Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Haha, dzisiaj te same LEDy odebrałem na poczcie ?

Edytowane przez komoornik

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, komoornik napisał:

Haha, dzisiaj te same LEDy odebrałem na poczcie ?

Kable trzeba troche przedluzyc zeby rezystory zlapac do metalowych elementów

Edytowane przez daglas

Opublikowano

Tak podejrzewałem.

Nie ma problemu z przejściem kablami przez oprawkę czy dekielek?

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, komoornik napisał:

Tak podejrzewałem.

Nie ma problemu z przejściem kablami przez oprawkę czy dekielek?

Nie przejda, ja robilem dremlem kanaly w oprawce na kabelki a pozniej wypuscilem je przez obudowe lampy na zewnatrz. Dekielek zostal w starym polozeniu zeby mozna bylo w razie czego normalnie sie dostac do srodka, kable przez niego nie przechodza. No i zakladaj gdzies na metal 

Opublikowano
59 minut temu, daglas napisał:

Nie przejda, ja robilem dremlem kanaly w oprawce na kabelki a pozniej wypuscilem je przez obudowe lampy na zewnatrz. Dekielek zostal w starym polozeniu zeby mozna bylo w razie czego normalnie sie dostac do srodka, kable przez niego nie przechodza. No i zakladaj gdzies na metal 

A nie potrzebnie. Mogłeś podłączyć rezystory do wtyczki lamp. Ja tak zrobiłem - obyło się bez wiercenia w lampach. :) 

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Skypl napisał:

A nie potrzebnie. Mogłeś podłączyć rezystory do wtyczki lamp. Ja tak zrobiłem - obyło się bez wiercenia w lampach. :) 

Nie chcialem wlutowywac sie w fsbryczna wiazke. Poza tym mialwm jujest kabelki wa leda wczepione 

Opublikowano
3 minuty temu, daglas napisał:

Nie chcialem wlutowywac sie w fsbryczna wiazke. Poza tym mialwm jujest kabelki wa leda wczepione 

Ja nie lutowałem - użyłem opaski zaciskowej na kablu i później owinąłem izolacją. :) Co do ledów tam masz chyba takie same jak moje. :) 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zmodyfikowany uklad dolotowy, przegrody termiczne dg

Stozek pipercross

I fotka ze spota ;)

received_250286979175265.jpeg

received_1889109167862892.jpeg

received_767999380210894.jpeg

Edytowane przez daglas

Opublikowano

Dobry mod ;) w lato zawsze lżej, cooler mniej do wystudzenia będzie miał 

Opublikowano

Hey Michał,

No ładnie ten dolot wyszedł.

Obadałem na żywo, przegrody wyglądają jak ori ;D

Potestuj Michał patent ze stożkiem Pipercross.

Jak się sprawdzi to wpadam do Ciebie na mod dolotu ;D

Dawaj dziś na spot.

Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Troche hydro na pokrywe

Koreczek od kolegi @black4

Dzieki Maciek ;)

Przydaly by sie pokrywy zeby pozaslaniac aku i zbiorniczki 

received_904490566606728.jpeg

received_208297716732603.jpeg

Opublikowano
20 godzin temu, daglas napisał:

Przydaly by sie pokrywy zeby pozaslaniac aku i zbiorniczki 

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wjechaly oslony, zdjecie przed i po. Jak dla mnie mega na plus. Dodatkowo znaczki poszly w hydrografike.

received_216702212588114.jpeg

received_592952017794443.jpeg

received_203113990617600.jpeg

received_330228544238741.jpeg

received_530761470774608.jpeg

Opublikowano

Dobrze wygladaja te oslony ?

Mozna wiedziec skad je zamawiales? ?

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Gremlin0209 napisał:

Dobrze wygladaja te oslony ?

Mozna wiedziec skad je zamawiales? ?

Jasne,vw centrum wroclaw. Na allegro maja wystawione

Opublikowano

Znaczki ładnie wyszły:thumbup1:

Opublikowano

Michał super wyszły loga w carbonie.

Dekielki felg też by fajnie w tym wyszły ;D

Oblookam na spocie,

Pozdrawiam

Opublikowano

Też miałem montować osłonę przy zbiorniczkach ale ściągnąłem i leży zafoliowana na sell. Jednak stawiam na lepszy przeciag w koło bloku,  choć pomysł z totalnym odgrodzeniem dolotu od kolektora będę chciał skopiować 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.12.2018 o 21:51, HOLMATRO napisał:

Też miałem montować osłonę przy zbiorniczkach ale ściągnąłem i leży zafoliowana na sell. Jednak stawiam na lepszy przeciag w koło bloku,  choć pomysł z totalnym odgrodzeniem dolotu od kolektora będę chciał skopiować 

Grzesiek akurat nic ta oslona nie zaslania co by dawalo jakis przeciag. Zakladaj, mniej rurki w oczy kluja ;)

Co do odgrodzenia to troszke zabawy jest ale test po szybkiej jezdzie i temp kolo stozka a kolo bloku dwa inne swiaty. Jak cos to sluze radą ;)

Ps. W kabinie sie mocno dzwiek zmienia, mega ssanie i kichanie dvki 

Opublikowano

Grześku,

Ta osłona niewiele zasłania, de facto zbiorniczki. 

Estetyczniej komora wygląda.

Nadal do motorowni jest mnóstwo "luzu".

Dzięki Michał za pomoc z załatwieniem ołony ;D

Pozdrawiam

Edytowane przez black4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.