Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Instalacja tylnych głośników


wiury

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie do społeczności a4-klub. Otóż mam problem z tylnymi głośnikami w mojej a4. Odkąd kupiłem a4, tył nie grał (założone radio Becker). Więc dzisiaj postanowiłem wyjąć radio i sprawdzić co i jak. Okazało się że kable są nie podpięte pod radio, gdyż ich tam wogóle nie ma. A głośniki są w drzwiach i instalacja z drzwi wychodzi. Moje pytanie: gdzie mogą być kable od tylnych głośników? jak idzie instalacja tylnych głośników pod radio?

z góry dzięki za pomoc.

Kolegę bardzo proszę zanim założy nowy temat o użycie opcji szukaj / jarko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie do społeczności a4-klub. Otóż mam problem z tylnymi głośnikami w mojej a4. Od kąt kupiłem a4, tył nie grał (założone radio Becker). Więc dzisiaj postanowiłem wyjąć radio i sprawdzić co i jak. Okazało się że kable są nie podpięte pod radio, gdyż ich tam wogóle nie ma. A głośniki są w drzwiach i instalacja z drzwi wychodzi. Moje pytanie: gdzie mogą być kable od tylnych głośników? jak idzie instalacja tylnych głośników pod radio?

z góry dzięki za pomoc.

Czy masz instalację ori czy dokładaną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalnie tylne głośniki są podłączone pod wzmaka.

Ja puściłem nowe kabelki z radia do tyłu. Zdemontowałem wzmaka (jest pod jednym z głośników), ładnie wszystko polutowałem i gra jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobny problem ;( Na tylnej półce są 2 głośniki do prawego jest podłączony kabel ( zaglądając od bagażnika) a przy lewym wisi jakaś wiąska z wtyczką :slina:(taką jakąś dziwną na pare przewodów chyba z 5) i oczywiście nic nie gra. Jakieś podpowiedzi gdzie szukać problemu? a może gdzieś znajdę schemat instalecji (radio-głośniki) albo jak sie dostać do kabli i gdzie ich szukać, dodam że przednie w dżwiach :>grają a radio jest orginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, przecież nie trzeba kupować żadnych adapterów za XX zł na Allegro, wystarczy przeczytać schemat podłączeń kabli we wtyczkach i odpowiednio podłączyć (przerobić wtyczki - uciąć kable i w nowej wtyczce zamocować - to jest tylko 9 kabelków przecież - 4 od głośnika każdego + 4 masa do jednego z ori instalacji + 1 do sterowania wzmacniacza...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja nie malem instalacji do tylnych glosnikow.. a ze nie lubie utrudnien i mam torszeczke pojecia .. doszedlem do wniosku ze ten mini wzmacniacz w glosniku jest mi nie potrzebny i do wyciolem ... tak jak koledzy poprowadzilem od radia 4 przewody na tyl i podlaczylem bezposrednio do glosnikow.. gra i dealnie ... w koncu radia maja taki mini wzmacniacz w sobie ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...