Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lusterka elektrycznie składane


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Szybkie pytanie 

Czy silniczki z modułami od anglika(od szyb) bęndą działały .Mam do kupienia w dobrej kasie el.lusterka składane ale z modułami od anglika i nie wiem czy bedzie to działo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, jacek70 napisał:

Silnik jest taki sam ale w moduł inny. Trzeba rzeźbić.  Był gdzieś temat o przekładce.

Szukałem całe popołudnie i nie znalazłem żadnego tematy co i jak przerobić żeby to zagrało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomek napisał:

Szukałem całe popołudnie i nie znalazłem żadnego tematy co i jak przerobić żeby to zagrało 

Może to coś pomoże   ➡  https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://angliki.info/threads/a4b6-b7-silniczki-podnoszenia-szyb-anglik-do-europa.9058/&ved=0ahUKEwjO-YvxhPvWAhWBxxoKHYKADG8QFgglMAA&usg=AOvVaw24CosPsW_VfOwGnEVzWreS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainspirował mnie ten wątek i kupiłem do eksperymentów silniczki od anglika :) co prawda do cabrio, ale myślę, że tu będzie podobnie.

Podcinając obudowy modułów i silniczków da się je spokojnie zamienić - trzeba zamienić moduły tak, by ten ze strony prawej zainstalować w silniczku od strony lewej. Po podłączeniu wszystko działa poprawnie, z tą różnicą, że sterowanie lusterkami i szybami mamy zamienione stronami. W przełączniku od lusterek trzeba przelutować dwa rezystory (smd) odpowiedzialne za informacje strona lewa - prawa, a w przełączniku szyb przełożyć 4 piny (przełączniki poszczególnych szyb). 

Przeróbkę można zrobić opierając się na schematach instalacji do A4 dostępnych w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2017 o 21:29, Robero321 napisał:

Jesteś pewien ???

No właśnie bez większej rzeźby nie będzie pasowało ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2017 o 09:49, Marcin Pakuła napisał:

Zainspirował mnie ten wątek i kupiłem do eksperymentów silniczki od anglika :) co prawda do cabrio, ale myślę, że tu będzie podobnie.

Podcinając obudowy modułów i silniczków da się je spokojnie zamienić - trzeba zamienić moduły tak, by ten ze strony prawej zainstalować w silniczku od strony lewej. Po podłączeniu wszystko działa poprawnie, z tą różnicą, że sterowanie lusterkami i szybami mamy zamienione stronami. W przełączniku od lusterek trzeba przelutować dwa rezystory (smd) odpowiedzialne za informacje strona lewa - prawa, a w przełączniku szyb przełożyć 4 piny (przełączniki poszczególnych szyb). 

Przeróbkę można zrobić opierając się na schematach instalacji do A4 dostępnych w sieci.

Kolego można wiedzieć za ile wyrwałeś moduły od anglika, bo ja za wersję EU zapłaciłem po 80zł (moduły obsługujące składanie lusterek) i raczej przeróbka angielskich modułów jest raczej nie opłacalna, no chyba, że dostałeś je za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Lukasz_mk2 napisał:

Kolego można wiedzieć za ile wyrwałeś moduły od anglika, bo ja za wersję EU zapłaciłem po 80zł (moduły obsługujące składanie lusterek) i raczej przeróbka angielskich modułów jest raczej nie opłacalna, no chyba, że dostałeś je za darmo.

Nie pamiętam ile zapłaciłem, ale zwróć uwagę, że to moduły do cabrio - różnią się od zwykłych (na pewno opuszczaniem szyby przy otwieraniu drzwi) a wersja europejska nie jest zbyt często spotykana na portalach...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lukasz_mk2 napisał:

nie wiedziałem o tym, że te silniki są inne w cabrio ;(.

Problem w tym, że nawet jak byś chciał kupić to obecnie na alle... są tylko angliki, i dosłownie 1 czy 2 szt w wersji europejskiej bez obsługi składanych lusterek za kosmiczną cenę. Więc akurat tu warto pokombinować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...