Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz jak ktos ogarnia temat 1/4 to c**joza maniakalna byla i tyle :naughty:

dla laika to zajebuiscie bylo :naughty:

Ogolnie tak :

1. zero organizacji

2. ochrona nie ogarniałą latajcych butelek + wpuszczali najebanych

3. za długi okres oczekiwania

4. nie widac czasu przejazdu w polowie dystansu

5. brak wyraźnego oznaczenia linii mety

6. krótka droga hamowania czego wynikiem bylo przyjebanie corvettki w palete

7. obsówa czasowa zawodnicy musieli byc o 15 na bad technicznych a klasa AWD jechała dopiero o ok 2 w nocy :shocked: :shocked: :shocked:

Jednym słowem festyn i uj ;( :embarrassed: wstyd mi było przed niektorymi znajomymi ktorych znam z roznych for i poprzyjezdzali sie "poscigac"

Mam nadzieje ze Street Wars III da rade :naughty: bo bedzie to 3 impreza w OLN w tym roku :cool1: niestety Dajtki nie dały rady, night power tez nie :wink4: mam nadzieje ze Sw III da rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Michaś święta racja :thumbdown:,dlatego byłem w domu już ok 24 ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano, Załek chyba najtrafniej podsumowal impreze:

dodam totalny brak naglosnienia, stalem w polowie trasy i w ogole nie slyszalem prowadzacego impreze Patryka Mikiciuka z tvn turbo nie mialem pojecia jakie auto jaki czas osiagnelo, jakie konkretnie teraz jedzie, jaka moca sie w przyblizeniu legitymuje i czasem nie widzialem nawet ktore auto przejechalo mete pierwsze.

festyn i c**j to najtrafniejsze okreslenie.

kolega crx'em zajal trzecie miejsce, majac czas przejazdu rowno 15'00s :kox:

w nagrode dostal polar, XXL, ktory mi oddal, talon na hamownie w vtechu, talon na 100pln na usluge warsztatowa w jakims warsztacie i znizke na zawieszenie blinsteina plus jakies dlugpisy, haha bieda na maksa

najebani trzodziarze to niestety udreka kazdej impreezy masowej :sick3::thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze organizatorzy duzo krzyczeli poszli w PR zeby jak anjweiecejludzi przyszło a co za tymidzie jak najwiecej wejsciowek sprzedac :) czyt. jak najwiecej zarobic :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ciekawi mnie ile wejsciowek poszlo, ile bylo ludzi, 10 000? to by dalo raptem 50 000pln, troche malo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawialo mnie, kim jest ten lukasz wiercinski- glowny organizator tej imprezy, chlopaczek wyglada jakby mial 20 lat, to jakis bananowy syn prezesa inter partsu czy jaki grzyb :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuje sie pod waszymi głosami -lipa była , a propo, trafił mi sie fajny kurs do łeby na 6 dni nad polskie morze i w związku z tym mam zapytanko do was-nie miałby któryś z was kamerki jakiejś pozyczyc na te 6 dni , rodzinkę bym ponagrywał termin 14-20 lipiec w razie usterki koszty oczywiscie pokrywam , dajcie znac jak coś z góry dzieki za zrozumienie pozdro :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawialo mnie, kim jest ten lukasz wiercinski- glowny organizator tej imprezy, chlopaczek wyglada jakby mial 20 lat, to jakis bananowy syn prezesa inter partsu czy jaki grzyb :blink:

ten koles to w sumie płotka trzymał kiedys z typami co robili Street Wars ale jest jeb ana złotowa i sie chłopaki wypieli na niego :polew: a on chciał sie wypromowac na tym ze cos tam organizował :confused4: a kase dała mu podobno ciotka jakas dziana tak slyszałem :decayed:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 22:17_________________________________________________bry :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w mieście, w którym rządzi nieprzerwanie od 89 roku postkomunistyczny układ może cokolwiek się udać ???

Sam pomysł, żeby taką imprę zorganizować na Lubelskiej jest pomysłem delikatnie rzecz ujmując poronionym, całe szczęście, że powstało tam Makro, a co za tym idzie nawierzchnia ulicy Lubelskiej choć w kawałku zaczęła przypominać szeroko rozumianą cywilizację zachodniorzymską, wcześniej jak pamiętacie ten odcinek Lubelskiej standardem nawierzchni przypominał górny Kirgistan, widziałem jak Starom ( takie ciężarówki :wink4:) odpadały tam podczas jazdy tylne mosty ( jak bum cyk cyk :blink: ).

Mnie na tej imprezie nie było ( celowo), ale młodego puściłem, wrócił zniesmaczony jak Wy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgłosnione było ok :naughty: marketing tez ok sponsorow było w uj :naughty: tylko zabrakło wielu rzeczy i ogol ogołow była lipa :confused4: za rok jak by naprawde wzieli sobie wszytsko do serca moze byc dobra impreza :kox: ale nie ma co ukrywac 1sza edycja całkowita lipa :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tyle mogło sie przewinac :naughty: to policz 30000 wejsciowek po 5 zł :):decayed:

i jeszcze wejściówki vip po 50zł :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada się przywitać nowemu ,więc Witam wszystkich :)

Ja też pozwolę sobie na podsumowanie imprezy ... jak na olsztyn było ok ,wiadomo porównując do warszawskiego verva street racing to prawdziwa przepaść...

Same wyścigi można było oglądać na sępa od strony statoila :rolleyes: , a po bilet stałem z 10min w kasie na Składowej zaraz przy wjeździe do makro by wejść do parku maszyn .

Fakt trochę organizacja była kiepska, o czym przekonał się kierowca Corvetty ;(.

Jestem ogólnie zadowolony bo za 5 zł mogłem z bliska pooglądać klasycznego mustanga oraz Chevroleta Camaro...

Dziękuję dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Łukasz :hi:

wpadaj na najblizszego spota!!

Arko, nie chce obiecywac na sto procent, ale jest duza szansa ze bede mial dla Ciebie kamerke:)

Karlos, stracilem zasieg :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...