Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema :D to ja niechciany nie lubiany :D u swoich szanowany joł cieki rap :D

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co tam u Was Rybka słychać? Co u Kloro i Fazy`ego?

E no stara bieda jak to mówią praca dom ,praca dom i tak trwa ta szara codzienna rzeczywistość :rolleyes:

Opublikowano

wow kapitan załeczeq sie pojawił :kox:

Opublikowano

tak to ja :naughty: :naughty: :naughty: wiem ze teskniliscie :cool1:

Kapitan_bomba.jpg

tak bedzie w alibi ogien w szopie

:D :D

:D

:D

:D

:D

Opublikowano

Co tam u Was Rybka słychać? Co u Kloro i Fazy`ego?

E no stara bieda jak to mówią praca dom ,praca dom i tak trwa ta szara codzienna rzeczywistość :rolleyes:

Zdrówko najważniejsze i aby do wiosny :good:

P.S,

a to prawda, że dziewczyna Fazy`ego to Faza ?

:polew::wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

chyba żona , ale to nie prawda :tongue4:

Opublikowano

siemka 5 min człowieka na forum nie ma a tu jeb i 3 stronki wskoczyły :good:

eSPe co do hamowania to nie bardzo mam co hamować.

Opublikowano

hello!

arko, jak tam glowka? widzialem wczoraj pod h&b ze mieliscie ostry balet z kumplami, srodek wilczynskiego, a browarki, gorzalka w kubeczkach na legalu :decayed: elegancko, migalem swiatlami,a Ty nie widziales :tongue4:

Opublikowano

sie dzieje widze :D

Opublikowano
:decayed: juz nie boli :decayed:
Opublikowano

Szkoda, że spot jutro... dzisiaj mógłbym się w końcu pochwalić, a tak nie da rady :hi:

Opublikowano

a sie naebałem o matko bosko kochano :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: umieram :D:decayed::naughty:

nie pije do nastepnego tygodnia :D:cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

Wy kombinujcie. Jestem w olsztynie. Jutro do gdanska powrot.

Opublikowano

:polew: Damian, a co tu kombinowac, nie bedziemy zwolywac nadzwyczajnego spota, zeby Twoja fure poogladac :decayed:

no chyba ze kupiles r8 i kazdy dostaje jazde probna :naughty:

btw, mnie jutro nie bedzie na spocie, musze jechac do siorki, wyladowala w szpitalu w Gdansku:/

Opublikowano

Wiem, wiem. Żartuję przecież ;)

Mam nadzieję, że uda się jakiegoś spota do wiosny zaliczyć. Wezmę urlop na poniedziałek przed którymś spotem i podjadę.

Z siostrą coś poważnego? Oby szybko wyszła.

Opublikowano

wiem, ja tez zartuje :wink4:

z siorka jako tako, w pon ma wyjsc, ale ze przyjazni sie ona z moja przyszla narzeczona. i siostra ciagle dzis marudzila ze chce z nia pogadac to smigamy jutro na odwiedziny.

Damiano, od razu zapisuj sie i rezerwuj sobie termin na wiosne na spota kaletkowego, lub jakieokolwiek innego, nawet jesli nie w kaletce, ale cos na bank zorganizujemy, szczegoly dopniemy za tydzien w alibi:)

Opublikowano

Zobaczymy co da się zrobić ;)

Kiedy Kaletki wypadają? Jeśli w majówkę, to z toledoclubem standardowo spędzam ;) W każdym razie spota na pewno ogarnę. Przy okazji fotki do podpisu muszę zmienić. Dziś pierwsze tankowanie i 5.9l/100 przy połowie zbiornika. Wydaje mi się, że całkiem dobrze, jak na te temperatury, styl jazdy i korki.

Opublikowano

Dobry wieczór wsiem..................

:decayed:

Adrian ...jak autko????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.