAZNY to probuj chetnie poczytam taki projekt i zapewne nie jeden tutaj fanatyk a4-rek by gratulował ci pomysłu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę , tylko właśnie nie wiem jak to jest z mocowaniami i osprzętem , czy potrzeba inne kolektory,poduchy itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Hiper napisał:

Dzięki za radę , tylko właśnie nie wiem jak to jest z mocowaniami i osprzętem , czy potrzeba inne kolektory,poduchy itd. 

Nie podejdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź , a wtrysku i sterownik podejmą żeby uzyskać np. ze 180 km ponad 200 ? Czy mapować sterownik od 180 ,wtryski od saba i hybryda turbina ?

Edytowane przez Hiper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...