Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ee, ale jezdzi, a po co hamowac, tylko sie predkosc wytraca :D

jak bedziesz kupowal czesci to daj znac, mam interes!

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 463,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiesz.. dla mnie hamulce to jak opony zimowe i cisowianka perlaż :> - dodatek dla Elyty :decayed:

ale ten przegub.. no wlasnie nie jezdzi.. nie skreca w prawo :P :P

bede czesci kupowal po weekendzie chwile - w pon swinka leci do Czleka naszego, on ja przegladnie i najpozniej mam nadz w srode poleci zamowienie.

Opublikowano

Hamulce to i ja niedługo będę robił, raczej włożę ATE :good:

Opublikowano

a mnie Pawelek powiedział bym brał wszystko BOSH.. :mysli:

Opublikowano

Dzięki wszyskim za życzenia zdrowia,jak sobie poczytałem to już Mi lepiej :decayed:

Hamulce to i ja niedługo będę robił, raczej włożę ATE :good:

Mareczku Ja słyszałem opinie że ATE to już nie ATE nie sprawdzałem w 100% ale ciężko je dobrze dotrzeć i podobno się krzywią no ale wybór producenta zależy wyłącznie od Ciebie,na forum jest mnóstwo opinii na ten temat,ciężko wybrać

Najlepsze opinie teraz ma właśnie firma Bosh stąd wybór padł właśnie na nią

Cenowo wychodzi bardzo podobnie,oto wycena wysłana przez Tomka Tom77

dla jednego z naszych klubowiczów

-tarcze przód pełne 288x15 ATE 110 zł/szt, TRW 108 zł/szt, Bosch 106 zł/szt, Febi 74 zł/szt

-tarcze tył ATE 105 zł/szt, TRW 90 zł/szt, Bosch 92 zł/szt, Febi 72 zł/szt

-klocki przód ATE 160 zł/kpl, TRW 150 zł/kpl, Bosch 152 zł/kpl

-klocki tył ATE 85 zł/kpl, TRW 72 zł/kpl, Bosch 70 zł/kpl

Pozdrawiam serdecznie

Paweł

Opublikowano

Dzięki wszyskim za życzenia zdrowia,jak sobie poczytałem to już Mi lepiej :decayed:

Hamulce to i ja niedługo będę robił, raczej włożę ATE :good:

Mareczku Ja słyszałem opinie że ATE to już nie ATE nie sprawdzałem w 100% ale ciężko je dobrze dotrzeć i podobno się krzywią no ale wybór producenta zależy wyłącznie od Ciebie,na forum jest mnóstwo opinii na ten temat,ciężko wybrać

Najlepsze opinie teraz ma właśnie firma Bosh stąd wybór padł właśnie na nią

Cenowo wychodzi bardzo podobnie,oto wycena wysłana przez Tomka Tom77

dla jednego z naszych klubowiczów

-tarcze przód pełne 288x15 ATE 110 zł/szt, TRW 108 zł/szt, Bosch 106 zł/szt, Febi 74 zł/szt

-tarcze tył ATE 105 zł/szt, TRW 90 zł/szt, Bosch 92 zł/szt, Febi 72 zł/szt

-klocki przód ATE 160 zł/kpl, TRW 150 zł/kpl, Bosch 152 zł/kpl

-klocki tył ATE 85 zł/kpl, TRW 72 zł/kpl, Bosch 70 zł/kpl

Pozdrawiam serdecznie

Paweł

Jest jeszcze czas do namysłu, w AFN wrzuciłem tarcze Zimermann ( czy cóś takiego) i zero bicia, równoważne zużycie, zero niepożądanych odgłosów,

mnie Tomek przesłał coś takiego:

-tarcze przód 288x25 ATE 135 zł/szt, TRW 130 zł/szt, Bosch 132 zł/szt,

-tarcze tył ATE 105 zł/szt, TRW 90 zł/szt, Bosch 92 zł/szt, Febi 72 zł/szt

-klocki przód ATE 180 zł/kpl, TRW 150 zł/kpl, Bosch 152 zł/kpl

-klocki tył ATE 95 zł/kpl, TRW 84 zł/kpl, Bosch 80 zł/kpl

-łożyska SKF 70 zł/szt lub FAG 110 zł/kpl na tylną oś

na dniach podlewaruję auto i zobaczę czy mam czujniki zużycia klocków,

według kodów wyposażenia hamulce przód mam 1-LB, a konfrontując to z etką jako żywo wychodzi, że czujniki zużycia mam,

ostatnio nawet ciągle przy uruchamianiu auta mam trzykrotny sygnał dzwiękowy i migający trójkąt na desce,

myślałem , że to właśnie czujniki zużycia juz dają sygnał, ale po podpięciu vaga wychodzi... niski prąd aku przy rozruchu :decayed:

Paweł, końcowy etap leczenia będzie mam nadzieję w Po Prostu :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

A co słychać u olsztyńskich klubowiczów?

Zbych to chyba swoim quattro wybył gdzieś w poszukiwaniu śniegu :mysli:

Skrzypek chyba ostro koncertuje na skrzypcach w tej swojej Ostródzie... :decayed:

No Grześka to i widać i słychać czasem :wink4:

dobrze, że jest młodzież :good::kox::polew:

siemka łobuzy :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

A co słychać u olsztyńskich klubowiczów?

Zbych to chyba swoim quattro wybył gdzieś w poszukiwaniu śniegu :mysli:

Skrzypek chyba ostro koncertuje na skrzypcach w tej swojej Ostródzie... :decayed:

No Grześka to i widać i słychać czasem :wink4:

dobrze, że jest młodzież :good::kox::polew:

siemka łobuzy :tongue4: :tongue4:

siemka kolunio :hi:

Opublikowano
  • Autor

komp mi sie rozkraczył ale na dniach będzie nowy to nadrobie :good:

Opublikowano

SIEMKA

to kto jutro zawita? na piwko :)

Opublikowano

Ty, Adrian i Marek :)

Opublikowano

ooo Zbychu....

może ty idziesz?

Opublikowano

siemka najlepsza EKIPA - niewiel mnie tu ostatnio ale to kwestja mojego zagonienia (jakoś ostatnio mało tego czasu się zrobiło, no ale co do czego to od czasu poczytam co tam sie dzieje w świecie ;))

[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 20:26_________________________________________________niestety nie tym razem - muszę sie wyleczyć. Od czasu jak mi mała poszła do przedszkola to średno co 2 tygodnie jestem u lekarza z jakimś wynalazkiem z przedszkola ;)

może następnym razem bo z chęcią napił bym sie piwka z Wami

Opublikowano

no ale na browarek idziesz? [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 20:28_________________________________________________etammmmmmmmmmmm

Opublikowano

narazie musze odpuścić z żalem

Opublikowano

dawaj dawaj na jakieś 2 piwka :gwizdanie:

Opublikowano

przyjde pozarażam was i będziecie źli - choć z drugiej strony to zawsze trochę wolnego w robocie :evil:

Opublikowano

przyjde pozarażam was i będziecie źli - choć z drugiej strony to zawsze trochę wolnego w robocie :evil:

:good:

Opublikowano

jak tam a3 wam się spisuje Grzesiu ?

Opublikowano

jak tam a3 wam się spisuje Grzesiu ?

nie jest źle :) [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 20:43_________________________________________________Pawełek ? dawaj na piwko [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 20:43_________________________________________________bez kobitek :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.