Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale to chyba bez picia bedzie grilek bo jak wrócicie chłopaki- no chyba ze wezmiecie jakies kobiałki i to one beda prowadzic ;)

albo będą ludzie, którzy nie będą trącać i odwiozą albo kiszka,

wolę pić w mieście bo są taksówki :kox:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 461 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłopy jakie sa objawy padajacej pompy paliwa ??

Opublikowano

no ja ci dokładnie nie podpowiem ale zakładam że cos z paliwem - nie dosyła paliwa lub dławi ci sie silnik?! :mysli::no:

Opublikowano

albo pompa pada albo filtr juz upierdolony ze paliwa nie przepuszcza :decayed: bo fura stała 2 dni nie odpalana , dzis odpalam a tam zonk :decayed: dopiero za 2 razem odpaliła i było słuchac jak buczy pompa z tyłu :disgust: ale jak przejechałem z 200m to przestało :przebiegly:

checka mi nie wyjebało :no: takze nie wiem chyba trzeba bedzie podpiac wagine i oblukac :naughty:

Opublikowano

Kto będzie na Kortowiadzie ?? :naughty: ja jadę z Olą i kumplem ze studiów na WNT :decayed::kox: :kox:

Opublikowano

ja nie bede :gwizdanie:

Opublikowano

Ja miałem trochę inna przygodę z samochodem, ale problem jest dalej nie rozwiązany i może ktoś z was ma jakiś pomysł :)

mianowicie zakładałem sobie przewody sygnałowe od radia do wzmacniacza w bagażniku i odkręcałem osłonę pod kierownicą

i tą na dole przy drzwiach, tam gdzie są wszystkie kostki i kable. Po położeniu przewodów, poskręcałem wszystko i tutaj zonk,

samochód nie odpala :no: ;( ;( kręci normalnie ale nie odpala. Nie wiem co mogło się stać bo żadnych kabli nie odłączałem.

Wszystko już obejrzałem, poruszałem, bezpieczniki posprawdzałem i dalej kupa, paliwo do wtrysków dochodzi bo sprawdzałem.

Ktoś ma jakiś pomysł? Do Pawła dzwoniłem, ale nie za dużo się dowiedziałem, bo ciężko coś wymyślić w takiej sytuacji.

vagina podpinana i nic nie wypluła, kontrolki zapalają się i gasną tak jak zawsze.

Opublikowano

urwa to nieciekawie :confused4:

Opublikowano

Ja miałem trochę inna przygodę z samochodem, ale problem jest dalej nie rozwiązany i może ktoś z was ma jakiś pomysł :)

mianowicie zakładałem sobie przewody sygnałowe od radia do wzmacniacza w bagażniku i odkręcałem osłonę pod kierownicą

i tą na dole przy drzwiach, tam gdzie są wszystkie kostki i kable. Po położeniu przewodów, poskręcałem wszystko i tutaj zonk,

samochód nie odpala :no: ;( ;( kręci normalnie ale nie odpala. Nie wiem co mogło się stać bo żadnych kabli nie odłączałem.

Wszystko już obejrzałem, poruszałem, bezpieczniki posprawdzałem i dalej kupa, paliwo do wtrysków dochodzi bo sprawdzałem.

Ktoś ma jakiś pomysł? Do Pawła dzwoniłem, ale nie za dużo się dowiedziałem, bo ciężko coś wymyślić w takiej sytuacji.

vagina podpinana i nic nie wypluła, kontrolki zapalają się i gasną tak jak zawsze.

może to być immo, może gdzieś kable poruszyłeś, może tak się wpiąłeś, że spadek napięcia wyzwolił reakcję immobilisera, zwykle immo zaniża napięcie podawane na N109 w pompie, skutek jest taki,że auto nie pali :mysli:,

odłącz aku na pół godziny, potem podłącz, włóż kluczyk i spróbuj

Opublikowano

ja idę na Kortowiade ale jutro :)[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 18:54_________________________________________________dla pełnoletnich :polew: :polew: :polew: :polew: http://kwejk.pl/obrazek/90282 :good:

Opublikowano
:) Z przyjemnością zajadę dajcie mi znać jak deadline się będzie zbliżał.
Opublikowano

Ja miałem trochę inna przygodę z samochodem, ale problem jest dalej nie rozwiązany i może ktoś z was ma jakiś pomysł :)

mianowicie zakładałem sobie przewody sygnałowe od radia do wzmacniacza w bagażniku i odkręcałem osłonę pod kierownicą

i tą na dole przy drzwiach, tam gdzie są wszystkie kostki i kable. Po położeniu przewodów, poskręcałem wszystko i tutaj zonk,

samochód nie odpala :no: ;( ;( kręci normalnie ale nie odpala. Nie wiem co mogło się stać bo żadnych kabli nie odłączałem.

Wszystko już obejrzałem, poruszałem, bezpieczniki posprawdzałem i dalej kupa, paliwo do wtrysków dochodzi bo sprawdzałem.

Ktoś ma jakiś pomysł? Do Pawła dzwoniłem, ale nie za dużo się dowiedziałem, bo ciężko coś wymyślić w takiej sytuacji.

vagina podpinana i nic nie wypluła, kontrolki zapalają się i gasną tak jak zawsze.

może to być immo, może gdzieś kable poruszyłeś, może tak się wpiąłeś, że spadek napięcia wyzwolił reakcję immobilisera, zwykle immo zaniża napięcie podawane na N109 w pompie, skutek jest taki,że auto nie pali :mysli:,

odłącz aku na pół godziny, potem podłącz, włóż kluczyk i spróbuj

Aku odłączałem na całą noc bo się rozładował od prób odpalania, próbowałem też odpalać na kable z innego auta,

kręci elegancko ale nie może załapać. Co do immo to logowałem na vagu moduł Instruments i nie było żadnych błędów, a z modułem Immobiliser się nie łączy i nigdy się nie łączył, napisane Adress Bitte. Jak sprawdzić czy to przez immo nie odpala?

Opublikowano

Jak by to immo to na ułamek sekundy by odpalił i zaraz by zgasł no i ten kluczyk na zegarach by migał :hi:

Opublikowano

A możliwe żeby czujnik temperatury płynu G2/G62 coś powodował że nie odpala? bo od dawien dawna jest uszkodzony ten co podaje info na zegary. Może odpięcie z niego wtyczki coś pomoże czy nie ma sensu go ruszać?

Opublikowano

Wydaje mi się że nie, po kilku próbach, z problemami ale by odpalił. Jeśli grzebałes pod kierownica i teraz nie odpala to szukaj tam przyczyny, przejrzyj wszystkie przekaźniki i bezpieczniki.

Opublikowano

siemka ladacznicy :)

czy w ogole dzis ktokolwiek bedzie na spocie? zreszta.. co to za data dziwna spotu ? :P

Opublikowano

czy w ogole dzis ktokolwiek bedzie na spocie?

Kormorany się pojawią.

16 tak jak ustalono rozumiem na czas letni.

Opublikowano
Głupia Blondynka !! nie mam pytan :decayed:
Opublikowano

hmm.. jak cos to nr moj macie - dajcie znac jak cos :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.