Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co na łyżwy????????? :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 463,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a właśne ciekawy jestem - kiedyś widziałem jak na łyżwach tam śmigali - pomysł nie głupi

Opublikowano

a właśne ciekawy jestem - kiedyś widziałem jak na łyżwach tam śmigali - pomysł nie głupi

ja w sobotę byłem w Pluskach,lód na jeziorku spoko :)

Opublikowano
  • Autor

witam kolegów :> nocnych marków :>

Opublikowano

witam kolegów :> nocnych marków :>

:hi:

Opublikowano
  • Autor

grześ co ty spać nie możesz? :> Zbyszka to rozumiem ale ty???

Opublikowano

jakoś ostatnio nie.czekałem na wyniki.......................... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

o i Michał sie odezwał :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jakoś ostatnio nie.czekałem na wyniki.......................... :polew: :polew: :polew:

no ja też czekam ale chyba prezes zaspał :polew:

Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 00:38_________________________________________________poczytajcie prawdę (tyczy się nie tylko vw niestety ;( )

http://vwszrot.pl/

Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 00:38_________________________________________________poczytajcie prawdę (tyczy się nie tylko vw niestety ;( )

http://vwszrot.pl/

dlatego aż się chce jeździć B5,

stare niezniszczalne kondony :good:

Łał Taktuś - uważaj, bo życzenia noworoczne ważne do 10-tego :-) i potem koleżanki będą zazdrosne :cool1:

Pani Moniko, zaraz minie rok kiedy to ostatnio Panią widziałem na spocie :cool1:

jak Ty byłaś to mnie nie było, potem jak ja bywałem to Ciebie nie było :mysli:

trza by aby się w końcu spotkać na spocie :kox::good:

Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 00:38_________________________________________________poczytajcie prawdę (tyczy się nie tylko vw niestety ;( )

http://vwszrot.pl/

Jak tak dalej pojdzie to za 5-10 lat b7 lub b8 beda w cenie b5 :decayed::polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Łał Taktuś - uważaj, bo życzenia noworoczne ważne do 10-tego :-) i potem koleżanki będą zazdrosne :cool1:

Pani Moniko, zaraz minie rok kiedy to ostatnio Panią widziałem na spocie :cool1:

jak Ty byłaś to mnie nie było, potem jak ja bywałem to Ciebie nie było :mysli:

trza by aby się w końcu spotkać na spocie :kox::good:

i może w końcu doczekamy się tych pączków :> :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

Aż miło było wstać rano i mieć co przeczytać w Spotach Olsztyńskich :kox:

Opublikowano

rozpisaliście się :oklaski:

Staramy sie :cool1:

Wystarczy link do dobrego klubu albo fajny avatar i od razu jest dyskusja :evil:

Opublikowano

Witam klubowiczów, mam pytanko, czy zna Ktoś w okolicach Olsztyna kogoś kto obszyłby mi kierownicę?pozdrawiam

Opublikowano

Zaleczeq to bierz ją.................. :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.