Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A już sam nie wiem, chodzi mi po głowie ostatnio bardzo eska i myślę czy nie zmienić holmatrowozu na wolnossaka V8.

Opublikowano

Widze, ze nie tylko mi zaczyna chodzic po glowie eSa. ;)

Opublikowano
  • Autor
36 minut temu, HOLMATRO napisał:

A już sam nie wiem, chodzi mi po głowie ostatnio bardzo eska i myślę czy nie zmienić holmatrowozu na wolnossaka V8.

Zlap sie z eską to zmienisz zdanie ;) poza dzwiekiem i wypasem to nic wiecej w mojej ocenie nie posiada. Chyba ze powiedzialbys s4 b8 to bym sie zgodzil ;)

Opublikowano

Wiem że w tej chwili eske robie jak chce, bo już miałem przyjemność. 

Ale właśnie o ten  wypas bez konieczności modzenia żeby podnieść standard,  salon w środku i dźwięk, symfonię widlaka mi chodzi. Wychowałem się na dużych amerykańskich silnikach ojca i jakos tak ostatnio mam różne myśli. 

Opublikowano

Grzesiu co tu myśleć..  :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Maly mod a cieszy - listewki ogarniete :)

received_314917419112561.jpeg

received_208110166734209.jpeg

Opublikowano

Ładnie wygląda :thumbup1:

podrzuć proszę na priv jaki mniej więcej koszt

Opublikowano

Miałem okazję uczestniczyć w przeprowadzeniu operacji "Carbon" ;D

Michał za dnia wygląda jeszcze lepiej!

Świetny mod, inne wnętrze ;D

Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 9.12.2018 o 00:38, daglas napisał:

Maly mod a cieszy - listewki ogarniete :)

received_314917419112561.jpeg

received_208110166734209.jpeg

W oryginale "skos" wzoru carbonu układa się w przeciwną stronę po prawej części samochodu łącznie z ramką biegów i popielniczką, niż po lewej ;)

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, Bruuuum napisał:

W oryginale "skos" wzoru carbonu układa się w przeciwną stronę po prawej części samochodu łącznie z ramką biegów i popielniczką, niż po lewej ;)

Nie jest to oryginal ;)

Opublikowano
W dniu 21.12.2018 o 20:33, daglas napisał:

Nie jest to oryginal ;)

Widzę, mówię jak inaczej jest w oryginalne ;)

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Troche chinszczyzny na pokladzie:

Adapter aux

Koncowki podjebki akrapovic

Byly jeszcze tarcze rotingera hp ale mialy turbo bicie i pojechaly na reklamacje.

 

received_286705628650435.jpeg

received_810602832608345.jpeg

received_599377577173203.jpeg

received_368457410634822.jpeg

Opublikowano

Albo mi sie wydaje, albo strasznie zapyziala skore masz, bo sie strasznie swieci :P

 

Koncowli z aliexpress?

Edytowane przez muunv

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, muunv napisał:

Albo mi sie wydaje, albo strasznie zapyziala skore masz, bo sie strasznie swieci :P

 

Koncowli z aliexpress?

Musze wymyc w koncu ;) polecasz cos ?

Tak ali

Opublikowano

Końcówki fajnie się prezentują, takie same montowaliśmy ostatnio w golfie gti mk6. 

Ja się przymierzam do wymiany końcowych tłumików, wtedy tez będę myślał nad fajnymi końcówkami :eusathink:

Opublikowano

Też za jakiś czas chcę końcówki zmienić i nie wiem czy iść w s4 czy po prostu dać większe pojedyncze ugh.. ?

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor
Opublikowano
  • Autor

Z racji tego ze auto stoi juz od tygodnia bez tarcz wzialem sie za kilka rzeczy na pierwszy rzut demontaz oslon podwozia i zabezpieczenie wszystkich oznak korozji, tak samo z oslonami drzwi. Demontaz pokrywy zaworowej bo zaczelo sienie pocic, przy okazji przemalowalem. 

W dwoch fotkach widac walki przy jezdzie na castrolu 5w30 i zmiana co 15-17 tys km. Na drugim foto po przesiadce na motula, zmianach co 8 tys km i plukankach.

received_280260322653884.jpeg

received_293291697973649.jpeg

received_360135337875937.jpeg

received_1904376466351658.jpeg

received_251291589095118.jpeg

received_2178672262381746.jpeg

Opublikowano
17 minut temu, daglas napisał:

Duza roznica w mocy pomiedzy dwoma ?

Polecam ogolnie wszystkie ich produkty. Maja ich bardzo duzo i chyba do wszystkiego. Cena + jakosc miazga ?

Polecam ich tez polubic na fb, bsrdzo duzo filmikow z dzialania ich produktow ?

Ogolnie sa oni z mojej okolicy, bo Kielce ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.