Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

uh, rano jest.. :kwasny:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 466,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ooo ja pier... wstałem ale chyba jeszcze pijany jestem bo jakos tak mi sie w bani kreci :naughty::wstydliwy: wszystko pamietam takze jest git :decayed: ale pier,.. nie mieszam juz wodki z piwami :tongue4::wink4:

Opublikowano

wstałem, obejrzałem F1 i czekam na SPOT

Opublikowano

mnie chyba nie ebdzie bo umieram :decayed: dmuchałem przed chwila w alakomat to miałem 1.05 promila :>

Opublikowano

:hi:

No jak tam zdróweczko :naughty:

Ja już po giełdzie i pije pyszne piwko z pod znaku ŁOMŻA :decayed:

Michaś moja żana martwiła się cyuje " jak ten chłopiec dotrze do domu"

Dopiłeś te flaszkie.....

Bedzie grubo :naughty: :naughty:

no i było

Opublikowano

no przed klatka z kumplem i wtedy zaczeły sie schody :naughty: bo jak wszedłem do klatki to dopiero faza przyszła no i schody :gwizdanie: ogolnie na 3 pietro szedlem 20 min :decayed: kluczem trafiłem za 1szym razem :wink4: posiedziałem chwile i cos zaczeło mnie cisnac w zoładku no to ciach :sick3: i od razu przeszło i poszedłem w kime :tongue4: :tongue4: :tongue4: takze zyje ale doslownie umieram :polew: :polew:

Opublikowano

Widzę, że dobrze się bawiliście :D Ktoś dziś będzie na spocie :?:

Coraz więcej osób dopytuje się mnie czy nie można byłoby przesunąć godziny spotu na późniejszą godzinę, np 17 :?: Co Wy na to :?: Pogadamy na spocie.

Opublikowano

A morał imprez jest krotki i niektorym znany nie mieszamy piwa z wódka :decayed::polew::)

Opublikowano

yeap - udała się popijawka :) a każdy tak się wzbraniał przed tą flachą.. :gwizdanie:

a jak już mlasnęli.. :cool1:[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 12:14_________________________________________________

wstałem, obejrzałem F1 i czekam na SPOT

ło matko!! spot dzisiaj!! zapomniałbym.. :blink: :blink:

Opublikowano

Michaś moja żana martwiła się cyuje " jak ten chłopiec dotrze do domu"

haha :polew:

:kox:

a ja sie dzis za***iście czuje, jak świeżynka :D

przed snem przyjalem 3 rutinoscorbiny, multivitaminke, wyspalem sie i jak mlody Bog :kox:

dzieki chopy i baby za spota, bylo tak jak byc powinno :decayed::good:

Opublikowano

ja rano witaminki ,2 poweride ale to uj pomoglo :decayed: umieram i tyle :> ale pozytywnie było :cool1:

Akurat sobie posiedze w domu wytrzezwieje i pojade jutro rano do Pawła :)

Opublikowano

ja rano witaminki ,2 poweride ale to uj pomoglo :decayed: umieram i tyle :> ale pozytywnie było :cool1:

Akurat sobie posiedze w domu wytrzezwieje i pojade jutro rano do Pawła :)

u Pawła z tego co słyszałem też można spać... :polew: :polew:

Opublikowano

No Adrian cos wie o tym :decayed: ja jak bym miał dzis ejchac do Pawła to tez bym tam pojechał i sie gdzies przekimał :)

Kurcze to tylko ja sie napiłem ?? :)

bo jak tak to lipa jak ja sie zaprezentowałem przed dziewuchami jak ochlapus jakis :embarrassed::wstydliwy: :wstydliwy: fakt ze do "po prostu " przyszedłem po flaszce :naughty: a pozniej jeszcze te nasze flaszki :)

Opublikowano

dobra, nie pitol tylko smigaj po cherry coke i sie zjawiam:D

Opublikowano

Nie ja to dzis odpoczywam :naughty: dzien lenia sobie robie :tongue4:

btw a wczoraj Gruby to gdzie zaginał ?? bo chyba szedł ze mna a pozniej ja wrociłem do bałkańskiego zarcia i juz go nie było ze mna :decayed:

Opublikowano

To napiszcie kto był na popijawie, jakieś fotki - to wkleję w pierwszego posta :good:

Pawełku ten telefon o 23.30 mnie zaskoczył :polew:

ty niewiele byłeś w stanie powiedzieć, ja niewiele byłem w stanie zrozumieć :polew:

generalnie chill out :kox:

no i na spota nie zdążyłem przybyć :evil:

Opublikowano

ja tez nie :naughty: ale to dlatego ze jestem zmeczony wczorajszym dniem :decayed: foty adrian jakies miał chyba :decayed:

Opublikowano

Nie ja to dzis odpoczywam :naughty: dzien lenia sobie robie :tongue4:

btw a wczoraj Gruby to gdzie zaginał ?? bo chyba szedł ze mna a pozniej ja wrociłem do bałkańskiego zarcia i juz go nie było ze mna :decayed:

nie zaginołem ale ufo mnie porwało i wyladowałem w domu choc tego nie pamietam.

ta żołądkowa mi zaszkodziła do 16 zdychałem

Opublikowano

ja wstałem rano to pijany jeszcze byłem :polew: :polew:

Opublikowano

Pawełku ten telefon o 23.30 mnie zaskoczył :polew:

ty niewiele byłeś w stanie powiedzieć, ja niewiele byłem w stanie zrozumieć :polew:

generalnie chill out :kox:

:co::wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy:

Przepraszam :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.