Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:gwizdanie:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka eSPe :hi:

Jak tam Pany furki odpicowane na wiosnę?

Jak dostane plastyk to sobie odpicuje A4 :tongue4::naughty:

Opublikowano

co tu sie urwa dzieje :decayed: ale sie napiłem jak bura suka ide spac :decayed::naughty: za duzo tych mgr do opijania watroba nie ma łatwo :naughty:

Opublikowano

Przyszedł czas na zmiany i na odejście z klubu ;( . Miło było was wszystkich poznać .

Prima Aprilis! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Przyszedł czas na zmiany i na odejście z klubu ;( . Miło było was wszystkich poznać .

Prima Aprilis! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Oj Grzesiek takie żarty się Ciebie trzymają :decayed::tongue4:

Opublikowano

co sie dzieje mientkie pyty :decayed::naughty:

kurcze szkoda ze Grzesiu ze nie odchodzisz :decayed::naughty:

Nie no zartowałem :drunk::friends: :friends:

Opublikowano

ale zes se zazartował -grzesiu :disgust:

załozyłem letnie oponki i aluski he he ciekawe czy byłem pierwszy :mysli::wink4:

acha i 2 ga sprawa -kolega z klatki obok pozazdroscił a4 -ki i chce kupic do 30 tys. dobry rocznik i ze sprawdzonego zródła ale jedna uwaga --chce benzynkę ---- gdyby ktos cos słyszał podbijac do mnie nr tel 791 686 111 pozdro :decayed:

Opublikowano

uuuu jak chce benzynke to swoj chłop juz go lubie :naughty: niech bierze 1.8T bo 2.0 to padliny :disgust: albo 3.0 ale to od razu w podtlenek LPG :gwizdanie:

Opublikowano

Jedyna benzyna warta uwagi to 1,8 T i tyle w temacie :)

Opublikowano

Przyszedł czas na zmiany i na odejście z klubu ;( . Miło było was wszystkich poznać .

:polew: od razu spojrzałam w kalendarz :polew:

Opublikowano

czaja bardzo ładny ,dam kolesiowi znac i tobie tez dam znac co i jak -a jak z opłatami teraz jest? ktosik wie? :notworthy:

Opublikowano

...a jak z opłatami teraz jest? ktosik wie? :notworthy:

Za B5 2000 mój papo płacił ~1,2kPLN.

...załozyłem letnie oponki i aluski he he ciekawe czy byłem pierwszy :mysli::wink4:

pfff. ja jush w fetorek ogumiłem swoją 80tke. :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

no w tygodniu to tyra sie wiec po pracy zmieniałem w piatek -a co do opłat to za poj. sie płaci a nie za rocznik co :mysli:

Opublikowano

ja znam jedna a'4ke 1,8t

akurat 30 tysi czy i nie potrzeba innego wkladu finansowego :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

to daj namiary na sprzedawce-z daleka on ? :mysli:

Opublikowano

a co do opłat to za poj. sie płaci a nie za rocznik co :mysli:

możliwe. a wartość nie ma wpływu? nie wiem się nie znam za mocno. Podałem tak orientacyjnie. A ojciec ma 1,9TDI.

Opublikowano

to na pewno tez , mi chodziło bardziej o opłaty jak sie ciaga z niemiec -ogólnie całosc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.