Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] I'm new :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No wiec moze i ja zamieszcze maly opis mojej niuni:) Niedawno zakupiona, silnik 1.8 i mimo nie duzej mocy to i tak mi sie podoba jego praca:) Autko kupilem w austrii od mlodego chlopaczka ktory mial je po dziadku hehe, ksiazka, wszystkie przeglady...poprostu sie udalo. A na dodatek dostalem ja naprawde niezle zrobiona...fabrycznie nie bylo skory, chlopak jednak sie postaral i skora jest pod kolor nadwozia i srodka, czyli szaro czarna...ospojlerowanie idealne...zero wsi itp zjawisk. Ze smakiem i kulturka:) Zamieszcze pare fotek :) Pozdrawiam cale forum :)

http://leoo.fotosik.pl/

[ Komentarz dodany przez: Murzyn: 06-03-2007, 17:53 ]

wypadaloby zaczac od dokladnego zapoznania sie z regulaminem!!

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 06-03-2007, 17:59 ]

odblokowałem i przeniosłem link z innego tematu

Proszę nie zakładaj takich dubli !

no i temat... poprawiłem już

Opublikowano

~kierunki zmień na te białe (czy tam przeźroczyste)

Tylko jedna fota będzie ? Czy ładujesz własnie ?

Opublikowano
  • Autor

foty sa , mozna gulac:)

Opublikowano

ano widzisz, no to jadę :

- wydech widziałbym dyskretniejszy

- zmiana lamp z przodu

- zmiana kierunkow (pisalem juz )

- pochowaj te kable z tyłu

fotele całkiem fajnie wyglądaja, faktycznie

aaa, chyba zmiana dywaników się szykuje ? :smile:

Opublikowano

Autko widać , że zadbane, ale nie jestem zwolennikiem tych progów i takich dokładek ztyłu. Przód zderzak ładnie wydląda. Ksenonki by się przydały, bo na autostradzie nie bedą się chcieć usuwać pomimo tego zderzaka :biggrin:

Środek też ładny.

Opublikowano

No wszystko piknie ale bedzie jeszcze pikniej jak zastosujesz zmiany ktore opisal Pre_pl :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wydech osobiscie mi odpowiada:) Lampki zmieniane beda, to planowalem juz na poczatku ale jakos tak wyszlo ze nadal sa te co sa :P Kable sa "pochowane" ale tak czy inaczej bede musial poprowadzic je inaczej :] hehe . A co do ksenonow to zakupione beda razem z lampami:) Dla mnie wazne jest to iz auto nie jest kolejnym wiejskim stuningowanym potworem co wyjechal ze stodoly, ale liczylem sie z tym ze zamieszczajac zdejcia na tym forum poprzeczka bedzie zawieszona wysoko co mnie bardzo cieszy:) Im wiecej porad uslysze tym bardziej sie upewnie ze fotki sa na odpowiedniej stronie :) Pozdrowienia

Opublikowano
ano widzisz, no to jadę :

- wydech widziałbym dyskretniejszy

- zmiana lamp z przodu

- zmiana kierunkow (pisalem juz )

- pochowaj te kable z tyłu

fotele całkiem fajnie wyglądaja, faktycznie

aaa, chyba zmiana dywaników się szykuje ? :smile:

dokładnie zgadzam sie i ta dokładka na tylnym zderzaku mi sie nie podoba, widział bym go jako całosc :biggrin:

Opublikowano
dokładnie zgadzam sie i ta dokładka na tylnym zderzaku mi sie nie podoba, widział bym go jako całosc

_________________

Ja zmieniłbym na zderzak od s4, i progi również, a do tego wszystkiego swap silnika na wiadomo jaki, wtedy wygląd byłby adekwatny do mocy.

Opublikowano

podobają mi się tylne lampy :wink:

Opublikowano
  • Autor

Auto ma 180 000 km i szczerze zastanawialem sie nad chipem ale czy przy tym przebiegu jest sens go montowac? Wiem ze to nie jest jakos niewiadomo duzo kilosow, ale troche ma przejechane takze doradzcie panowie

Opublikowano
Auto ma 180 000 km i szczerze zastanawialem sie nad chipem ale czy przy tym przebiegu jest sens go montowac? Wiem ze to nie jest jakos niewiadomo duzo kilosow, ale troche ma przejechane takze doradzcie panowie

w tym aucie nic nie zdziałasz z czipsem i nie kontynuujmy tej dyskusji tutaj, już wiele pisaliśmy na te tematy w silnikach 1.6, 1.8 a nawet 2.8.

Polecam przejrzenie forum :wink:

Opublikowano

Nom nawet fajnie sobie wyglada:) Ale nie widzialem cie jeszcze na miescie...

pre_pl - jest opcja chip za 300zl przyrost 12-15PS niedlugo bede zamawial to napisze jak zdal egzamin

Opublikowano

Noo witam Cie w gronie Aśtyry :twisted:

jest nas troche tarnowiakow to moze kiedys zajmiemy miejsce pod makiem ? :wink:

pozdro .. fajne autko ;)

Opublikowano

Ogolnie nawet fajnie tylko te progi :confused:

Opublikowano

autko mi sie widzi...lubie takie przerobki...niedlugo reeaktywuje swoja... :a4fan:

Opublikowano

Ogólnie ładnie wygląda.

Kolorek świetny i genialne tylne lampy (kolorystyczne) :biggrin:

Tylko to co poprzednicy: progi i tylny zderzak zespolić z resztą bryły autka, żeby to to jakoś wyglądało :wink:

No i proponowałbym nieco zawieszenie obniżyć - bo jak na szczudłach (ale to moje zdanie :rolleyes: )

Opublikowano

Powiadasz zero wsi... hhhmmm zależy kto co lubi mi tam oprocz skóry i tylnych lamp nic się nie podoba :bicz:

Opublikowano
  • Autor

heh no tak twierdze. Wiecie, nie bede zakladal zderzaka od s4 bo niechce byc kolejnym ktory go ma w swoim aucie. wiecie kazdy ma swoj gust i szanuje to w 100% :) Ale auto na zdjeciach a na zywo prezentuje sie inaczej co zapewne kazdy z was wie:)

A odnosnie do kolegow z tarnowa to chlopaki zgadac sie, spotkac, obgadac co i jak i napewno malo nas na naszym "zlociku" by nie bylo. Bo przeciez z okolic napewno tez ktos sie pojawi :) Dzieki za komentarze i pozdrowienia:)

Opublikowano
heh no tak twierdze. Wiecie, nie bede zakladal zderzaka od s4 bo niechce byc kolejnym ktory go ma w swoim aucie. wiecie kazdy ma swoj gust i szanuje to w 100% :) Ale auto na zdjeciach a na zywo prezentuje sie inaczej co zapewne kazdy z was wie:)

A odnosnie do kolegow z tarnowa to chlopaki zgadac sie, spotkac, obgadac co i jak i napewno malo nas na naszym "zlociku" by nie bylo. Bo przeciez z okolic napewno tez ktos sie pojawi :) Dzieki za komentarze i pozdrowienia:)

spoko nic nie musisz robic tylko trosze ja zglebowac i buty 18 i bedzie lala jak sie patrzy

miałem tak zrobiona lale kiedys

audi97.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.