Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Filoetowy malinowy nosku :naughty: nie dygaj nic poczekamy na Ciebie bo bez filetowego kapitana melanzu to nie impreza :)

po częstym obcowaniu z wami mój nos faktycznie jakoś tak fioletowieje... :decayed::polew:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wogole tak pomyslalem :gwizdanie: ze np ten czerwcowy spot piwny mozna zrobic u Pawła na placu wraz z grilem :kox:

Opublikowano

wogole tak pomyslalem :gwizdanie: ze np ten czerwcowy spot piwny mozna zrobic u Pawła na placu wraz z grilem :kox:

tylko co na to Paweł ??? :polew:

Opublikowano

juz gadałem wstepnie o powiedział ze nie ma problemu :naughty:

Opublikowano

juz gadałem wstepnie o powiedział ze nie ma problemu :naughty:

no to super, czemu nie :good:,

szkoda, że nie ma już u Pawła na placu tych okrągłych knajpianych stolików :decayed:,

ale co z pleskavicą??? :mysli: każdy zje po starym filtrze powietrza :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak grill bedzie to na co Ci błyskawica :decayed:

Opublikowano

jak grill bedzie to na co Ci błyskawica :decayed:

jest coś takiego jak tradycja ciapciaku :decayed:

Opublikowano

to zamowisz sobie i taxowka Ci przywiezie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

siemka

na gryyyla u Pawła to i ja bym wpadł :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

siemka, a co to ta pleskavica? :mysli:

Opublikowano

prawie jak kanapka grecka :naughty:

Opublikowano

oj mało spotów piwnych Arek zaliczyłeś :polew:

Opublikowano

nauczy sie chłopak jeszcze :decayed:

Opublikowano

haha, jak mi sie takie pomysly podobaja:D

spot grillny u Pawla, zajebioza, po gryllu i browarru polecimy na plejskavice bo tradycja to tradycja,

a Ty Arek, przeciez na ostatnim spocie piwnym jadles z nami plejskavice w balkanskim zarciu, zbyt %napromieniowany byles, ze nie pamietasz :kox:

Robson-czlowieku legendo, hehe, wpadaj wpadaj!

Opublikowano

oj tam wtedy miałem imieniny ojca -Józefa było he he :naughty:

Opublikowano

taktuś, dziękówa za info.

Rany ludzie ale wy tu spamujecie niemiłosiernie. Dzień nie zajrzę to 2 strony spamu hhehehehe.

Pytanko mam takie odnośnie spotów.

Widzę że myślicie na temat grilka jakiegoś.

Na kormoranie planujemy 4 czerwca zrobić właśnie jakąś jednodniową imprezkę plenerową może Kielary, może Bałdy, może Dadaj(gdzieś nad jeziorkiem żeby jakieś grzybki (daszki) były, ławeczki, palenisko, ognisko może grill właśnie).

Co powiecie na to?

Opublikowano

Ja i Adrianus Santos Moralez jestesmy jak Kapitan Bomba :decayed: nasze hasło przewodnie to : "Napier.dalamy" :decayed::polew:

Opublikowano

ale to chyba bez picia bedzie grilek bo jak wrócicie chłopaki- no chyba ze wezmiecie jakies kobiałki i to one beda prowadzic ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.