Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Akcyza - jeśli samochód ma pojemność do 2000 cm3 - 3,1% ceny pojazdu

Akcyza - jeśli samochód ma pojemność ponad 2000 cm3 - 18,6% ceny pojazdu

Tłumaczenie dokumentów - ok. 200 zł

Koszty wydania zaświadczenia - 160 zł

Pierwsze badanie techniczne na terytorium Polski - 169 zł

Opłata skarbowa za akcyzę - 17 zł

Pozwolenie czasowe - 12 zł

Tablice rejestracyjne - 80 zł

Komplet nalepek legalizacyjnych na tablice - 11 zł

Nalepka kontrolna na szybę pojazdu - 17 zł

Karta pojazdu - 75 zł

Opłaty ewidencyjne - 5 zł

Opłata recyklingowa - 500 zł

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Akcyza - jeśli samochód ma pojemność do 2000 cm3 - 3,1% ceny pojazdu

Akcyza - jeśli samochód ma pojemność ponad 2000 cm3 - 18,6% ceny pojazdu

Tłumaczenie dokumentów - ok. 200 zł

Koszty wydania zaświadczenia - 160 zł

Pierwsze badanie techniczne na terytorium Polski - 169 zł

Opłata skarbowa za akcyzę - 17 zł

Pozwolenie czasowe - 12 zł

Tablice rejestracyjne - 80 zł

Komplet nalepek legalizacyjnych na tablice - 11 zł

Nalepka kontrolna na szybę pojazdu - 17 zł

Karta pojazdu - 75 zł

Opłaty ewidencyjne - 5 zł

Opłata recyklingowa - 500 zł

ale Pani Rybka obeznajmiona :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

f*ck , w ciul duzo tego wszystkiego:/

aa arko, nie zalapales, mowilem o swojej machinie :kox:

Opublikowano

Akcyza - jeśli samochód ma pojemność do 2000 cm3 - 3,1% ceny pojazdu

Akcyza - jeśli samochód ma pojemność ponad 2000 cm3 - 18,6% ceny pojazdu

Tłumaczenie dokumentów - ok. 200 zł

Koszty wydania zaświadczenia - 160 zł

Pierwsze badanie techniczne na terytorium Polski - 169 zł

Opłata skarbowa za akcyzę - 17 zł

Pozwolenie czasowe - 12 zł

Tablice rejestracyjne - 80 zł

Komplet nalepek legalizacyjnych na tablice - 11 zł

Nalepka kontrolna na szybę pojazdu - 17 zł

Karta pojazdu - 75 zł

Opłaty ewidencyjne - 5 zł

Opłata recyklingowa - 500 zł

+ koszt paliwa w obie strony jednym samochodem i koszt paliwa na powrot kupionym samochodem

+ 80-110 Euro za tablice z zoltym paskiem i ubezpieczenie w Niemczech

Oczywiscie jesli jedziemy z laweta to tablic kupowac nie trzeba.

Opublikowano

wow dzieki panowie za info o cenach -- adrianus załapałem , to ty nie załapałes ze cie wkrecam :naughty:

Opublikowano

Adrianus ma duzo na głowie :decayed: zobacz ze juz prawie włosow nie ma :kox: tyleeeeee ma chłopak stresu :cool1:

Opublikowano

wow dzieki panowie za info o cenach -- :naughty:

A Panią to już się tutaj nie dziękuje ? :gwizdanie:

Opublikowano

złoz reklamacje u arko :wink4::polew:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 14:26_________________________________________________

Opublikowano

upss... :gwizdanie: sorka nie spojrzałem na znaczek różowy -pardon madamm.. :hi: oczywiscie dziekuję pieknie :>

Opublikowano

:>

Opublikowano

upss... :gwizdanie: sorka nie spojrzałem na znaczek różowy -pardon madamm.. :hi: oczywiscie dziekuję pieknie :>

No ale gdyby koleżanka nazwała się Rybcia, a nie Ryba, to od razu każdy by zakontaktował :gwizdanie: :decayed:

a jeszcze jakby fotkę w avatarku umieściła, to całkiem już było by wiadomo :decayed:

Opublikowano

co tu się działo///////////////////////////////???????????????????????????????????????????????

Opublikowano
  • Autor

co tu się działo///////////////////////////////???????????????????????????????????????????????

no właśnie :mysli:

Opublikowano

ktoś sprowokował fioletowego do zamknięcia naszego topiku ciekawe kto :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

yyyyyy????

Opublikowano

Ale o co chodzi? Co się wczoraj działo?

Jakby nieobecny byłem :wink4:

Opublikowano

ktos nam zablokował forum olsztynskie -- nieładnie :chytry:

a co do rybci to masz rację taktus fotka jakby była to o niebo lepiej by sie pisało :>

a propos audiczek widziałem fczoraj fajna A7-kę nr rej 7777F wyjezdzała z koloni mazurskiej czarna i wogóle wyglądała zaj....e i fele extra :)

Opublikowano

Siemka :hi:

I jak skończył się plebiscyt dot. godziny spotów (chciałbym wiedzieć na którą godz. mam przyjechać)

PS. zmieniłem już kółka (na ten sezon inne alu :decayed:)

Opublikowano

Karol pokazuj coś tam założył :naughty:

Ja w czw. odbieram chyba prawko :kox:

Opublikowano

16.00 ustalona!

karlos :good:

4lo- wbijaj w takim razie juz na spota za fajera :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.