Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zbyszek, trafiłeś do warsztatu na Tracku?

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ano trafiłem ale nie było to takie proste ;) skręca się w dół przed samą gazetą olsztyńską i jedzie do samego końca w szereg garaży. Tam jak na razie są dwaj mechanicy z czego jeden jest Adama, ale niebawem bedzie tam 3 mechaników bo Paweł69 się przeprowadza tam również.

Opublikowano

witajcie. a co tam Zbyszku się popsuło?

Opublikowano

witajcie. a co tam Zbyszku się popsuło?

a coś mi jakieś odgłosy wchodzą do kabiny od strony kolumny kierownicy przy skręcaniu w lewo (teraz przestało ale będę musiał coś z tym zrobić)

Opublikowano

witajcie. a co tam Zbyszku się popsuło?

a coś mi jakieś odgłosy wchodzą do kabiny od strony kolumny kierownicy przy skręcaniu w lewo (teraz przestało ale będę musiał coś z tym zrobić)

Po prostu nie skręcaj w lewo i będzie git :decayed::dance2:
Opublikowano

witajcie. a co tam Zbyszku się popsuło?

a coś mi jakieś odgłosy wchodzą do kabiny od strony kolumny kierownicy przy skręcaniu w lewo (teraz przestało ale będę musiał coś z tym zrobić)

Po prostu nie skręcaj w lewo i będzie git :decayed::dance2:

:polew:

Opublikowano

Czytam, zdjecia ogladam i widze ze kazdy model Audi jest mile widziany a ja myslalem ze tylko A4 wiec nie chcialem sie wychylac ale jak sprawa tak wyglada to moze i ja zawitam 14-go choc troche slabo mi auto hula po zimowych szalenstwach i asfalcie mokrym po deszczu hehe :evil:

Opublikowano

Zapraszamy :) Się właśnie zastanawiałem gdzie się podziewasz :tongue4: Widziałem, że się na początku udzielałeś i wpadałeś na spoty :naughty:

Opublikowano

Koledzy, kto wie coś na temat manetek tempomatu do B5 po I lifcie? nigdzie nie moge znalezc, czy ktos slyszal lub wie gdzie mozna takowa dostac? na allegro sa tylko te po II lifcie.

Opublikowano

Witam kolegów z Warmii i Mazur :hi:

Koledzy mam pytanie chciałbym wrzucić w swojego AFN-a małego chipsa :naughty: ,ale u mnie w mieście nie ma żadnego porządnego gościa który mógłby to uczynić(jestem z Iławy).Czy macie jakiś namiar na dobrego i sprawdzonego chipsiarza w Olsztynie?jeżeli tak to proszę o info na priv.

P.S.Być może zawitam na spota 14.06.

Pozdrówki for all.

Opublikowano

Mnie w niedzielę niestety nie będzie.

Opublikowano

Panowanie tragedia :wallbash:

Pękł mi pasek klinowy i najprawdopodobniej dostało sie do rozrządu. Samochód jutro do mechanika.

Oby rozrząd nie przeskoczył oby silnik cały.

A pasek klinowy i rozrząd oraz wszystkie roli były wymieniane 13tys temu, w 29.01.2009

Normalnie nie moge że coś takiego spotkało moją niunie

Opublikowano

Panowanie tragedia :wallbash:

Pękł mi pasek klinowy i najprawdopodobniej dostało sie do rozrządu. Samochód jutro do mechanika.

Oby rozrząd nie przeskoczył oby silnik cały.

A pasek klinowy i rozrząd oraz wszystkie roli były wymieniane 13tys temu, w 29.01.2009

Normalnie nie moge że coś takiego spotkało moją niunie

Ale jaki pasek pękł? Jak rozrządu to nic dobrego nie wróży niestety, w naszych dizelkach po takim zdarzeniu potrafi się spotkać tłok z zaworem...

O kurczę to już w tę niedzielę spocik :kox:

szybko czas leci ostatnio

Opublikowano

Ale jaki pasek pękł? Jak rozrządu to nic dobrego nie wróży niestety, w naszych dizelkach po takim zdarzeniu potrafi się spotkać tłok z zaworem...

O kurczę to już w tę niedzielę spocik :kox:

szybko czas leci ostatnio

Już wszystko jasne, a mianowicie.

Pękł mi pasek klinowy. Przyczynił się do tego napinacz Paska klinowego który po 13tyś się wyrobił, podobno trzeba uważać przy tych podrobionych napinaczach (podróbka 270zł a orginał 570zł).

Tak więc pasek się wkręcił w pasek rozrządu i spowodował przeskok rozrządu o 4 ząbki!!!

Szczęście w nieszczęściu silnik ocalał dzięki temu że szybko zareagowałem i wyłączyłem silnik :>

Koszta

Pasek rozrządu

napinacz Paska PK

pasek klinowy

rolka do paska rozrządu bo siła była tak wielka że jedną wywaliło w kosmos

Suma z robocizną 1000PLN

Tak więc sprawdzajcie co jakiś czas co się dzieje i u was na paskach .... Szerokości

Opublikowano

dobrze że na tym tylko się skończyło, bo jak tłoczek o zaworek zachacza to już nie jest różowo

Opublikowano

Dobrze mumer opisałeś - ku przestrodze!!!

Panowie no więc mnie również nie będzie na niedzielnym spocie :confused4:

Opublikowano

a w ogóle to ktoś będzie na tym spocie ?

Opublikowano

Ja na 99% razem z tata zawitam :)

Opublikowano

i ja nie wiem czy i ja dojadę,ale się postaram :hi:

Opublikowano
  • Autor

ja też się wybieram :kox: więc przyjeżdżajcie żebym nie był sam :> :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.