Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Wlałem inny płyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wlałem zamiast płynu hamulcowego, płyn do wspomagania, nie dużo 200ml. Stanie się coś??

Opublikowano

Wymień na nowy,W układzie jest ok 1 litra płynu.

Opublikowano

Wymieniaj na nowy. Płyn od wspomagania a płyn hamulcowy to dwie inne substancje o różniących się właściwościach i będziesz miał problemy.

Opublikowano
  • Autor

Ok, tak zrobię.

Opublikowano

proponuje strzykawka sciagnac plyn ze zbiorniczka, zalac swiezy plyn hamulcowy i tak jak sie odpowietrza hamulce wymienic calosc... jak zapowietrzysz pompe bedzie duzo zabawy...

Opublikowano

jak zapowietrzysz pompe bedzie duzo zabawy...

...i dużo kosztów jak się uszkodzi ;(

Opublikowano

wymień na nowy, moze zrobić się "kaszka" w obiegu bo te 2 substancje mogą się nie mieszać. Płyn hamulcowy nie kosztuje duzo a jak coś sie stanie to nowa pompa to juz nie wydatek rzedu 100zł

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze dla pewności, płyn hamulcowy wlewa się do zbiorniczka przy podszybiu?? :embarrassed:

Opublikowano

Jeszcze dla pewności, płyn hamulcowy wlewa się do zbiorniczka przy podszybiu?? :embarrassed:

tak do takiego małego okrągłego zbiorniczka miedzy ecu a aku :good:
Opublikowano

Jeszcze dla pewności, płyn hamulcowy wlewa się do zbiorniczka przy podszybiu?? :embarrassed:

Widze że za bardzo nie pasz pojęcia co gdzie :) bez urazy.I dlatego podjedz do mechanika. Dla niego to będzie chwila pracy ,zrobi i doleje odpowiedni płyn :) lub wymieni cały .

Opublikowano

Jeszcze dla pewności, płyn hamulcowy wlewa się do zbiorniczka przy podszybiu?? :embarrassed:

Widze że za bardzo nie pasz pojęcia co gdzie :) bez urazy.I dlatego podjedz do mechanika. Dla niego to będzie chwila pracy ,zrobi i doleje odpowiedni płyn :) lub wymieni cały .

Wąski ma racje jesli nie masz za brdzo pojecia i checi podjecia naprawy samemu to podjedz to jakiegos mechanika :wink4: zrobi to na pewno porządnie :good:
  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

panowie do mojego ADR-a jaki można dolać płyn hamulcowy bo mi troszkę ubyło

Opublikowano

DOT4, a najlepiej to go wymień na nowy

Opublikowano

ale mi brakuje dosłownie ciut chodzi mi o to by przy przechyleniach nie wyskakiwał komunikat czyli dot można ok dzieki

Opublikowano

a kiedy miałes wymieniany ostatnio?

Opublikowano

a no dawno uważasz że już czas :mysli:

Opublikowano

raz na dwa lata

Opublikowano

więc go wymienię jak będę coś robił u mechaniora :cool1:

Opublikowano

tylko wlej cos dobrego a nie jakis szajs

Opublikowano

he he czyli co polecasz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.