Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka :hi:

mam pytanko kto ma do pożyczenia na tydzień jakiś miernik tester lakieru?

bo we wtorek lecę do Niemiec :gwizdanie:

i by się przydał. :)

:

Grześ jedziesz może tam gdzie ja byłem ? :wink4:

Ciężko pewnie pożyczyć takie ustrojstwo do zmierzenia grubości lakieru, nowy beton na oko poznasz.

Po co konkretnie jedziesz?

hi:

nie Mareczku jadę do siostry do Dortmundu.

może golf 4,może jakieś inne ustrojstwo :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 463,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i skuterka nie ma ;(

Opublikowano

Jedzie ktos jutro na spota ?? :naughty:

Opublikowano

Jak nie bedzie mega ulewy albo gradu to ja sie wybieram :cool1:

Opublikowano

aaa Maxym83 jak wpadniesz to juz Ci nie odpuszcze tego CB- mam 24pkt :wallbash:

No i pupa, zabrali Ci juz prawko że nie byłeś na spocie?

Opublikowano

Maxym co TY robisz na bałtyckiej ?? :naughty:

Opublikowano

Maxym co TY robisz w Dobrym Mieście ?? :naughty:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Wygląda na to że Maxym jest szybki :good:

Opublikowano

Wygląda na to że Maxym jest szybki :good:

no a jak w końcu ma Wirusa.nie :)

Opublikowano

usuniemy go antyvirem na next spocie :decayed::tongue4:

Opublikowano

Grzesiu dobrze mówi :) wirus jest nieuleczalny, nie? :) a propo, mialem dla Ciebie kabelek :)

a Ciebie Marian wczoraj na realu spotkalem, dzisiaj na trasie, tez sie krecisz w kolko :P

A Zaleczeq czujna bestia, jak mnie pod sklepem wylukał :P

No i jeszcze Adrian, odkupiles lusterka od kwiatka czy jak ?

Opublikowano

[...]

a Ciebie Marian wczoraj na realu spotkalem, dzisiaj na trasie, tez sie krecisz w kolko :P

[...]

V8 ostatnio mało pali - 16l LPG/100km, to jeżdżę :naughty:

Opublikowano

yo chlopy, nie dotarlem bo :mysli: aaa na nartach wodnych bylem w ostrodzie, mega za***ista sprawa, pierwszy raz smigalem, gdzies po 30 probach udalo mi sie wystartowac i zroilem 3/4 kolka:D

a prawko mam i nikomu go nie oddam, ni c**ja :decayed:

lusterka od Karola, ekhmm nie do konca odkupilem bo jeszcze hajs mu za nie wisze, no i nie zamontowalem ich jeszcze,eehh

Opublikowano

aaa Karola tez na spocie nie było :decayed: chyba juz sie do wesela szykuje :cool1:

Opublikowano

siemanko panowie

Mozecie mi powiedzieć (napisać) na jakiej ulicy w olsztynie urtząduje paweł?? Nasz największy guru motoryzacyjny??:)

Opublikowano

lusterka od Karola, ekhmm nie do konca odkupilem bo jeszcze hajs mu za nie wisze, no i nie zamontowalem ich jeszcze,eehh

To oddaj je dla mnie, ja mu zapłace :)

Opublikowano

siemanko panowie

Mozecie mi powiedzieć (napisać) na jakiej ulicy w olsztynie urtząduje paweł?? Nasz największy guru motoryzacyjny??:)

Metalowa 7 :) jedziesz metalowa az na sam koniec po lewej mijasz hurtownie kwiatów, i nastepna brama w lewo :) nie da sie nie zauwazyc :)

Opublikowano

siemanko panowie

Mozecie mi powiedzieć (napisać) na jakiej ulicy w olsztynie urtząduje paweł?? Nasz największy guru motoryzacyjny??:)

Dzięki bardzo. Dizsiaj do niego podskoczę;)

Metalowa 7 :) jedziesz metalowa az na sam koniec po lewej mijasz hurtownie kwiatów, i nastepna brama w lewo :) nie da sie nie zauwazyc :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.