Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Avant 1.9 TDI Atlasgrau by luki19862121


luki19862121

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku tygodni uślizguje się sprzęgło na początku 4 bieg teraz już 3,4,5 jako że niebawem lecę na urlop z pełnym ekwipunkiem nowy komplet od Marcina już dotarł. 

IMG_20190723_114438.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięć osób na pokładzie, pełen box i bagażnik spowodowały kolejne usterki które po tylu latach uważam za adekwatne :) mianowicie wylany jeden amorek oraz łożysko się kończy z tyłu. Przód zawieszenie Delphi pomału wymiania się na nowe pojedyncze wahacze będzie porównanie lewa strona 2x rts, prawa 2x Lem zobaczymy co dłużej pojedzie:). W poniedziałek nocka więc montujemy. 

IMG_20190823_183353.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ale skarbonki te nasze Audi ?

No ale jak się chce jeździć bezpiecznie i jeszcze z dziećmi to nie ma przeproś i trza robić :P

Ciekawe jak wyjdzie test RTS z LEM hehe... 

Dwumas nowy już w aucie ? ? ? 

Jakie masz Łukasz ori zawieszenie ? 1BV ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgło leży póki co w domu jako że nie udało mi się wymienić przed wyjazdem bo najbardziej obawiałem się tego że będzie problem w drodze nad morze lecz udało się obrócić w dwie strony bez żadnego problemu. To dopiero początki uślizgów więc jeszcze polata, ale zamierzam obić tarcze kevlarem i wtedy dopiero wymianie. 

Zawieszenie mam 1BE amorki dobierał Marcin. 

Po ponad roku żałuję, że wsadziłem zawieszenie Delphi zamiast od razu iść w Lema. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, luki19862121 napisał:

Zawieszenie mam 1BE amorki dobierał Marcin. 

Po ponad roku żałuję, że wsadziłem zawieszenie Delphi zamiast od razu iść w Lema. 

To mam wrażenie, że 1BV mimo, że twardsze, będzie trwalsze... bo miałem i przednie i tylne amorki w rękach, naprawdę je ciężko było wcisnąć rękoma. Ale to może też kwestia eksploatacji przez poprzednich właścicieli i po jakich drogach się auta poruszały...

No to żałujesz jak ja z SKV :P haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu będziemy delikatnie dźwigać tył wymiana gum ori + podkładka przy okazji wymiany oleju, filtrów rok kolejny przeleciał od wymiany akurat jakieś 10tys km zrobione. Nic się nie chce psuć więc póki co tylko tyle :)

received_1189073398102235.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę nowe hobby się rozwija hehe, dronik lata fotografuje a przy audi czasu nie ma pogrzebać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała być fajna sprawa na wakacje lecz wakacje w tym roku nie wypaliły więc zostało koło audi latać:) były plany w tym roku pomalować ale będę musiał przełożyć na przyszły trochę rudej i wgniotek się nazbierało. Poza tym paliwo lać i jechać w styczniu wymieniłem sprzęgło ponieważ już biegów brakło i myślę już do pół miliona dociągnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty tam Kamil chyba rzeźbisz u siebie TPMS? coś czytałem zgadywanki u Ciebie w tamacie :) miałem kiedyś zamiar ale niestety moje zegary są pozbawione ori kontrolki i odpuściłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuściłem :P też chyba nie mam nawet tej kontrolki... Ogolnie już z 3 tydzień "coś tam" rzeźbie i skończyć nie mogę hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...