Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, co się u Was dzieje?

Cisza tutaj!

Mi święta mięły spokojnie, w niedzielę trochę popiłem a tak to reszta wolnych dni na trzeźwo!

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tutaj cisza jak makiem zasiał :P

Opublikowano

Takie zycie nic na to nie poradzisz

btw Ciebie tez dawno nie bylo ani tutaj ani na spotach

Opublikowano

hejho, pozdro

Opublikowano

Jakiś zlocik jutro ?

Opublikowano

Mnie na spocie niestety nie będzie!

Opublikowano

mnie tez nie :):decayed:

Opublikowano

jak było na spocie?

Adrian widziałem Cię jak na złotą wracałeś ok. 18,00

Opublikowano

witam panów na urlopiku krótkim byłem he he po swietach sobie odpoczałem od pracy a co tam u was słychowac? mam mały prezencik dla prezesa Taktusia ale to mu dam jak go spotkam --kiedys he he pozdro all . no i mam pytanko wytłumaczy ktos mi co oprócz wachaczy górnych nalezało by wymienic w moim Audiku kochanym no i ceny tych czesci no i u kogo zamówic najlepiej no i kto to mógłby zrobić w Olsztynie bo ja lajkonik w tych sprawach :)

Opublikowano

Wczoraj gruby grill zakrapiany był u Rimola zamiast spota Kormoranów. Żałujta że nie byli :-P.

Opublikowano

Kiedy spot piwny???

---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

po chwili zastanowienia stwierdziłem, że:

qwa ogarnijcie się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

o co wam chodzi, każdy jest zarobiony i tak to jest, ale to nie znaczy, że możecie olać Waszych kumpli!@!!

:):):)

---------- Post dopisany 21-04-2012 at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2012 at 19:29 ----------

ktoś z Was wybiera się 28.04.2012 na DynoDay?

Opublikowano

a co to ?

Opublikowano
a co to ?

hamownia??????

Opublikowano

Kogo to czarna B5 sedan z ramkami klubowymi o numerach NLI 040** na felach RS6 widziana wczoraj w Olsztynie przy Tuwima/Markiewicza na parkingu obok domków ? :decayed: pozdro dla kierownika :wink:

Opublikowano

Nie znam tej fury :D:decayed:

Opublikowano

etka nie mam, a potrzebuje sprawdzić wyposażenie - pomoże ktoś może ?

(WAUZZZ8E04A109525)

Opublikowano

co tu taka bieda

Opublikowano
co tu taka bieda

od czasu modów na całym forum w ogóle bieda ;(

Opublikowano
etka nie mam, a potrzebuje sprawdzić wyposażenie - pomoże ktoś może ?

(WAUZZZ8E04A109525)

Zbysiu teraz to i etka ma z tym problem.więc nie da rady ,ale widziałem gdzieś stronke z vin dekoderem za smsa jakieś 12 ziko ,na bezwypadkowe pl

http://www.bezwypadkowy.net/dekoder-vin?vin=WAUZZZ8E04A109525

mam

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

a za 50 koles z a 3 klub sprawdza wszystko...................

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.