Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Avant 1.9 TDI Atlasgrau by luki19862121


luki19862121

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, dekiel 13 napisał:

Ciekaw jestem jak te żarówki LED sprawowały by się w światłach mijania  i większych soczewkach od biksów?

Ciężko mi powiedzieć. Będę wrzucał je w długie więc potestuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13812824_IMG_20181211_204213.jpgBrakujący element skóry właśnie dotarł od @R7 JAREKjak zawsze na najwyższym poziomie nówka sztuka :)

Edytowane przez luki19862121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łokieć w skórze jest OK, ale fotele całe w skórze to już nie mój klimat... W lato nie fajnie sie jeździ na takich, ale to moje subiektywne odczucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Ty jeden tego zdania jesteś Mati. Ja wcześniej miałem i nie przeszkadzało mi to, a jak będzie bardzo źle wymienimy na pół skórę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za pół-skórami :P ale sam dorośniesz do tej decyzji hehe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kamil-vag napisał:

Ja też jestem za pół-skórami :P ale sam dorośniesz do tej decyzji hehe :P

Kamilu ja już miałem skórę nie w jednym samochodzie nigdy nie narzekalem. Audi np recaro są bardzo twarde i inne jakie widziałem fotele ta skóra jest tak naciagnieta jak baranie jajka na tych się siedzi jak na poduszce puchowej a wentylacja latem zrobi swoje :) chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz najwazniejsze żebyś to Ty był zadiwolony :) ja osobiscie preferuje pół skóry z alkantarą... ale zdecydowanie skóra wyglada lepiej niż zwykłe szmaciane fotele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja mapki 2019 chula aż miło. Jeśli ktoś zainteresowany pisać do @kamil-vagcena bardzo atrakcyjna dla forum :)14199207_IMG_20190201_074136.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia zapaliła się kontrolka zużycia klocków hamulcowych co bardzo mnie zdziwiło ponieważ kompletne hamulce były robione latem więc podejrzewałem że kostka się wypięła od klocków w sobotę zdjąłem koło i okazało się że lewy zacisk jest zapieczony co spowodowało totalne wytarcie klocka aż do blachy w efekcie również wydarło tarcze:( już nowy komplet Marcin nadesłał w czwartek wymiana i dokładna diagnoza. Nowy zestaw tarcze Textar Pro+ oraz klocki Ori i zestaw naprawczy zacisku zapobiegawczo. 

IMG_20190219_164753-2976x2232.jpg

IMG_20190216_103141-2232x2976.jpg

IMG_20190216_103011-2232x2976.jpg

IMG_20190216_103054-2232x2976.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dawno się nic nie działo zima itd wszelkie grzebanie na świeżym powietrzu wstrzymane. Na dniach przestało działać lustro fotochrom jest błąd czujnika G399 - usterka 02104 ale wiązka od Karola @kaju powinna niebawem dotrzeć bo w mojej to nie znam początku i końca :) dlatego nie wiem czy jest to wina lusterka. Ostatnio tak mnie denerwowaly te kable do podłączenia auta że postanowiłem kupić ori kabelek z pełnymi aktualizacjami ponieważ mój np w a6 c6 na zapłonie łączył się ale już na odpalonym silniku umierał. Ten kabelek od razu miał aktualizację do vcds 18. 9.1 i wreszcie wszystko działa. Pogoda zaczyna dopisywać będziemy mogli coś powoli działać. 

IMG_20190327_132144.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno się przyda dobry interfejs ;) chociaż ja w B6 wolę zwykłym KKL-em z VCDS-Lite podziałać bo najszybciej ogarnia komunikację itp... klony muszą trochę dłużej pomyśleć i czasami mają swoje odchyłki haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Kamilu te odchyłki czasami odbijają :) jak pisałem wcześniej u kolegi w a6 c6 działało fajnie póki nie zapalił silnika sprawdzenie bloków pomiarowych było nie możliwe. Kkl też się został tylko że mam po port com i w B6 działa fajnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, luki19862121 napisał:

Kabel Mati 1200 z 2 ręki bez limitu vin. 

Czyli to ori ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z 2 ręki nie kosztuje 3 tysie potwierdziłem w adako to starszy model kabla lecz wypełni wspierany przez pełne wersje vcds oprucz wersji beta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i takie promocje to ja rozumiem :) udanych zabaw z nowym kabelkiem ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z kabelkiem wyszły jakieś dziwne rzeczy i wiele wątpliwości co do oryginału więc został zwrócony i zastąpiony ori :) promocji co prawda nie było :)

 

I moje trochę umyte :)

IMG_20190416_142110.jpg

IMG_20190409_091910.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...