Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: usz Ty ten tego owego :bicz3: :bicz: nie w glowie mi takie nummery
  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

WIELKIE POŻEGNANIE LATA I ZAKOŃCZENIE SEZONU GRILLOWEGO!!!

ZMIANA TERMINU

Witam, podobnie jak w ubiegłym roku w imieniu Warmińsko Mazurskiego Klubu Audi Kormoran chciałbym zaprosić wszystkich na wielka imprezę z okazji zakończenia sezonu 20011

Miejsce to Star Dadaj w Ramsowie.

termin (uwaga zmiana):8-9 październik 2011r.

Wszelkie szczegóły można uzyskać ---> TUTAJ <---

Opublikowano
:hi: siemka Pawełku :naughty::decayed:
Opublikowano

:hi: siemka Pawełku :naughty::decayed:

No siemka :wink4: troche póżno nie :decayed:

Opublikowano

hallo!

zyje tu ktos w ogole??

jak weekend minal?

ja dzis w nocy wracalem subarakiem sti z poznania, powiem wam, cos pieknego, zakochalem sie, od 4 tys obr/min auto po prostu szaleje, az na poczatku ciezko mi je bylo ogarnac na koleinach, ale potem juz sie troszke wczulem i sie zakochalem, dzwiek boxera, nawet jak sie powoli jedzie, swist blow offa przy odejmowaniu gazu, rewelacja, cala trase jechalem z wyciszonym radiem, tak mi sie dzwiek auta podobal:)

nawet znajomy chetnie by mi go sprzedal, dlatego zarządzam zbiórkę kasy, potrzebuję 60tys pln:)

Opublikowano

60 tysi za ten plastix w srodku ??? :gwizdanie: :gwizdanie:

ja tam nie przepadam za takimi furami komfortu zero praktycznie :(

Opublikowano

ee, tam, pierdolenie, jechalem w nocy i na plastik nei zwracalem uwagi, skok lewarka skrzyni biegow jest tak krotki, ze myslalem, ze ma short shifter, a siedzi seria.

a co do komfortu to byl trylion razy wiekszy niz u mnie na 19" :)

Opublikowano

no taka bo masz 19 wp***dol w subare 19 :) to wyrwie wszytskie plomby :decayed:

Opublikowano

siemanko pany jakie klocki hamulcowe polecacie na tył bo coś mi zaczęło huczeć przy hamowaniu -to chyba klocki co ,poprosze o numer i markę jak macie ceny to tez thx i lece do tyrki :hi: :>

Opublikowano

pany skad mam wiedziec czy mam żarówke d1s czy d2s ?? :decayed:

Opublikowano

moze z etki? :>

a jak tam w sprawie klocków -ktoś się wypowie czy zostawicie mnie na pastwę losu? :no:

Opublikowano

kup klocki lego :D:polew: :polew: :polew:

a moze zadzown do Taktusia albo do Pawła to ci powiedza :kox:

Opublikowano

siemanko pany jakie klocki hamulcowe polecacie na tył bo coś mi zaczęło huczeć przy hamowaniu -to chyba klocki co ,poprosze o numer i markę jak macie ceny to tez thx i lece do tyrki :hi: :>

najpierw trzeba się przyjrzeć układowi hamulcowemu na tyle auta,

jeżeli masz rozmiar tarcz z tyłu 245/10 ( a chyba masz :cool1:), to poleciłbym:

-klocki tył ATE 95 zł/kpl, TRW 84 zł/kpl, Bosch 80 zł/kpl,

może przy okazji też trza będzie wymienić tarcze:

-tarcze tył ATE 105 zł/szt, TRW 90 zł/szt, Bosch 92 zł/szt, Febi 72 zł/szt

( ceny już raczej nieaktualne, czyli ciut w górę :decayed:)

pany skad mam wiedziec czy mam żarówke d1s czy d2s ?? :decayed:

podkasz rękawy, podnieś maskę i wymontuj jedną żarówkę ( lewą będzie łatwiej :naughty:)

jeżeli przy żarówce będzie małe ustrojstwo ( starter) to masz d1s,

1806570049.jpg

jak nie będzie to masz d2s

DSC00529.jpg

Opublikowano

mam d1s :naughty:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 11:25_________________________________________________w ASO 470 za 1szt :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: chyba ich poje... :shocked:

Opublikowano

mam d1s :naughty:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 11:25_________________________________________________w ASO 470 za 1szt :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: chyba ich poje... :shocked:

faktycznie ich po_ebało :evil:

Opublikowano

widze troche zamulenie :thumbdown: spotow jak widze nie organizujecie czesto i nic sie zbytnio nie rozwija, a szkoda, bo z checia zaczalbym uczestrniczyc w tym wszystkim :naughty:

Opublikowano

spoko fefik, zaraz zacznie sie ogarniac, chwila cierpliwosci i bedzie mocne pierdykniecie;p

Opublikowano

widze troche zamulenie :thumbdown: spotow jak widze nie organizujecie czesto i nic sie zbytnio nie rozwija, a szkoda, bo z checia zaczalbym uczestrniczyc w tym wszystkim :naughty:

Najpierw to wpadłbys chociaz na 1 spota :decayed: i poznał pare os z ekipy :naughty: a pozniej mozesz pomóc w rozwoju :gwizdanie: :kox: bo takie gadanie ze sie nie rozwija to jak " gadanie ze nie ma pracy, nie szukajac jej i nei wysyłajac zadnego cv "

:guma: :guma: :guma: :guma: :nose: :nose: :nose:

Opublikowano

Najpierw to wpadłbys chociaz na 1 spota :decayed: i poznał pare os z ekipy :naughty: a pozniej mozesz pomóc w rozwoju :gwizdanie: :kox: bo takie gadanie ze sie nie rozwija to jak " gadanie ze nie ma pracy, nie szukajac jej i nei wysyłajac zadnego cv "

:guma: :guma: :guma: :guma: :nose: :nose: :nose:

Amen :decayed:

Witam wszystkich :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.