Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja odpadam :decayed:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ja z wiadomych przyczyn tez :gwizdanie:

Opublikowano

i ja odpadam............

Opublikowano

właśnie się dowiedziałem ze mam wyjazd w sobotę i nie wiem czy zdąże wrócić sorka :kwasny:

Opublikowano

bywa może kiedy indziej się uda. Miłego weekendu!

btw to ciekawe czy Adrian już wrócił z wakacji :beach::drunk::pali:

Opublikowano

czyli rozumiem ze w ten week nie ma spotu?

Opublikowano

SIEEEMANKOOO!!!

blade dupeczki :tongue4:

salam alejkum!

witam was serdecznie,

wczoraj wrocilem, a dzis gnije w 2 bluzach i dresie pod koldra na kanapie, bo sie rozchorowalem:/

wrazenia, mega pozytywne, bardzo mi sie podobalo, troche pozwiedzalismy, troche odpoczywalismy, git.

w kwestii motoryzacyjnej raj na ziemi jesli chodzi o jazde:D

na 3pasmowce jedzie 5 rzędów samochodów, kazdy kazdemu na zderzaku, mega wcinanie sie , ciagle klakson, w nocy jezdza bez swiatel,lub na postojowkach,a zblizajac sie do nastepnego auta migaja dlugimi i z bani.

130km/h po pystyni to bylo cos w toyocie land cruiser, kola sie od ziemi odrywaly

w kairze mnostwo polonezow borewiczow, maluchow, dyzych fiatow, lad 2107 i zastaw z czego kupa tych wozow na alusach:D

super klimat, nic nie rdzewieje.

jesli jutro ma byc spot,a ja sie troche wykuruje to sie montuje:)

Opublikowano

a właśnie nasz twardy pytong nie napisał czy bedzie spot z kormorana!!! :angry::tongue4:

a wracajac do egiptu tez to widziałem co adrianus napisał i jeszcze chałupy bez dachów :polew:, bo jak położa to im sie fiskus do tyłków dobiera

Opublikowano

Nie tylko ja stad mam tam konto to po 1 sze ,

po 2 nic mi nie odpisali czy maj czy nie nic konkretnego :decayed:

Opublikowano

to jedziemy na 16 na parking na ruś czy znowu wbijamy? :gwizdanie:

Opublikowano

to w koncu jest dzis spot czy nie? :blink: jak tak to gdzie i o ktorej :mysli:

Opublikowano

Z kormorana nic nie odpisali bo dziś mają pożegnanie lata nad Dadajem.

ja ze spota dziś odpadam dopiero co wróciłem na chatę.

Opublikowano

Kwiatko masz nie świeże info, nie było pożegnania na Dadaju za to było grillowanie u nas na garażu do późnego wieczora z konsumpcją trunków wysokoprocentowych :decayed:, ostatnimi czasy jakoś słabo i u nas ze spotami czasem są czasem nie ma a jak są to mała frekwencja, no ale skoro chcecie powrócić na Ruś to może trzeba się ugadać na kolejny weekend i zrobić większy spot "między-klubowy" :good:

PS. Liczę że powrócimy do regularnych co dwutygodniowych zlotów.

Opublikowano

ja tez :wink4:

Opublikowano

ja tez, ale patrze teraz w swoj rozklad zajec i od przyszlego weekendu , co 2 tyg bede mial zajecia, takze znowu trzeba edzie sie zrywac z wykladow na spota:D

:)

Opublikowano

no myślę że zaczynając od przyszłej niedzieli co dwa tygodnie ruszyć ze spotami "Rusiowymi".

Jak czas pozwoli i gruz się naprawi i jak przykulam w przyszłą niedzielę.

Opublikowano

Dzień dobry śpiochy!

To jest dobry pomysł z powrotem na Ruś.

Jestem za :good:[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 05:52_________________________________________________hallo!!!

jest tu kto?

co tacy załamani?

żyjemy coś!

:drunk:

Opublikowano

ja również popieram ta inicjatywe :naughty:

Opublikowano

espe, a co z fura? widzialem Cie dzis/albo wczoraj jak smigales przez warszawska :)

Opublikowano

Co tam paziu :D opaliłes jajka :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 22:30_________________________________________________Jedziemy za rok na Ibize ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.