Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oj działo się kiedyś ,działo :decayed:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 19:13_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=211867.0

ZAPRASZAM :decayed:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 19:13_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=211867.0

ZAPRASZAM :decayed:

super pomysł :good:

kuźwa, 23 lipca znów mam rodzinną bibkę :evil:

Opublikowano

to może wy napiszcie kiedy wam pasuje? :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 21:29_________________________________________________może 31?

Opublikowano

odnosnie kajakow, niech sie kazdy szybko deklaruje

a odnosnie jutra to ja moge podjechac:D

Opublikowano

mnie jutro nie będzie do wieczora w robocie :embarrassed:

Opublikowano

ja na spot sie wstawie :good:

Opublikowano

no to jest nas trzech jak na razie.

Marek, Zaleczek, Gruby i reszta, co z wami!

Opublikowano

no Ty w bieganiu to musisz byc dobry majac jako motywacje ta laseczke z avatara

w 4 klasie podstawki schodziłem poniezej 10 sec na 60 m

a rekord szkoły wy***ałem w lo 6 na 100 m 11:27 :>

btw wkurwiłem sie nie miłosiernie :ranting1: nie pytajcie o co chodzi ale powiem tak " dajesz serce a dostajesz gnój"

a powiem tyle jeszcze ze baby to c**je bez c**ja :gwizdanie: naprawde człowiek dochodzi do wnioku ze " Lepiej każdą laskę z góry traktuj jak szmatę! One nie kochają ciebie tylko twoją sałatę "

pier**le system musze sie ustawic na program u rogala przynajmniej z tego bede szczesliwy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Załeczeq spoksik , tego kwiatu to pół światu nie ta to bedzie inna -nie wolno sie poddawac a jesli chodzi o kase to najlepszy sposób jaki znam zeby poznac czy leci na kase to zaprosic ja na jakieś żarełko do miasta i popatrzec czy bedzie miała chęc zapłacic za siebie jeśli tak to sprawa jasna a jesli nie to wiadomo ze kasaka świeci w oczki pozdro i 3m sie :wink4:

Opublikowano

buhaha :kox:

Opublikowano

Załek, pewnie astra po nia zajechales... :decayed: nie lam sie :pociesz:

ja to dobrze trafilem, smigajac starym struclem poznalem Marte :kox:

Opublikowano

Witam szanownych użytkowników... zwracam się do was z prośbą gdyż mam problem z immobilizerem,

a mianowicie problem polega na tym , iż od czasu do czasu zaraz po uruchomieniu samochód gaśnie i dopiero przy 3-4 próbie jest Ok! takie cuda dzieją się przy obydwu kluczykach .

Moja prośba do was to polecenie elektryka w olsztynie który to naprawi lub całkowicie odłączy immo... ( szybko i tanio :) )

Z góry dziękuję za pomoc

pozdrawiam

Opublikowano

:hi:ja na spot nieprzyjade mam znowy mały maraton w pracy 9 dni z rzedu po 14h no i greckie wesele w sobote

Opublikowano

Załek, pewnie astra po nia zajechales... :decayed: nie lam sie :pociesz:

ja to dobrze trafilem, smigajac starym struclem poznalem Marte :kox:

niczym nie zajechałem bo piłem :naughty::decayed:

ale nie am tego zlego co by ...... mam 3 nowe nr do jakis dupeczek :decayed::tongue4:

albo pierd ol e robie kariere :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: a nie tam bede sobie zakrzątał głowę d*pami :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

pany strasznie leje dzisiaj -moja propozycja na spota to garaż pod carefurem co wy na to? -jestem otwarty na inne propozycje spocika :wink4: pozdro pany

Opublikowano

spocik 20,00 po carefourem (czy jak to tam się pisze)

Opublikowano

mi tez pasi, 20.00 pod skrzyzowaniem (z franc. carrefour) :kox:

Opublikowano

moze na piechotkę to i bro strzelimy ? :kox:

Opublikowano

kuchnia felek, dopiero teraz przeczytalem propozycje o browarku:D

nastepnym razem:D

dzieki chlopy za spota, mega z nas ekipa :kox:

a Karlos to zapierdalacz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.