Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Witam i już donoszę:

dzisiejszy spot odbył się na Rusi o godz. 14.30 wśród Passatów i Bmw, które to gumy paliły że hoho,

ale najważniejsi byliśmy my w składzie :

- Monika i Ewa

- Arek87 i Dorotka

- Bergi i dziewczyna

- Czaja77

- Kwiatko

- Leszek Śmiały

- Marianb

- Maxym83

- Mumer i żona i koleżanka

- Paweł 80 B3

- taktuś

- Zbychzz

( za nie pamięć imion przepraszam)

75b39c1c47cf3738m.jpg

Do następnego :hi:

:angry::disgust: Marek nie zapomniałeś o kimś???

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto będzie na hamowni w sobotę?

mozna podjechac na hamownie? widzialem na fotce ze te rolki to na torunskich blachach sa?

Opublikowano

No żeśmy troche obskoczyli w weekend ale ciekawie było :naughty: szkoda ze hamownia raz do roku bo jak dla mnie to mogła by byc za 50 zł codziennie :slina: choć olsztyński v-tech tez ma jakąs oferte dla klubów...

Opublikowano

Witam i już donoszę:

dzisiejszy spot odbył się na Rusi o godz. 14.30 wśród Passatów i Bmw, które to gumy paliły że hoho,

ale najważniejsi byliśmy my w składzie :

- Monika i Ewa

- Arek87 i Dorotka

- Bergi i dziewczyna

- Czaja77

- Kwiatko

- Leszek Śmiały

- Marianb

- Maxym83

- Mumer i żona i koleżanka

- Paweł 80 B3

- taktuś

- Zbychzz

( za nie pamięć imion przepraszam)

75b39c1c47cf3738m.jpg

Do następnego :hi:

:angry::disgust: Marek nie zapomniałeś o kimś???

sorki, już poprawione :wink4:

Opublikowano

No Maniek fajne fotki tylko Pań jakoś mało :naughty:

Musimy je trochę rozkręcić i zabrać na starówkę następnym razem :good:

Opublikowano

u was chociaz sa bo u nas to raczej Gay party :polew::decayed:

Opublikowano

u was chociaz sa bo u nas to raczej Gay party :polew::decayed:

ty a masz kobitkę :polew:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 21:50_________________________________________________nasze kobity się poznają w kaletce :naughty:

Opublikowano

ale mi chodzi ze u nich kobieta autem przyjezdza a u nas? :decayed: chociaz widzialem ze kilka jezdzi nawet nawet :evil:

Opublikowano

następnym razem żonę wyśle do was :naughty:

Opublikowano
:polew: ja tam wole jak Ty jestes bo wiesz jak żona kolegow straszych to ja dziekuje :decayed:
Opublikowano

dziś mnie wyprzedzila koło miodówka ładna ciemna a4 z przednim grillem bez kółeczek z łomży - pozdrawiam szybkiego kolege ;)

Opublikowano

A tak w ogóle to co tak tutaj cichutko...

Opublikowano

trzeźwieją po Kaletce :polew:

Opublikowano

trzeźwieją po Kaletce :polew:

Pewnie tak........

Ja niestety nie mogłem ;(

były imieniny żoneczki :wink4:

Opublikowano

trzeźwieją po Kaletce :polew:

Tak ale już żaden nie pochwali się fotkami jak było...

Opublikowano

Mumer wejdź w temat o Nowej Kaletce i tam znajdziesz troche fotek ;)

Opublikowano

Gafa :wallbash:

Opublikowano

Co do cyklicznego spota, który wypada w niedzielę 03 maja to wrzucamy go w kalendarz,

kto będzie mógł niech przyjedzie, ja piszę od razu że mnie nie będzie,

jedziemy do Wrocławia bić gitarowy rekord Guinessa :kox: :kox: :kox:

http://www.cichonski.art.pl/guinness2/index.htm

Opublikowano

Co do cyklicznego spota, który wypada w niedzielę 03 maja to wrzucamy go w kalendarz,

kto będzie mógł niech przyjedzie, ja piszę od razu że mnie nie będzie,

jedziemy do Wrocławia bić gitarowy rekord Guinessa :kox: :kox: :kox:

http://www.cichonski.art.pl/guinness2/index.htm

:good: powodzenia...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.