Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Spinki (uchwyty) do kabli


Zygi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przekopałem całe forum i net i nic nie znalazłem.Nie wiem czy to odpowiedni dział,ale ryzykuje.A mianowicie skorodowały mi spinki-uchwyty kabli,które wpięte są w plastikową obudową chłodnicy(wiatraka)i trzymają wiązki kabli.Chciałbym wymienić te spinki i tu moje pytanie czy gdzieś można kupić takie spinki jest ich 6-7 sztuk.Poniżej zdjęcie nie za dobrej jakości,ale coś tam widać.

ed27bceb65a6957am.jpg

0a1feda61a78ad9am.jpg

2a723cf00ab0e980m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wymienić te spinki i tu moje pytanie czy gdzieś można kupić takie spinki jest ich 6-7 sztuk

Podjedz do dobrych sklepów motoryzacyjnych lub elktronicznych :wink4: tam na pewno bedą mieli podobne spinki za grosze,bo w niektórych sklepach sie spotkałem z takimi rzeczami :decayed: albo po prostu użyj zwykłej plastikowej opaski zaciskowej i po kłopocie :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub podjedź sobie na giełdę samochodową, tam często mają wszelakiego rodzaju spinki i uchwyty (na kilogramy :polew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do plastikowych opasek zaciskowych to nie bardzo bo te spinki wsuwane są na plastik od obudowy wiatraka i nie ma tam dziur żeby je przełożyć.Poszukam w sklepach czegoś podobnego do oryginału.

Dzięki za podpowiedzi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Co do plastikowych opasek zaciskowych to nie bardzo bo te spinki wsuwane są na plastik od obudowy wiatraka i nie ma tam dziur żeby je przełożyć.Poszukam w sklepach czegoś podobnego do oryginału.

Dzięki za podpowiedzi :hi:

Miałem identyczny problem spinki kupiłem w ASO, nie są drogie a warto je kupić ponieważ bardzo dobrze trzymają kable zabezpieczając je przed wentylatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczny problem spinki kupiłem w ASO, nie są drogie

a zdradzisz jaka jest cena takich spinek :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zdradzisz jaka jest cena takich spinek :naughty

Obecnie nie pamiętam dokładnej ceny i nie chce cie wprowadzać w błąd ale za 5 szt. widocznych na 2 i 3 fotografii zapłaciłem ok 10-15 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo kolego :hi: trzeba zaopatrzeć sie w takie sponki i powiazac kable,bo niektóre troszke sobie luzem lataja :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...