Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to Panowie dzisiaj cyfrowke ktos musi wziasc bo bedzie Nas kilku i zdaloby sie na forum jakis fotki wrzucic...przeciez nie mozemy byc gorsi od reszty!!! W-M :a4fan:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i udało się :biggrin: :a4fan:

Dzięki wszystkim za przybycie na zlot :a4fan::a4fan::a4fan:

zlocik.jpg

sy_i.jpg

wtymolk.jpg

Robson a tu filmik poglądowy n/t podłączenia VAG-ahttp://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5265

Opublikowano

Ja rowniez dziekuje wszystkim ze sie pojawili i oby Nas z biegiem czasu przybywalo coraz wiecej :a4fan:

Opublikowano

dzięki za spotkanie :biggrin: :a4fan::a4fan::a4fan: było bardzo sympatycznie

senkju za linbka Taktuś :wink:

Opublikowano

no co sie zaczyna dziać .........pieknie Panie Robson :biggrin: :quattro:

Opublikowano

pi es dzięki za fotki Taktuś :biggrin: i za :audi: na blachach :wink:

[ Dodano: 29-04-2007, 21:21 ]

no co sie zaczyna dziać .........pieknie Panie Robson

Witamy Pana Ice-a na ziemiach Warmińsko Mazurskich :biggrin: i zapraszamy na zlocik :biggrin:

Opublikowano

dzieki za zaproszenie ale narazie nieskorzystam :rotfl::rotfl:

Opublikowano

No, no. Fajnie ,że coś ruszyło. Jakos tak pewniej sie :a4fan: poczułem jako właściciel OOOO po spotkaniu.

Pozdro :a4fan:

Opublikowano

ha!! o teraz poprosze o info kto jest kto na pierwszym zdjeciu :) i juz was bede wylapywal na ulicy :)

i cos sie we mnie uspokoilo jak zobaczylem po zdjeciach ze nie ma czerwonej furkki, dzisiaj pod Olsztynem jakies audi sie rozbilo i to niezle zakleszczylo na drzewie:/ na szczescie w nieszczesciu....nikt z naszych...

Robson moglem chyba bardziej sie postarac i zapasc..... ale licze ze to poczatek zlotow i jeszcze niejeden sie zalapie chyba ze za szybko do Hiszpani uciekne

Opublikowano
teraz poprosze o info kto jest kto na pierwszym zdjeciu
Ha, ha nie ma tak łatwo, poszperasz trochę na forum to znajdziesz ( niektórych z Nas są fotki na forum ) :biggrin: :a4fan:
ale licze ze to poczatek zlotow i jeszcze niejeden sie zalapie
pewnie że początek, damy sobie na spokój dopiero jak uzbiera się 200 audiczek ( problemy z placem ) :biggrin: :biggrin: :biggrin:

na następnym spocie obecność obowiązkowa :a4fan:

Opublikowano

no taki wiekszy spot....byloby bomba......tylko ze to raczej nie realne...za malo nas troche na forum z olsztyna ale wszystko idzie w dobrym kierunku.....nastepny spocik mysle tak jak mowil taktos i robson...zeby odpalic jakiegos grilla....czekam na jakies info...bo nie dlugo wyjezdzam dzieki chlopaki za spota :a4fan::a4fan::a4fan:

Opublikowano

Jeszcze nie uciekaj :biggrin: musisz wpaść na zlot :wink:

kolejność od lewej : Taktuś :a4fan: , Furio :cool: , Lukasho2 :smile: , Robsonik :biggrin: , Micek :twisted:

Opublikowano

Witam

Sory ze tak długo sie nie odzywałem ale mam mature i nie bardzo mam teraz czas . Fajna sprawa z tymi spocikami jak juz bede po maturce to chetnie sie pisze na jakis wiekszy spot . pozdrawiam

Opublikowano
to chetnie sie pisze na jakis wiekszy spot . pozdrawiam
Witamy, i chętnie zapraszamy na spocik do Olsztyna. Monitoruj ten temat, z pewnością już niedługo skrystalizuje się termin następnego spota :biggrin: :a4fan:
Opublikowano

borekorneta, siemanko powodzenia na maturze i do zobaczenia. :a4fan::a4fan::a4fan:

Opublikowano

No wkoncu kolega zajrzal do tego tematu heh...mature zdasz a na spoty tez trzeba przyjezdzac :wink::a4fan:

Opublikowano

Panowie jak wrócę z Warszawy zapraszam na dobrą wódeczkę :biggrin: :a4fan::a4fan::a4fan:

Opublikowano

ja właśnie w warszafce krańcuję whiskey.majówka w w wielkim mieście.

pozdrawiam

Opublikowano

Robson gratuluje. Mam nadzieje ze cygarko wypaliles z wiadomej okazji ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.