Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łysy Twoja kobieta widziana na Pimpickiego :D upalała Ci fure :D i chyba szuka Ci mieszkania :D:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 461,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adriano, od której strony jest wiazd na ten tor?

poniedziałek i wtorek na jeziorku w Sętalu Hołek będzie latał

Opublikowano

wjazd Karlos masz od strony lotniska, tam od zatoczki(ale jest niby zakaz wjazdu i policja co jakis czas sie ustawia i haltuje), na legalu na jezioro mozna wjechac tam gdzie jest miejsce do slipowania lodzi( przed kicermanem, jest stateczek roza wiatrow i tam jest wlasnie brama i elegancki legalny wjazd), jesli karlos bedzieszz chcial wjezdzac na lod to wjezdzaj sam, bo wtedy policja nic nie moze zrobic, a czatuja czasem w poduszkowcu na tych co smigaja z pasazerami( podciagaja to pod powodowanie zagrozenia zycia ludzi i sypia mandaty do 500pln).

ogolnie spoko, wczoraj tez marty panda smigalem, calkiem dawala rade.

karlos, jak bedziesz sie seta wybieral to daj znac tez podjade.

zaleq, wiem, wiem ze smigala tam, bo moze bedziemy tam mieszkac, narazie nie chce zapeszac. a ATy co tam porabiales?

Opublikowano

jazda po jeziorku to fajna sprawa, bym miał furke to bym się z wami wybrał (albo wcześniej :tongue4: )

Opublikowano

Zbyszek szukasz jakiejs fury ?? :naughty: :gwizdanie: A4 czy co ??

Opublikowano

Zbyszek szukasz jakiejs fury ?? :naughty: :gwizdanie: A4 czy co ??

a szukam szukam ale na spokojnie - bez pospiechu ;)

myśle o a4, a6 lub bmw - obowiązkowo 4x4

Opublikowano

no i jebnelismy 700 stron :D:naughty: :naughty: btw bmw i 4x4 ?? to chyba nie porozumienie :D ten cały x-drive :decayed:

Opublikowano

Michał :)

Najlepszego z okazji urodzin :decayed:

Opublikowano

Sto lat Skrzypek :good::kox:

gna czas do przodu :decayed:

Opublikowano

Najlepszego Skrzypek :kwiatek:

gna czas do przodu :decayed:

tak z dnia na dzień człowiek się niestety starzeje hmm

Opublikowano

Najlepszego Skrzypek :kwiatek:

gna czas do przodu :decayed:

tak z dnia na dzień człowiek się niestety starzeje hmm

ech wy starzy... :decayed:

Mnie się wciąż głupotki trzymają, wczoraj zrobiłem np. orzełka na śniegu :decayed:

Także nie omieszkałem pomagając pewnej niedoświadczonej pani na stoku wstać, gdy rozjechała się na nartach, przy podnoszeniu "na misia" mimochodem łapać za baloniki :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

haha i oby tak dalej :good:

Opublikowano

haha i oby tak dalej :good:

nawet w pysk nie dała, dziękowała tylko :polew:

Opublikowano

czterdziecha w niedziele Ci pyknie a ty jakbyś dziesięć lat młodszy był heh podziwiam takich ludzi :wink4:

Opublikowano

czterdziecha w niedziele Ci pyknie a ty jakbyś dziesięć lat młodszy był heh podziwiam takich ludzi :wink4:

wciąż jestem taki sam,

wciąż mogę raz w miesiącu

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

raz :polew: :polew: :polew::hahaha:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: dobre raz ale z zoną :good: spoko Taktuś takich roczników juz nie produkuja jak my -zatęsknią jeszcze za nami mówię Ci :hi:
Opublikowano

Co tam starcy :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 17:39_________________________________________________100 lat Skrzypek :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

dzięki za życzonka :>

Opublikowano

staruchy :decayed:

Skrzypek sto lat!!

:oklaski: :kwiatek:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.