Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dawac, dawac, nie zamulac:)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 461,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dawac, dawac, nie zamulac:)

:good: :good: :decayed:

Opublikowano

jak tam a3 wam się spisuje Grzesiu ?

nie jest źle :) [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 20:43_________________________________________________Pawełek ? dawaj na piwko [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 20:43_________________________________________________bez kobitek :)

Siemka,a Ty Grześ będziesz bez Moniki :cool1: bo z treści pierwszego postu wynika inaczej :wink4:

Co do mojej obecności na :drunk: to jutro będe wiedział...sporo zaległości po chorobie :confused4:

Opublikowano

Paweł raczej sam , :cool1:

Opublikowano

Co do mojej obecności na :drunk: to jutro będe wiedział...sporo zaległości po chorobie :confused4:

roboty nie przerobisz,

roboty więcej jak życia :decayed:

także wpadaj wieczorem, zrobimy tsunami na starówce :kox::naughty:

Opublikowano

Tylko mi sie tam dobrze prowadzic :naughty:

Opublikowano

Tylko mi sie tam dobrze prowadzic :naughty:

mam nadzieje ze wpadniesz na chwilkę :)

Opublikowano
  • Autor

Co do mojej obecności na :drunk: to jutro będe wiedział...sporo zaległości po chorobie :confused4:

roboty nie przerobisz,

roboty więcej jak życia :decayed:

także wpadaj wieczorem, zrobimy tsunami na starówce :kox::naughty:

dlaczego ja nie mieszkam w Olsztynie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Paweł raczej sam , :cool1:

Będe....

Co do mojej obecności na :drunk: to jutro będe wiedział...sporo zaległości po chorobie :confused4:

roboty nie przerobisz,

roboty więcej jak życia :decayed:

także wpadaj wieczorem, zrobimy tsunami na starówce :kox::naughty:

Będe... :naughty: :naughty: jak Tomy li dżons :grzywa:

Tylko mi sie tam dobrze prowadzic :naughty:

Oczywiście Michaś....zalataj chociaż na jednego browca

:wink4:

Opublikowano

co sie dzieje wąski :decayed: tylko koszulki klubowe do pubu załozyc :naughty:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 19:19_________________________________________________No i dotarlismy cali i zdrowi 1/2 Q prawie klekła :polew: :polew:

ku***a pogoda tragedia :kwasny::disgust: chyba zaraz cos zjem i ruszam :confused4: bo zanim dotre to ch***j masakra z 4 godziny ciekawe jak wyglada 16 stka albo 7ka :gwizdanie:

Opublikowano

siemano, Michal daj znac jak trasa, bo widze ze makabroza, z Markiem 50km/h nie przekroczylismy, zaraz spadam, bo jednak egzam na 8.50 a nie 8.00

dzieki Pany za spota, kto nie byl temu muka! :) :bicz3:

:drunk:posiedzenie zarzadu a4-klub.pl/olsztyn swa osoba zaszczycili:

-Taktus

-Pawel69

-Czaja77 + Monika i kolezanka, hmm Iwona propably

-Gruby1983

-Zaleczeq

-Adrianus

albo grubo, albo wcale, ogien w szopie, cocojambo i do przodu, nie ma opierdalania sie itd :kox: !!

:a4fan: :a4fan:

22012011704.jpg

22012011705.jpg

22012011706.jpg

Opublikowano

AA k**wa DOTARŁEM CAŁY I ZDROWY :decayed:

Ten snieg to chyba tylko u nas napierdalał :naughty: ogolnie byłem o 5:20 na lotnisku :gwizdanie: chiałem sie przekimac troche ale byłem tak nacpany kawa i redbullem ze nie dało rady :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

Witam,

jak udał się spocik piwny? :drunk: :>

szkoda, że nie dałem rady, ale następnym razem to nadrobimy!

Opublikowano

Było szczodrze :decayed::good: :good: :good:

Piliśmy, gaworzyliśmy, lukaliśmy, były śmichy chichy :decayed::kox::decayed:

rano nawet żyłem...

Dzięki chłopakii dziewczyny za spota piwnego :hi:

Dzięki Adrian za podwiezienie :hi:

Opublikowano

Spot piwny jak zawsze ok :decayed:

dzięki Zaleczeq za podwiezienie , :)

Opublikowano

22012011706.jpg

klata jak u pirata a w środku wata :decayed:
Opublikowano

Grzesiu wstaw zdjecia mojego trunku :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 20:20_________________________________________________

Spot piwny jak zawsze ok :decayed:

dzięki Zaleczeq za podwiezienie , :)

nie ma za co ledwo podjechalismy ale sie udało :decayed::naughty:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 20:21_________________________________________________

22012011706.jpg

klata jak u pirata a w środku wata :decayed:

to nie wata Grzesiu nie pali i teraz steki wpierdziela i cwiczy bo nie ma opierdalania sie :naughty: i bajseps rosnie i klata tez :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Z tym TIREM to dobre :oklaski: :thumbup:

co tam słychać dziewczęta?

Załek zdedł czy co? :decayed:

Opublikowano

wlasnie, koszalek, opalek, Załek :kox: gdzie kalendarze, miiesiac sie konczy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.