Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do koleżanki jechałem :)

kooooooo komp mi nawala. a lapka córa na ferie zabrała

a do jakiej???????

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Do koleżanki jechałem :)

A co Ty taki ciekawski :gwizdanie: do blondynki ejchałem bo z czarnymi mambami sie nie prowadzam :naughty::decayed:

kooooooo komp mi nawala. a lapka córa na ferie zabrała

a do jakiej???????

Opublikowano

:polew: :polew:

nie wiesz co dobre

dawaj moze znam , może coś wiem o niej :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Sam ja poznałem w tamta sobote :polew: :polew: takze narazie za dużo Ci nie powiem :embarrassed:

Opublikowano

Sam ja poznałem w tamta sobote :polew: :polew: takze narazie za dużo Ci nie powiem :embarrassed:

Sam ja poznałem w tamta sobote :polew: :polew: takze narazie za dużo Ci nie powiem :embarrassed:

dawaj fote

Opublikowano

ma w avatarze przeciez :naughty::kox:

Opublikowano

No własnie to ta z avatara :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

no chłopie.. wbiłeś się na teren czajki.. a tam ludzie giną, znikają.. :blink:

Opublikowano

A ja musiałam zrobić ostatnio naprogramowe kilometry :chytry: , żeby podładować aku, bo ledwo co odpalił (jak wracałam z roboty) i już miałam "czarne myśli" :shocked: bo na parkingu było pusto ;(

Opublikowano

no chłopie.. wbiłeś się na teren czajki.. a tam ludzie giną, znikają.. :blink:

:good: :good: :good::cool1:
Opublikowano

Zatorze pole orze :polew: :gwizdanie:

Opublikowano

Zatorze pole orze :polew: :gwizdanie:

:baseball::dziura::acute:

Opublikowano

Kto wchodzi na Pieczewo i Jaroty... pakuje się w kłopoty :evil::cool1:

któregoś z kolegów zainteresował ten zlot w Ustce???????

Opublikowano

Chlopaki dzis walczylem z Maxym83 z tym CB'kiem. Za co wielkie dzieki mu sie naleza, bo chlopak niezlomny jest ;):notworthy: :notworthy:

Ogolnie jest ok, tylko okazalo sie ze mam kanape przykrecona. Za nia jakas blacha jest, i kabla nie mozna luzno puscic. Jutro wiec kupie kabel, zeby mozna bylo do niego z jednej strony cb, a z drugiej antene przykrecac.

Tylko ze ten kabel trzeba bedzie jeszcze przez ta kanape na spocie puscic. Moze ktos juz odkrecal ta kanape? Mozecie jakies narzedzia wziac do tego?

Bo ja nie mam nic procz mlotka ;( ;( :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 17:48_________________________________________________na ta ustke to ja z Ewa bymsmy sie ruszali, jabyscie i wy jechali - dobrze by bylo miec znajome twarze ;)

Opublikowano

hehehe :decayed: :decayed:

No ale powaznie chlopaki - chociaz to bym chcial zrobic.. bo ja juz ledwo wyrabiam - co nie rusze w tym samochodzie to ciagle cos sie jeb*e.. :/ Obroty ciagle wala w dooope, gasnie przez to na byle swiatlach..

Pawel chory, inni maja kociol.. no masakra..

a tak to chociaz CB bedzie zrobione..

Opublikowano

Trzeba bylo powiedziec dwa razy o tych obrotach to bym Ci pod vaga podlaczyl, moze by cos wylazlo , bo mam akurat kabelek bo sam mialem problem :)

A te narzędzie żółte od stanleya zastępuje wszystkie klucze i śrubokręty :) Mayhem, po użyciu takiego mialbys i CB i kanape mobilną :)

Opublikowano

A kanapa nie jest czasem uchynla ?

Chciaż ja u siebie zdejmuje normalnie szarpne i się poddaje :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.