Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi niedziela pasuje...godz obojetna najlepiej moze po poludniu...miejsce moze gdzies w centrum moze Urania..o 17....czekam jesli by komus nie pasowalo na inne propozycje

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dla mnie tez obojetnie gdzie i o ktorej...Robson A Ty bedziesz w niedziele w Olsztynie? :a4fan:

Opublikowano

Przy Uranii jak najbardziej pasuje, godz 17 też ok

Zatem spot w niedzielę 29.04 o godz 17 przy Uranii :biggrin: :a4fan:

Zapraszamy :a4fan:

Opublikowano

to narazie 3 nas bedzie moze ktos jeszcze dolaczy jak nie to dobre i tyle :a4fan::a4fan:

Opublikowano

ok to ja też będę :cool: ale gdzie dokładnie przy Urani na tym nowym parkingu???

Opublikowano
ale gdzie dokładnie przy Urani na tym nowym parkingu???
też o nim myślałem, choć intymniej będzie na górze przy samej Uranii :biggrin:
Opublikowano

No to mi sie podoba...juz bedzie Nas czterech ihaaaaa hehe :a4fan:

Opublikowano

jak dla mnie to obojetnie czy u gory jak to woli...aby jak najwiecej nas bylo :lol:

Opublikowano

hehe ja musze poczekac na swoj dzien i zlocik... na piechote napewno nie przyjde ;P

swoja droga ze sporo A4 po Olsztynie jezdzi. Zastanawiam sie jak widze kolejne auta czy jedno z tych autek nie jest prowadzone przez was. udanego slociku zycze z nadziej an przylaczenie w niedalekiej przyszlosci....

Opublikowano

Manio, podaj mi adres przyjade po Ciebir to nas poznasz

Opublikowano

ja tesh powinienem się zjawic. Gram dzisiaj imprezkę w Biskupcu i mogę być, ze tak powiem niewyspany...(o 17!!) ale raczej sie pojawię.

pozdro

Opublikowano
ja tesh powinienem się zjawic
... co raz ciekawiej się zapowiada... :a4fan:
Opublikowano

Dokladnie Taktus juz mozna cos organizowac... :a4fan:

Opublikowano

ok czyli spocik jutro przy urani o 17 miejmy nadzieje ze pogoda nam dopisze.... :a4fan:

Opublikowano

Furio, no to Ci kupimy RedBula :)))) Fajnie Panowie, że będzie nas sporo W-M coraz silniejsze :twisted:

[ Dodano: 28-04-2007, 23:08 ]

aaa !!!! niech ktoś weźmie cyfrówkę zrobimy jakieś fotki na forum :biggrin:

Opublikowano

Witam

Związku z tym że mam spory kawałek do Olsztyna to chętnie przyjadę ale na coś większego i organizacyjnie dopiętego. Liczę na to, że Olsztyniacy staną na wysokości zadania. Dobrym rozwiązaniem byłoby ustalenie konkretnego miasta w którym można by organizować taką dużą imprezę cyklicznie raz w roku. Myślę, że w takim przypadku pomogły by również władze samorządowe nawet dofinansowując. No właśnie a dlaczego nie w Piszu? Pozdrawiam i do zobaczenia. Być może uda mi się dojechać ale nie obiecuje bo pracuje w weekendy również. POZDRAWIAM

Opublikowano

:biggrin: Możemy i do Pisza przyjechać ale będziesz musiał się sprawdzić w roli gospodarza bo zdaje się, że jesteś jedynym klubowiczem z Pisza :):a4fan::a4fan::a4fan: przyjedź to pogadamy :wink:

Opublikowano
Fajnie Panowie, że będzie nas sporo W-M coraz silniejsze :twisted:

szkoda że nie ma Pań...
Opublikowano

Jakies naperno są. U mnie na parkingu pod pod pracą codziennie parkuję całkiem fajna babeczka swoja A4. Może uda misie ja zagadać następnym razem.

pozdro o do zobaczenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.