Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a to ok. :polew:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kolego Czaja nie mam kierunków w lusterkach a numerki mam NOL :>[br]Dopisany: Styczeń 06, 2009, 06:28:08 _________________________________________________Chłopaki u mnie wszystko git w autku ze światełkami :>[br]Dopisany: Styczeń 06, 2009, 06:30:34 _________________________________________________Bartek a kiedy to było??[br]Dopisany: Styczeń 06, 2009, 06:33:30 _________________________________________________Chłopaki po Olsztynie śmiga kilka A4 z diodami.

No już trochę czasu minęło było to w drugi dzień świąt po wigilii na trasie Szczytno-Ostrołęka o godzinie 21 jechałem za nim 20KM do samego Szczytna. :>

Opublikowano

Grzechu masz ten link?

Opublikowano

wejdz w wiadomosci swoje

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

chłopaki, czy wiecie gdzie tu jaki blacharz dobry w olsztynie ?

Opublikowano

Słyszałem, że Stempień na Zielonej Górce robi dobrą blacharkę,

w Łęgajnach chyba Stefanowicz (dealer Nissana),

nie miałem i mieć nie chcę przyjemności obcowania z blacharzem :wink4:

co się stało?

Opublikowano

drzwi opóściły mi się i potrzebuję wyregulować bo próbowałem sam ale nie wyszło za dobrze :gwizdanie: ale już po sprawie bo właśnie wróciłem od blacharza ktory mi to dobrze wyregulował na Armii Krajowej

dzięki za chęć pomocy

pozdrawiam

Opublikowano

kolego zbychzzz podj dokładny adres tego fachowca bo mam podobny problem i cene za usługę jeśli możes

do zobaczenia :hi:

Opublikowano

adresu dokładnego nie podam bo nie znam - jadąc od skrzyżowania warszawska-armii krajowej w stronę Dajtek po paru metrach ukaże się warsztat po prawej stronie (duży baner BLACHARSTWO). Co do ceny to była bardzo ok ale konkretnie to na pw.

Opublikowano

Hejka,

kto będzie pod Uranią w niedzielę.

Info w pierwszym poście u góry strony :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

postaram się zameldować :good:

pozdro i do zobaczenia :hi:

Opublikowano

Witam jak podzdrowieje to i ja się pojawie.pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

mam nadzieje ze sie uda :>

Opublikowano

Witam kolegów.Marek z chęcią bym przyjechał ale pracuje do 14-tej.Może na 14-tą spocik da radę?

Opublikowano

Ja postaram sie być :good:

Opublikowano

postaram się przybyć również

Opublikowano

Witam kolegów.Marek z chęcią bym przyjechał ale pracuje do 14-tej.Może na 14-tą spocik da radę?

Nie zapowiada się, żeby było tak zimno jak ostatnio,

także myślę że postoimy i pogadamy dłużej, wal pod Uranię po pracy śmiało - powinniśmy jeszcze stać :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano
:confused4: no i mnie nie bedzie jednak :( padło sprzegło i bede miał auto dopiero w poniedziałek :( a chciałem Wam pokazać fajne lampki które moge polecic każdej B6 . A'la A6 nowe
Opublikowano

Na spocie byli:

- czaja77

- Skrzypek

- taktuś

- zbychzz

Dziki chłopaki za spotkanie :good:

p.s.

Sorry Picia, ale nie dotrzymaliśmy do 14-tej

Do następnego razu :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.