Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie no, teraz to ja malo nie peklem :P :P :D :D dobre! taktuś szacun :decayed: :decayed: :kox:

a w ogóle.. to co w Bukowinie lub Kaletce? ale jak coś to ja też wole bliżej ;):kox:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 463,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W Bukowinie jest zlot zimowy :) A w Kaletce w tym roku na wiosnę był spot Olsztyn-Elbląg-Pomorze :) i było bardzoo fajnie :naughty:

Opublikowano

W Bukowinie jest zlot zimowy :) A w Kaletce w tym roku na wiosnę był spot Olsztyn-Elbląg-Pomorze :) i było bardzoo fajnie :naughty:

młody już o rok starszy będziesz :kox: wiesz o co chodzi :):polew: :polew:

mayhem a jak cena opon ?

Opublikowano
  • Autor

ale w tym roku już tak nie :drunk:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 23:47_________________________________________________ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:

dlaczego? :mysli::polew:

Opublikowano

bo se chyba troche został bo było na alkomacie troche :decayed:

Opublikowano
  • Autor

bo se chyba troche został bo było na alkomacie troche :decayed:

nie tylko u niego :polew::tongue4:

Opublikowano

bo se chyba troche został bo było na alkomacie troche :decayed:

nie tylko u niego :polew::tongue4:

ten co synka pilnował :polew:

Opublikowano
  • Autor

bo se chyba troche został bo było na alkomacie troche :decayed:

nie tylko u niego :polew::tongue4:

ten co synka pilnował :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: ja miałem kierowce.........

a ten co pilnował nie

a jak tam chłopaki przygotowania do świąt? :gwizdanie:

Opublikowano

A Marku jak AFN?

dziś przejrzałem elekstrykę... i zmarzłem,

po za tym jak się schyliłem, to spodnie mi pękły na tyłku i już koorwa całkiem straciłem wenę :evil:

święta idą... trza chyba o tym pomyśleć :mysli:

:polew: :polew: :polew:

no padłem...

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Taktuś zamiast karpia łowić :mysli: :gwizdanie: to AFN em się zajmuje :polew: :polew: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 21:07_________________________________________________poczytajcie :gwizdanie: :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/all_na_tych_stacjach_nie_tankuj_stacje_ze_zlym_paliwem-t108419.0.html;new#new

Opublikowano

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 21:07_________________________________________________poczytajcie :gwizdanie: :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/all_na_tych_stacjach_nie_tankuj_stacje_ze_zlym_paliwem-t108419.0.html;new#new

Tankuję zawsze na stacjach należących do światowych sieci.

Standardy tam zaproponowane z założenia są na wysokim poziomie.

Stacje lokalnych przedsiębiorców staram się omijać.

Opublikowano

A propo Świąt Koledzy :>

własnej produkcji fotka z ostatniego mroźnego weekendu :decayed:

Przyjmijcie zatem najlepsze ... uściski :cool1:

yczeniav.jpg72427368.jpg

hehe z tym drugim zdjęciem to oczywiście podpucha :tongue4: - szedł jak mały czołg :good:

Opublikowano

Dziękuję Moniko za życzenia :hi:

Również wszystkim z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę jak najcieplej,

a z nowym rokiem jak najbogaciej :hi: :hi: :hi::a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

.........._,|,_

............'|`...Gdy pierwsza

............/.\. gwiazdka

.........../`,\)... na niebie

........../__\ ... zabłyśnie

........./ . o \....niech Cie

......../_ , *_\_... Aniołek

......../ `, .* \_...ode mnie

......./ ? `~ . \... uściśnie

....../_ . * ., o \...I przekaże

....../ ? o .. ~ \ ? serdeczne

...../ . * .... . o.\? życzenia

..../_ ,,~~ '. * ' _\_'w Święta

..../`~,, .. o.......\::::::Bożego

.../ .* ...`' * ? ,',..\ :::: Narodzenia

../_.....o ..~~,, , _\... oraz wiele

./ .. * ......... ,, ~ ' \..... radości i

/* .... o ..._~`'*...o \....nadziei

`-,,~'`' ...* ... _ ,-´.......w Nowym

........":-------:".......2010 Roku!!!!))

:a4fan: :a4fan: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Nie lubie składać życzeń nie wiem czemu , ale co tam .

Wszystkiego najlepszego panowie i panie , spełnienia marzeń i zdrówka . Furek wam nie życzę bo macie :decayed: .

Pozdro :kox:

Opublikowano

to i ode mnie i mojej rodzinki Panie i Panowie najlepszego :good:

______________$$$$$$$$$$

____________$$$$$$$$$$$$$$

__________$$$$$$$$$$$$$$$$$

_________$__________$$$$$$$$

_________$$$$$_________$$$$$$

__________$___$$$$$$_____$$$$

_________*$$$_$_$$_$$_____$$$

________$_$_$**_$_$_$$$___$$$

_________$(O)___(O)_$_$$_*$$$

_______$$__________$*$_$__$$$

____$*__$____*___$$$__$__*_$$

___$*_____*$$$*________$___.**

___$*_______*_________.*$__****

____$*_________________*$__***

___$$$$*_____________*$$§§§§

_$$$$$$$$$*_______*$$$$$$§§§§§

$$$$$__$$$$_$$_$$$$$$$$$$$$§§§§

$$$*__*$$$$$$$$$$$$**$$$$$$§§§§§

$$$*__*$$$$$$$$$$$*__$$$$$$$§§§§

_$$$$*$$$*******$$$*__$$$$$$§§§§

__$$$*$$$*$$$$$*$$$$*$*_$$$$§§§

_____$$$$*$$$$$*$__$$$$$$$$$§§

_____$*$$*******___*$$$$$$$$§

_____$*____________________*$

_____$$*_*__*___*$$_*___*__*$

______$$$$_$$$$$$$$$$$$$_$$$

_________$_______$________$

_________$*______*_______*$

__________$$$$$$$$$$$$$$$$

______$$$$$$$$$$**$$$$$$$$$

____$$$$$$$$$_______$$$$$$$$

___$$$$$$______________$$$$$$

Gwiazdki najjaśniejszej,

choinki najpiękniejszej,

prezentów wymarzonych

Świąt mile spędzonych,

karnawału szalonego,

roku bardzo udanego

:hi:

Opublikowano

zaskakujących prezentów, zdrowych i spokojnych świąt i szczęścia w nadchodzącym roku...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.