Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki za słowa otuchy,porady i linki(adrian ty zgrywusie :polew:),wybór już dokonany ,podałem info żeby posłuchać właśnie takich rzeczy od was :wink4:,tv już stoi na zaszczytnym miejscu w pokoju i gra szafa ze huczy -jest git :good:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 460,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to co na ktora dzis mamy wpasc ??:D:wink4::decayed:

Opublikowano

zalek, za***isty rysunek :good:

miales dac kontakt do tej dziewczyny

w nocy mialem mala rozgrzewke, ale dzis to bedzie ogien z szopy

Ada Krawczyk - Weselny klimat[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 10:56_________________________________________________a co tu taki spokoj?

chlopy ledwo zyje taki weselny klimat mialem ze hej!

Opublikowano

Ja czekałem na Ciebie az opowiesz jakies weselne historie :D

Opublikowano

jakichś mega hardcorowych akcji nie bylo, pelna kulturka, brecht z 16letniej kuzynki, ktora łoiła lepiej niz ja, a potem ciotka do mnie ze to ja młoda spiłem. ja ze swoja forma, haha :polew:

Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 13:10_________________________________________________Leniwce jedne; co Wy w du.e kopane nic nie piszecie???

strefa śmiechu, tuning, koła tylko oglądacie!

a podzielić się dziennymi doświadczeniami z innymi to co; w miękkim flaku macie!!!

Ps. mały filmik z dakaru:

Opublikowano

Montowałem właśnie klubowe ramki kiedy to zauważyłem ładną granatową A4 B5 nr. rej NO 3..4F zaparkowaną pod moim blokiem.Pozdrawiam zapewne forumowicza :)

Opublikowano

? to moja :kox:

tylko wlasnie gdzies moja dziewczyna nia pojechala, gdzie mieszkasz?

Opublikowano

widziałem jakieś 2 dziewczyny koło tego auta ;)mieszkam na Herdera

Opublikowano

zgadza sie :wink4:

fajnie ze masz 1,8t w koncu! ktos z ta sama motorownia co ja! :) jaki masz kolor swojego sedana, to bede sie rozgladal:)

no i wpadnij na spota jak juz jakis bedzie. na hamownie tez widzialem sie zapisales :good:

Opublikowano

no no Adriano widzę,że masz silnikowego Ziomala :>

btw to nasze laski mają problem, nigdzie na lewiznę nie pojadą bo zawsze ktoś wypatrzy :naughty:

Opublikowano

Srebrny sedan,dużo jeżdże po mieście to gdzieś na pewno się będziemy mijać :) i zgadza się z hamownią,chcę zobaczyć ile tam kucy mam.Jak tylko będzie spot w najbliższym czasie to wpadnę ten pierwszy raz:)

Opublikowano

Karlos, widzisz jak oplaca sie dbac o autko, zaraz ktos wypatrzy:)

fajnie ze przybywa aut z klubowymi ramkami, moze w koncu sie ruszy temat spotow, teraz najblizszy chyba w niedziele, takze Marcin przegladaj forum. godzine i miejsce spota sie wyjasni

Opublikowano

PYTANE OGŁOSZENIE!!!

W związku z niechęcią Marka ( :tongue4:wiemy czemu i bez pretensji), chciałem zaproponować (ponieważ znająć życie nikomu się nie będzie chciało, w zastępstwie, organizować Kaletki) może będziemy spotykalisię cyklicznie raz w miesiącu na SPOCIE PIWNYM!!!

Co Wy człwieki na to?

1. Kwiatko

Opublikowano

2. Adrianus :decayed:

ale btw. i powaznie:

w zastepstwie kaletki kolega piotrus gruby1983 proponowal zaprzyjazniony osrodek, zrobmy liste kto wyraza chec uczestnictwa i sie deklaruje. a potem bedziemy rozkminiac czy w ogole bedzie dla kogo ten spot organizowac itd.

#1 Adrianus + Marta

Opublikowano

#2 Kwiatko + Kamila

(Adrian, Marta wie, żechcesz ją zabrać?)

Opublikowano

nie :kox:

:polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: ahaha jebłem na cycki :D:naughty:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 23:01_________________________________________________btw gdzie te spoty piwne maja byc bo chyba alibi spalone :D:naughty: :naughty:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 23:01_________________________________________________

widziałem jakieś 2 dziewczyny koło tego auta ;)mieszkam na Herdera

Jeb z dzidy ja na Switycz-Widackiej :D to niedaleko mamy do siebie :>

Opublikowano

a kto powiedział, że alibi spalone!?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.