Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe

i co tam Zbychu, znalazles juz jakies autko?

i powiedz mi ile miales roboty z wymiana podswietlenia na biale ledy w b5 i czy robiles wszycho?

klimatronic, licznik itd?

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

yO! :decayed:

Opublikowano

szukam narazie i jestem coraz to bardziej niecierpliwy, a dziś to już w ogóle jak zobaczyłem mesia z napędem na 4 pod realem jak się bawil :chytry:

Jeżeli chodzi o ledy to zakładałem tylko oświetlenie właściwe (kabiny) - bardziej mi chodziło o wzmocnienie moiej b.dobrej pamięci aczkolwiek krótkiej ;) jak zapominałem zagasić światełka na noc przy -25 to wtedy taki pomysł mi do głowy też przyszedł ;)

Opublikowano

aa kumam, myslalem ze wszystko wyrezales, kazda najmniejsza lampeczke bo ostatnio mi taki mod po glowie chodzi, tylko ze z elektryki to ja jedynie baterie w pilocie potrafie wymienic albo zarowke :polew:

mietek w 4napedzie, niezle. ale szukaj audicy, wiesz prestizowe, solidne, nie psujące sie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zbyszek, zapodaj sobie Audi i podpisz się mottem:

Cztery kółka i gleba - nic więcej nie potrzeba

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

YO! chłopaki dziś kupuje tv -mój wybór padł na samsunga UE 40 D 5500 -co myślicie o nim -tylko bez zbyt daleko drastycznej krytyki , pochwały przyjmuje :>

Opublikowano

YO! chłopaki dziś kupuje tv -mój wybór padł na samsunga UE 40 D 5500 -co myślicie o nim -tylko bez zbyt daleko drastycznej krytyki , pochwały przyjmuje :>

kup jeszcze czipsy i bro,

wpadniemy do Ciebie na seans :naughty:

Opublikowano

najpierw muszę go ustawić :decayed:

Opublikowano

najpierw muszę go ustawić :decayed:

postaw go na nawet taborecie, ważne żeby pikantny pakiet odbierał :naughty:

Opublikowano

najpierw muszę go ustawić :decayed:

postaw go na nawet taborecie, ważne żeby pikantny pakiet odbierał :naughty:

:good: :good: :good:

:polew:

Zbychu, może S6 (ropa droga)

Opublikowano
  • Autor

YO! :>

arko, najpierw kupujesz a później prosisz o opinie??? :decayed: a nie powinno być odwrotnie :tongue4:

Opublikowano

najpierw muszę go ustawić :decayed:

postaw go na nawet taborecie, ważne żeby pikantny pakiet odbierał :naughty:

poogladamy jakies nowosci na RED TUBIE :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

zobaczymy co tam się znajdzie, narazie szukam ...

Arek zobaczy tylko czy będziesz miał miejsce gdzie go powiesić bo przy zbyt małej odległości od tv możesz nie mieć zbyt wygodnie (normalnie patrzy się 40" dla 4m itp.). Ja mam u siebie 37" i 3,3m od tv i jakbym miał mieć 40" to bym już narzekał na niewygode.

Opublikowano
  • Autor

arko przed zakupem poczytaj opinie użytkowników np tu: http://www.ceneo.pl/;01511555265-10.htm

jeśli chodzi o wielkość matrycy to w telewizorach LCD, LED czy plazmach zaleca się około 3,8cm odległości od ekranu podczas oglądania na każdy cal przekątnej.

Opublikowano

ja tam na wspolnej i m jak milosc ogladam na jakims 27" daewoo

sentyment do marki zostal po ticulcu :kox: a tv za friko od babci z dzialki :kox:

Opublikowano

dawac ogladamy cąły internet :D bo niedlugo ACTA nas zamknie :D:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 17:32_________________________________________________

rysunek.jpg

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.