Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:rolleyes:
  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To se chłopy pogadali :naughty:

Opublikowano
:cool1::decayed:
Opublikowano

Grzesiu mam browarki dla Ciebie :):drunk:

he . ale co z tego jak furka nie zrobiona :embarrassed:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 21:14_________________________________________________ :siema:

Opublikowano

To tak na przyszłość :decayed: żebyś ludzi z Pieczewa źle nie wspominał :cool1:

Opublikowano

To tak na przyszłość :decayed: żebyś ludzi z Pieczewa źle nie wspominał :cool1:

:>

i jakie dalsze plany z autkiem?

Opublikowano

będziecie bardziej wtajemniczeni to ogarniecie KOD!

Opublikowano

Co z autkiem :) no zostało u Pawła :good: i jutro Paweł bedzie sprawdzał ta wiązke :cool1:

Opublikowano

Co z autkiem :) no zostało u Pawła :good: i jutro Paweł bedzie sprawdzał ta wiązke :cool1:

będziesz tam jutro?

to zalecę :)

Opublikowano

Jutro niestety nie :confused4: bo pracuje do 18 :wallbash: ale Paweł ma do mnie dzwonić jak coś :rolleyes: ale mozesz wpaść odsniezysz wjazd do Pawła :>

Opublikowano

Jutro niestety nie :confused4: bo pracuje do 18 :wallbash: ale Paweł ma do mnie dzwonić jak coś :rolleyes: ale mozesz wpaść odsniezysz wjazd do Pawła :>

a ja słyszałem że ty to masz zrobić, a się migasz pracą. :)

:wink4:

Opublikowano

Witam szanowne grono

Niestety Michała nie będzie,ma robote ale Grzchu możesz zalatać :wink4: obejżysz 1.8 T od strony kabelkologii sterowania

cewek :naughty:

Generalnie z autem jest troche kupka [nie KUPA] podtopione i powypalane przewody zasilające i co gorsza sterujące

te co przesyłają sygnał z ECU :confused4:

Postanowiłem jescze dziś po wizycie Michała dobrać się do ECU i sprawdzić kabelkologie no i wygląda to nie ciekawie :no:

Mam tylko nadzieję że nie poszło napięcie zasilania cewek na przewody sterujące do ECU,co jest bardzo prawdopodobne[oby nie wysrane ECU :(]

po wywaleniu błędów:

16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected

P0300 - 001 - Upper Limit Exceeded - MIL ON

16685 - Cylinder 1: Misfire Detected

P0301 - 001 - Upper Limit Exceeded - MIL ON

16686 - Cylinder 2: Misfire Detected

P0302 - 001 - Upper Limit Exceeded - MIL ON

16688 - Cylinder 4: Misfire Detected

P0304 - 001 - Upper Limit Exceeded - MIL ON

czyli wypadanie zapłonów...

Ale nic jutro będe walczył dalej :good:

Micał nie martw się bedzie dobrze :wink4:

Pozdrawiam Paweł

Grzechu a jutro masz wolne?????

Jeżeli tak to miałbym do ciebie prośbe :decayed:

Opublikowano

Nie martwie sie :decayed: flaszke sobie już dziś kupiłem także jutro sie nap..... żeby zapomniać chwilowo ;( ;(

Opublikowano

Paaany!! pomysla mam :decayed:

a moze by tak zorganizowac kulig w niedziele w ramach spotu :kox:

zrzucilibysmy sie :naughty: na rope dla np Zbyszka (quattro:D), pozabierali dzieciakom z osiedla sanki i sie przeciagneli gdzies przez las np od tego wjazdu do lasu, co to jest na przeciwko skretu na rus z warszawskiej, tam do gronit lasem,z gronit do naterek, tomaszkowa i z powrotem? trasa tam fajna, szeroka, w miare rowna

Opublikowano

Paaany!! pomysla mam :decayed:

a moze by tak zorganizowac kulig w niedziele w ramach spotu :kox:

zrzucilibysmy sie :naughty: na rope dla np Zbyszka (quattro:D), pozabierali dzieciakom z osiedla sanki i sie przeciagneli gdzies przez las np od tego wjazdu do lasu, co to jest na przeciwko skretu na rus z warszawskiej, tam do gronit lasem,z gronit do naterek, tomaszkowa i z powrotem? trasa tam fajna, szeroka, w miare rowna

ja w niedzielę tradycyjnie będę tak na 40min spotowania,

1) dzieciom sanek zabierać nie wolno !!!

2) zasady ciągnięcia przez pojazd innego pojazdu są jasno określone w kodeksie ruchu drogowego :tongue4: :tongue4: :tongue4:

( Nie namawiaj Zbyszka, aby stracił prawo jazdy ) :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

"wypozyczymy" sanki od bąbli za lizaka,a na prawo jazdy solidarna zrzutke jakby co tez zrobimy:]

Opublikowano

Grześko, a jak tam kalendarze klubowe?

Już nadeszły?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.