Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

staruchy :decayed:

Skrzypek sto lat!!

:oklaski: :kwiatek:

:hi:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 460,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Skrzypek - najlepszego wszystkiego ;)

Opublikowano

dla Skrzypka najlepszego życzę równiez :hi::)

Opublikowano

dla Skrzypka najlepszego życzę równiez :hi::)

ale że niby z okazji Walentynek???? :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :cool1:

Opublikowano

Co robimy w Walentynki ??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

KLATE I BICA :cool1::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Zbychu patrząc na dzisiejsze opady śniegu marzy Ci się :quattro:

:wink4:

pogoda rewelacja każdy zakręt bokiem he he!!!

Opublikowano

Zbychu patrząc na dzisiejsze opady śniegu marzy Ci się :quattro:

:wink4:

pogoda rewelacja każdy zakręt bokiem he he!!!

po 21 na realowskim parkingu :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

qwa dzisiaj nie dam rady ale jutro na 100 %

co Ty na to?

Opublikowano

no nie wiem czy do jutra kupie furke :naughty: a do cudzych nie wsiadam bo się boje krawężników :evil:

Opublikowano

parking pod realem to szlam, co za frajda bez sensu sie w kolko krecic, trzeba jakas dobra kreta trase bez drzew na poboczach obczaic i trzaskac OeSy, karlos jakbys jutro mial zamiar gdzies katac to daj znac to dolacze.

nie podoba mi si eto ocieplenie bo nie bedzie jak na jezioro wjechac:/

Opublikowano

k**wa nastepna fura to na 100% musze miec Q :D jak dzis widziałem jak koles startuje b7 3.0TDI w Q :naughty: to myslałem ze jebne na cyce :kox: to jest jakis k**wa atomowy start :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

hamuje za to tak samo jak ośka :naughty:

Opublikowano

a po co hamowac :kox:

Opublikowano

wiem zbyszek juz nie raz slysząłem ze nie jednego po przesiadce z oski na Q te przyspieszenie zgubilo :naughty: start jest atomowy ale czy oska czy Q to hamuje sie tak samo fizyki nie oszukamy :no:

po co hamowac ?? hehehe :naughty: :naughty: adek przyjeb kiedys z procedury spod kanta do nast prawie swiateł i zoabcz ile masz na balcie i w 80% zapala sie czerwone :D i ja tam mam ze 130-140 na blacie i wez wyhamuj :kox: :kox: :kox: :kox:

Adek spytąłes sie swojej kobiety co robiła na Pimpickiego ?? :cool1:

Opublikowano

może na ul. Leśnej jutro polatamy?

Załek, jaka to ul pimpickiego za uj nie mogę rozkminić!

Opublikowano

fajne zdjęcie zobaczyłem u naszych koleżków z wrocka ;)

fa515ddd8c88c8d53a81aa0cf3660d0f.jpg?1329316552

Opublikowano

może na ul. Leśnej jutro polatamy?

Załek, jaka to ul pimpickiego za uj nie mogę rozkminić!

jak jedziesz na butryny to na wysokosci petli 25 na teczowym lesie masz skret w prawo i jedziesz:) i tam narazie jest jeden blok postawiony a osiedle bedzie sie nazywac wichrowe wzgorza czy jakos tak :)

Opublikowano

dokladnie tak jak Załek mowi, ta ulic miala sie nazywac bukowskiego, ale zmienili na pimpickiego (jakis olsztynski lekarz sportowy)

a Marta mieszkanie ogladala.

jutro odpadam ze smigania bo lece do mikolajek z paint forcem na kasyno, a w sobote mam bal licencjacki w lesnych wrotach, ha! bedzie chlansko :naughty:

Arko, model w skali 1:35 masz jak w banku:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.