Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spoko vandenSmurff, goraco zapraszamy, zagladaj do naszego watku czesciej :hi:

Załek Ty zbóju, byłeś widziany o 20.40 na skrzyżowaniu sikoraka/wilczyńskiego :decayed:

dreptałem właśnie. zrobiłem małą przebieżkę i od kfc na pstrowskiego na złotą biegłem 35 minut, pół roku nie biegałem, ale żyję, teraz piję mleko łowickie 2% :kox:

btw Karlos, tak jak jest, jest za***iście, zostaw ramkę czarną!!

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a byłem byłem :D później wpadłem na witosa otworzyć szerzej przepustnice :evil:

Opublikowano

i taką zostawię tylko nad logo się zastanawiam :mysli:

co do spotów; to nie ważny jest dzień tygodnia bo czy środa czy niedziela i tak większość miałą to głęboko!

ja staram się być zawsze, ale teraz przed wyjazdem, zbytwiele spraw do ogarnięcia i tyle!

Opublikowano

siema Pany i Panie jeśli są tu jakieś

mieszka ktoś z Was w okolicy Biskupca powiat nowowiejski lub tam bywa ? jest tam furka do obejrzenia dla mojej lubej decayed

mógłby ktoś tam podjechać i zobaczyć furkę - odwdzięczę się bankowo hi

lub może ktoś coś wie nt tej Fiesty/tego sprzedawcy ?

http://allegro.pl/ford-fiesta-1-4tdci-2003r-5-drzwiowa-i1788089346.html

Opublikowano

Witam,

wstawać śpiochy!!! :>

Do zobaczenia po urlopie :)

Opublikowano

siemka kwiatko ,pozdrów od nas EGIPT, wróć zjarany i bez kasy :tongue4:

Opublikowano

Ale ranne ptaszki :>

Siemanko :hi:

Opublikowano

siema duchy, jest tu kto?

jak weekend?

u mnie minal pod znakiem grilla, tak jak w wakacje nie mialem w ogole czasu, tak sobota i niedziela grillowanko :decayed:

Opublikowano

hipnotyzujące :slina:

Opublikowano
  • Autor

hipnotyzujące :slina:

:> :> :>

Opublikowano

Teledysk z wieczorka i spac :naughty:

Phonique feat. Rebecca - Feel What You Want

Załek - Onanie Barbarzyńco dajże spokój :D :D :D

///////////////////////////////////////////////////

Do roku 2012 mam wszystkie łikendy zajęte :evil:

Właśnie rozpocząłem kurs robienia szydełkiem - czteromiesięczny,

kuźwa, że też mnie się chce :evil:

Opublikowano

taktuś -ja wszystko rozumiem ale kurs szydełkowania??? -nie za wczesnie dla ciebie ,co ty bedziesz robił na starość?

i w dodatku wszystkie łikendy do końca roku? , wniosek ze nie bedziesz latał z nami na spoty do końca 2011 r :thumbdown:

Opublikowano

taktuś -ja wszystko rozumiem ale kurs szydełkowania??? -nie za wczesnie dla ciebie ,co ty bedziesz robił na starość?

i w dodatku wszystkie łikendy do końca roku? , wniosek ze nie bedziesz latał z nami na spoty do końca 2011 r :thumbdown:

:decayed: :decayed: :decayed:

wszystkich łikendów nie zamierzam zmarnować :good:

Opublikowano

kurs szydelkowania :kox:

hardcorowe hobby :kox:

Opublikowano

szydełkować każdy może trochę lepiej trochę gorzej :)

ale za unikatowość nowego hobby +15 punktów do fajności :D

Opublikowano

ja bym rzekł ze to hobby kosmiczne :decayed:

panowie zarezerwujcie sobie trochę wolnego czasu na pomoc taktusiowi-chyba u niego szykuje sie w chacie powódż albo przeprowadzka ,bo wyprzedaje swój sprzęt elektroniczny na forum -dział sprzedam, to co pomozecie :naughty::kox::polew:

Opublikowano

urwa mac ale jak michas mowił miesiac temu ze potrzebuje E52 to został olany przez VIPA ;( a tearz prosze ma wystawiona E52 :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

Z tym szydełkowaniem to żart taki :D

ale rzeczywiście szkolenie rozpocząłem i week do Świąt nie mam :evil:

Opublikowano
:kawa: kawa i dobra muza to podstawa :naughty:
[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 11:01_________________________________________________

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.