Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA [/size][/color] - jak w poscie taktusia ;

na dzisiejszym spocie obecni byli ( w kolejności alfabetycznej);

arko72

serdeczne dziekujemy za fajowa atmosferę i nowe doswiadczenia :mysli::thumbdown::bicz: :bicz3: :bicz3: :bicz3: - to sie wam nalezy, byli równiez przedstawiciele audi kormoran w liczbie 4 kolegów , chcieli omówic z nami spota grilowego za 2 tygodnie ale nie było z kim :no:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobre jaja :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Maj 2011, 18:19_________________________________________________wniosek nasowa sie taki sam jak rok temu w zime ludzie przyjezdzaja a latem nie :)
Opublikowano

no to trzeba cos z tym zrobic --albo qwa napisac ja nie jade a nie jeden jedzie a reszta ma w d...e i wtedy wiadomo ze spota nie ma :no:

Opublikowano

dlatego ja nic nie pisałem .................... :tongue4:

Opublikowano

przynajmniej z domu się wyrwałeś :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA- jak w poscie taktusia

Wyprzedziłeś mnie bo chciałem to samo zacytować. :> :> :>

na dzisiejszym spocie obecni byli ( w kolejności alfabetycznej);

arko72

dodam jeszcze:

eSPe

hubi2143 z synkiem

tomkom1

kraz73 z żoną, córeczką i synkiem

Dobrze że BMW nie miało spota w tym czasie bo by nas wybrechali że by im zwieracze popuściły.

arko72 - szacun :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

:good: ja przynajmniej czytam ogłoszenia :tongue4:

najgorsze jest to ze wczoraj byłem na kortowiadzie i odpusciłem sobie porządne picie browca z uwagi na fakt spota z szanownymi kolegami a tu lipa

kwiatko nie wiem jak u ciebie ale u mnie w domu to Ja noszę spodnie i Ja decyduje kiedy sobie wychodze z domu :tongue4:

Opublikowano

najgorsze jest to ze wczoraj byłem na kortowiadzie i odpusciłem sobie porządne picie browca z uwagi na fakt spota z szanownymi kolegami a tu lipa

ahahaha

zasada nr 1 => rob melanż i sie nie przyzwyczajaj

Opublikowano

nie ma co sie spinac lipa wyszla i tyle, ja sie wytlumacze ze dopiero do domu wrocilem 15min temu,a wyszedlem w sobote o 2.40 rano, przez z piatku na sobote spalem 2h, a z soboty na niedziele 1,5h :kox:

ide do wyra!

Opublikowano
  • Autor
:mysli::a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:
Opublikowano

a kto tu sie spina?

Opublikowano

Ze spotami jest ten problem, ze zawsze komuś pasuje a komuś nie.

Niestety u mnie w niedzielę co raz częściej przeważają spoty rodzinne,

a może wymyślimy sobie na próbę spoty w środę o 20.00 pod Uranią :mysli: :mysli: :mysli: :?: :?: :?:

Co Wy o tym myślicie ?

Opublikowano

Arek ale żeś się odegrał :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Marek możemy na próbę w tą środę jednego spota zrobić!

Opublikowano

no mozna a na przyszłosc to jak przychodzi spot to dzien albo dwa wczesniej deklarujemy sie kto bedzie i czy jest sens spota robic :naughty:

Opublikowano

jestem za sroda z uwagi na okres letni nie kazdy bedzie w niedzielę :gwizdanie: trzezwy aby na spota się stawić lub jak kto woli wstawic

Opublikowano

ja w ta srode tez sie deklaruje![br]Dopisany: 23 Maj 2011, 16:45_________________________________________________zony, dziewczyny, kochanki w tym czasie beda ogladaly na wspolnej i m jak milosc, a my mozemy pospotowac

Opublikowano

ja w ta srode tez sie deklaruje![br]Dopisany: 23 Maj 2011, 16:45_________________________________________________zony, dziewczyny, kochanki w tym czasie beda ogladaly na wspolnej i m jak milosc, a my mozemy pospotowac

tak mi sie wydawało własnie ze Cie ostatnio z jakas blondżi widziałem :gwizdanie: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.