Skocz do zawartości
IGNOROWANY

> A4 B6 Avant 1.8 T [BFB] _ MAURITIUS BLAU _ LZ5C <


krzysiekze3

Rekomendowane odpowiedzi

No to moze cos od Tomnika? :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze cos od Tomnika? [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odezwę się do niego [emoji6] dzięki za podpowiedz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie soczewki wkładał? Wyjmij soczewkę i zobacz czy nie jest taka sama od środka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od środka jest w porządku i tez dziś sprawdziłem jak swieci i tez jest ok, wiec chyba wszystko ok. Rozmawialiśmy o soczewkach z b8 po lifcie i takie tez miał zakładać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak od środka nie wypalone to najważniejsze, choć moje z B8 takie nie są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie soczewek stwierdzam, ze teraz w nocy można jeździć :thumbup: (sorki za jakość, coś mi ręka drgnęła :P) 

ceda7403f9fa74060ce86d3b2226f098.jpg
2af89f32875de2a561b61ff3643bd3da.jpg
dodatkowo postojówki od tomnika założone i do bixow pasuja barwą idealnie [emoji16]
3417b1af50322987512d024935f24f11.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez krzysiekze3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pogoda i późne powroty z pracy nie pozwoliły na zrobienie fajnych zdjęć po polerce i nawoskowaniu.

Ale co nieco po pierwszym myciu udało się cyknąć, telefonem :/ ;) 

Sporo rys zostało usuniętych, a na wiosnę wizyta u lakiernika na kilka poprawek blacharskich plus planowany pakiet S-line jak wszystko pójdzie zgodnie z planem :D

 

  OgkJ0iI.jpge9aDJyf.jpggFOnb6x.jpgO4Sksw3.jpg33iRmDE.jpgibdm50B.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już pierwszy element pod pakiet s-line dotarł [emoji16] Ori listwy drzwiowe. Sporo myślałem nad zamiennikami ale wiem ze mogłoby mnie to wkurzać i oto wpadły ori [emoji2]
a6246467bb3c4ef03202d9db09ba4200.jpg

A w drugiej paczce ostatni element do kompletu, uchwyt na kubek [emoji6] dzięki Daro84.pl
b223dcf86b3e77ab46156c670a85326a.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, krzysiekze3 napisał:


A w drugiej paczce ostatni element do kompletu, uchwyt na kubek emoji6.png dzięki Daro84.pl
b223dcf86b3e77ab46156c670a85326a.jpg

:hi:Jak coś to mam jeszcze jeden:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden mi styknie [emoji16] może jakbyś miał przycisk Esp ale z płaskim bokiem w fajnej kasie to bym wziął. Mój niestety jest pod komplet z wizytownikiem i tak trochę mnie w oczy razi [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz mi pasuje :thumbup:

b88cbde384631656b8f7b92d3798b633.jpg

Coś trzeba będzie myśleć o tym radiu [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez krzysiekze3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zmienić radio to pomyśl o BNS-ie 5.0. Wygląda prawie jak RNS-E. Nie jest drogie, czyta MP3 i gra bardzo dobrze. Bynajmniej ja mam takie odczucie po przesiadce z concerta 2. No i fajnie się prezntuje w aucie gdy jest ciemno.:naughty:

Ładny avancik :thumbup1:. Zazdroszczę koloru. Powodzenia w modach i bezawaryjności. 

Edytowane przez Damjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Damjan napisał:

Jak chcesz zmienić radio to pomyśl o BNS-ie 5.0. Wygląda prawie jak RNS-E. Nie jest drogie, czyta MP3 i gra bardzo dobrze. Bynajmniej ja mam takie odczucie po przesiadce z concerta 2. No i fajnie się prezntuje w aucie gdy jest ciemno.:naughty:

Ładny avancik :thumbup1:. Zazdroszczę koloru. Powodzenia w modach i bezawaryjności. 

Coś będę musiał pomyśleć bo kaseciak średnio mi pasuje :D dobrze, że przynajmniej zmieniarka jest w schowku to jakąś płytke można wrzucić. W przyszłości myślę nad androidem ale wcześniej to kto wie czy nie zrobię tak jak Ty.

Teraz plany są aby na wiosnę wrzucić kompletny S-line na zewnątrz.  Dzięki za miłe słowa ! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że na chwilę obecną to radio mi wystarcza i Tobie też polecam. Nie wydasz aż tak dużo a resztę "piniondza"  przeznaczysz na s-line. Bo bardzo dobry plan wybrałeś sobie na wiosnę:thumbup1:. Ten z typu "must have". Fakt, że trochę kosztowny ale auto bardzo zmienia po nim wygląd. 

Edytowane przez Damjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima jest idealnym czasem na skompletowanie wszystkiego [emoji6] lotka już zamówiona i po świętach u mnie zawita, trafiła się w kolor wiec może sama polerka wystarczy i nie trzeba będzie lakierować [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...