Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w tą sobotę nie róbcie spota --powód kto z was qwa w niedzielę na spota przyjedzie na kacu? :thumbdown:

:polew:

poza tym kortowiada jest i nie trza w pubie siedziec tylko won na powietrze ( w piatek dzem gra, sobota - lady pank) :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja to standardowo na kortowiadzie starowka :decayed:

Opublikowano

chłopy , zaraz szlag mnie trafi,jaka zarówka idzie do lampy tył swiatło drogowe (nie stopu) znowu mi padła zaróweczka i oczywiscie sposób zmiany jej by mi sie od was przydał :kwasny::hi:

Opublikowano

Siemanko.

Sorki za pytanko techniczne ale tyle spamerów tu się kręci w tym temacie to szybko ktoś mi pomoże.

Szukam tarcz do A4 1,9TDI 90KM 2000r.

Czy cena za TRW 121zł/szt 280mm i TRW 244 97zł/szt to dobra cena i czy polecacie TRW?

PS. po czym poznać bez rozbierania czy klocki są z czujnikiem czy bez?

Pozdrówka

Opublikowano

chłopy , zaraz szlag mnie trafi,jaka zarówka idzie do lampy tył swiatło drogowe (nie stopu) znowu mi padła zaróweczka i oczywiscie sposób zmiany jej by mi sie od was przydał :kwasny::hi:

zarowka.jpg

otwierasz bagaznik :naughty: po boku masz takie ala zaslepki odchylasz je :kox: i jest srobeczka odrecasz przyrzymujac lampe i jest pieknie :kox:

Opublikowano

Załaczek dziękuweczka :hi::good::decayed:

Opublikowano

Siemanko.

Sorki za pytanko techniczne ale tyle spamerów tu się kręci w tym temacie to szybko ktoś mi pomoże.

Szukam tarcz do A4 1,9TDI 90KM 2000r.

Czy cena za TRW 121zł/szt 280mm i TRW 244 97zł/szt to dobra cena i czy polecacie TRW?

PS. po czym poznać bez rozbierania czy klocki są z czujnikiem czy bez?

Pozdrówka

TRW jest OK, ceny też niewygórowane,

podlewaruj auto, zdejmij koło i spójrz na wewnętrzny klocek - jak przy klocku jest przewód to masz czujniki zużycia :good:

Opublikowano

Załaczek dziękuweczka :hi::good::decayed:

jak odrecisz to krzyczysz eureka :naughty: a jak wymienisz i skrecisz to zalapasz fajke i mowisz voila (czyt. włala) :naughty:[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 15:19_________________________________________________Arko co robiłes na panasa bo widziałem fure ?? :naughty:

Opublikowano

buty do szefca nosiłem kolezanki małżonki obcasiki sie zdarły a co odebrac chcesz mi je jutro? :polew:

eureka i włala :hi: załeczeq :good:

Opublikowano

ach te ruskie telefony , normalnie z kartonu jakies są ,dziwne nie :polew: :polew:

Opublikowano

siemka Pany i Panie :kox:

parę dni mnie nie ma i już kilka stronek na stukane :good:

SPOT PIWNY jak najbardziej ale od 10,06,2011 proszę bo bym chciał na nim być!!!

Opublikowano

yO! robaczki slodziaczki :hi:

:polew:

Opublikowano

siema mordeczki :decayed::naughty: mysie pysie :wink4:

Opublikowano

Jak się macie ciepłe kluchy :decayed:

Opublikowano

Witam po dłuższej nieobecności :tongue4: Czy oprócz niedzielnego spotu planujecie jeszcze jakieś spotkanie, chętnie bym poznał ekipę z W-M. pozdrawiam Robson

Opublikowano

yyyyy sa jeszcze spoty piwne :kox: tylko narazie nikomu nie pasuje i pewnie dopiero w czerwcu bedziemy :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

Witam po dłuższej nieobecności :tongue4: Czy oprócz niedzielnego spotu planujecie jeszcze jakieś spotkanie, chętnie bym poznał ekipę z W-M. pozdrawiam Robson

hejka, witam człowieka, z którym zainicjowałem olsztyńskie spoty A4 :kox:

będzie spot piwny - ale kiedy któż to wie? :decayed:

Ja nie rzucę terminu, bo sam mam wolny week dopiero 18-19 czerwca,

zaglądaj Robson tu często, na pewno coś się w najbliższym czasie wykluje :good:

Opublikowano

Faktycznie kopę lat Marku :) z przyjemnością będę zaglądał

Opublikowano

Filoetowy malinowy nosku :naughty: nie dygaj nic poczekamy na Ciebie bo bez filetowego kapitana melanzu to nie impreza :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.