Skocz do zawartości
IGNOROWANY

koło pasowe 2.0tdi


jacek 3773

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem , że rozłazi się koło pasowe tzn, wychodzi guma , więc pewnie trzeba zamienić na inne i teraz pytanie, czy kupić używkę 30-50zł lub nowe powyżej 220zł i najważniejsze czy da radę wymienić go bez odjeżdżania przodu. nr z etki   o3g105243  jak by ktoś miał ew, w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awarie tłumika drgań skrętnych umieszczonego w kole pasowym wału korbowego w 2,0 TDI nie są nazbyt częste, dla tego spokojnie możesz założyć używkę, jak organoleptycznie będzie dobrze wyglądać .

Wymiana paska PK w B7 2,0tdi bez odchylania przodu to nie lada wyzwanie dla kogoś nieobeznanego, dla tego wątpię by wymiana koła pasowego była łatwiejsza.  Mówię to w trybie przypuszczającym, bo nigdy się za to nie brałem :D

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje pomocy w celu weryfikacji koła. Nie mam możliwości na razie zobaczyć do dołu jak wygląda.. Mam filmik.. Wydaje mi się,że ma delikatnie drgania. Jest ktoś kto mógłby zerknąć okiem? Ogólnie mam dziwny dźwięk z tamtych okolic "rzężenie"  ale chyba z kompresora klimy.  Drgania minimalnie ma jalowym ,  minimalne spadki obrotów. Podczas jazdy, prędkości autostradowe mam wibracje na jakieś 3s przestaje na 3s i tak w kółko.... Podsyłam też link do filmiku z YT:

 

Edytowane przez kubicv10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...