Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Siadlo 

received_2089416031098507.jpeg

received_2089415934431850.jpeg

Opublikowano

Witaj, 

No ładnie Panie Kolego :D

To teraz czas na hybrydę !

Pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic nie bylo...

Ten wpis dedykuje kolegom Holmatro i Black4 ( jak sie dodaje odnosnik do nicku ? )

Pierwszy narobil mi smaka a drugi nakrecil do dzialania wiec wczoraj wyrwalem turbo z komory - 4h roboty kolega do pomocy i 2x0,5l.

Wlasnie lece do Geremiego zawiezc mu turbo, robimy hybrydke, wtryski wjada z s3 jak uda mi sie zdobyc a jak nie, to wsadzam serie po malym przelocie i atak na 300km

Dodam jakies fotki zeby nie bylo ze swiruje ;)

Pozdro 

received_2135232569850186.jpeg

Edytowane przez daglas

Opublikowano
13 minut temu, daglas napisał:

( jak sie dodaje odnosnik do nicku ? )

Jak chcesz napisac odnosnik to najpierw @ a potem imię /pseudo :hi:

Np @daglas

Opublikowano

Zacny modzik ? powodzenia

Opublikowano
  • Autor
25 minut temu, Adam87 napisał:

Jak chcesz napisac odnosnik to najpierw @ a potem imię /pseudo :hi:

Np @daglas

@Adam87 dzieki ;)

Opublikowano
43 minuty temu, daglas napisał:

Dawno nic nie bylo...

Ten wpis dedykuje kolegom Holmatro i Black4 ( jak sie dodaje odnosnik do nicku ? )

Pierwszy narobil mi smaka a drugi nakrecil do dzialania wiec wczoraj wyrwalem turbo z komory - 4h roboty kolega do pomocy i 2x0,5l.

Wlasnie lece do zawiezc mu turbo, robimy hybrydke, wtryski wjada z s3 jak uda mi sie zdobyc a jak nie, to wsadzam serie po malym przelocie i atak na 300km

Dodam jakies fotki zeby nie bylo ze swiruje ;)

Pozdro 

received_2135232569850186.jpeg

Powodzenia w dążeniu do 300km :decayed:

Pisz co i jak :naughty:

Opublikowano

Witajcie,

No Michał ruszyłeś pełną parą :D 

Trochę roboty przy wyciąganiu turbo jest!

Dzięki za info!

BTW. W końcu udało się odebrać hybrydkę.

Przy okazji poznałem dwóch pasjonatów marki: Kamila i Przemka, których serdecznie pozdrawiam :D

BTW2. Wczoraj miałem okazję jeździć 1.8T BEX Q ok. 300 PS. na K04 od Geremiego.

Auto robi niesamowite wrażenie. 

Turbo ciągnie jak wściekłe :D

Cieszę się, że mogłem Cię nieco zmotywować.

Dawaj znać jak postępy prac.

Pozdrawiam

 

 

 

Edytowane przez black4

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, black4 napisał:

Witajcie,

No Michał ruszyłeś pełną parą :D 

Trochę roboty przy wyciąganiu turbo jest!

Dzięki za info!

BTW. W końcu udało się odebrać hybrydkę.

Przy okazji poznałem dwóch pasjonatów marki: Kamila i Przemka, których serdecznie pozdrawiam :D

BTW2. Wczoraj miałem okazję jeździć 1.8T BEX Q ok. 300 PS. na K04 od Geremiego.

Auto robi niesamowite wrażenie. 

Turbo ciągnie jak wściekłe :D

Cieszę się, że mogłem Cię nieco zmotywować.

Dawaj znać jak postępy prac.

Pozdrawiam

 

 

 

Juz zostawilem turbo. Po srutowaniu okaze sie czy zeliwo sie nadaje. Jak nie to mozliwe, ze cala d*pa od k04 wskoczy i bedzie troche grubiej

Opublikowano

Michał nawet jeśli jakieś mikro defekty na żeliwie wyjdą to Geremi ma na to patenty,

Powodzenia

Opublikowano
  • Autor

Kolejny up

Trzeba isc za ciosem, dzisiaj zdemontowalem kolektor ssacy wyciagnalem wtryski, wymieniona zostala rurka gumowa od plynu chlodniczego ktora uszkodzilem przy wymianie termostatu.

Wtryski od s3 zamowione, na srode powinny byc u mnie.

 

Czeka mnie jeszcze sprawdzenie szczelnosci polaczen i intercoolerow ale mam do tego juz adaptery wlasnej roboty wiec luz :)

 

czekam na suszarke jak zjedzie w tym tygodniu to umawiam sie na strojenie i hej ! :)

received_2137272559646187.jpeg

Opublikowano

Witaj, 

Konsekwentnie do przodu!

Fajnie, że zdołałeś te wtryski namierzyć.

Kiedy suszarka przyjdzie?

Pierwsze wrażenia z hybryda na duży plus.

Ciągnie jak zła...

Oczywiście bez strojenia nie ma co przesadzać, żeby motor nie popłynął...

Wrzucaj świeże info,

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

No dzis Geremi zaczal dzialac, jakby wszystko poszlo bezi problemu to na piatek ale podejrzewam, ze moze sie przedluzyc - wiadomo jak to jest :)

Opublikowano
14 godzin temu, daglas napisał:

Kolejny up

Trzeba isc za ciosem, dzisiaj zdemontowalem kolektor ssacy wyciagnalem wtryski, wymieniona zostala rurka gumowa od plynu chlodniczego ktora uszkodzilem przy wymianie termostatu.

Wtryski od s3 zamowione, na srode powinny byc u mnie.

 

Czeka mnie jeszcze sprawdzenie szczelnosci polaczen i intercoolerow ale mam do tego juz adaptery wlasnej roboty wiec luz :)

 

czekam na suszarke jak zjedzie w tym tygodniu to umawiam sie na strojenie i hej ! :)

No i brawo, bardzo mnie cieszy ten ruch i zamieszanie wokół naszych TFSI ;) w Jednym czasie kilka fur się stroi w podobnym setupie. Brawo ;) 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, HOLMATRO napisał:

No i brawo, bardzo mnie cieszy ten ruch i zamieszanie wokół naszych TFSI ;) w Jednym czasie kilka fur się stroi w podobnym setupie. Brawo ;) 

Kiedy Ty stroisz ? :) pompe hpfp ruszales ?

Opublikowano
Godzinę temu, daglas napisał:

Kiedy Ty stroisz ? :) pompe hpfp ruszales ?

Siema, pompy nie ruszam póki co, wystroje do końca miesiaca. Czekam na info odnośnie przeróbki seryjnej pompy na większa wydajność małym kosztem, ponoć jest sposób ale tajny 

Opublikowano
  • Autor

Dzis test szczelnosci ukladu dolotowego - wszystko oko

Turbo ma byc w piatek skonczone wiec pewnie na przyszly tydz bedzie

Na stroiciela wybralem r perfomance i na 25 ego jestem wstepnie umowiony 

received_2138618632844913.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Turbo wrocilo od Geremiego, siedzi juz na aucie. 

Kolektor ssacy wraz z wtryskami z s3 tez zalozony.

Dp porzadnie owiniety, przerobie jeszcze lekko wydech - dam kawalek szerszej rury i dopiero na plecionka bedzie seria bez srodkowych tłumików.

Seryjne intercoolery wyjete wraz z orurowaniem.

Domykamy temat z @HOLMATRO apropo fmic i za jakies 1,5 tyg po urlopie laduje centralny icek i na strojenie.

Stay tuned !

 

received_2143904225649687.jpeg

received_2144034982303278.jpeg

received_2144042345635875.jpeg

Edytowane przez daglas

Opublikowano

:drinks:

Opublikowano
  • Autor

Maly up

 

PART_1528971838808.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.