Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ooo Marek jaka zmiana w avatarku :good: :>

Grzesiu podeślij mi jeszcze raz namiar na termostat bo nic do mnie nie doszło :(

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 467,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Muszę polakierować niewielki "surowy" plastikowy element ,

czy trzeba dać jakiś podkład?

jak tak to jaki?

gdzie w Olsztynie zrobię to tanio i dobrze?

A może ktoś ma "pistolet" i potrafi nałożyć farbę czy lakier?

Z lakiernią miałem w życiu do czynienia niewiele,

w samochodówce na warsztatach szkolnych przechodziłem dział "lakiernia",

lecz nauczyłem tam się... machać jedynie papierem wodnym :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Marek a co chcesz lakierować>? mam znajomego z warsztatem co nie raz coś tam polakieruje, ale nie robi tego profesjonalnie [br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 15:59_________________________________________________no panowie zapraszam do oddawania głosów do konkursu fotograficznego........ :gwizdanie:

Opublikowano

witam :hi:mam juz oponki wziołem urzywki w dobrym stanie za 400 za komplet i załozyłem je na alu.powiedzieli ze dwie zimy przetrzymaja zobaczymy.[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 16:24_________________________________________________

Muszę polakierować niewielki "surowy" plastikowy element ,

czy trzeba dać jakiś podkład?

jak tak to jaki?

gdzie w Olsztynie zrobię to tanio i dobrze?

A może ktoś ma "pistolet" i potrafi nałożyć farbę czy lakier?

Z lakiernią miałem w życiu do czynienia niewiele,

w samochodówce na warsztatach szkolnych przechodziłem dział "lakiernia",

lecz nauczyłem tam się... machać jedynie papierem wodnym :polew: :polew: :polew:

na zalbkach znam goscia który robi dobrze i nie drogo ale to bys musiał podjechac do niego i sprawdzic.pozdrawiam
Opublikowano

Marek a co chcesz lakierować>? mam znajomego z warsztatem co nie raz coś tam polakieruje,

mam nową czachę do skutera,

na zalbkach znam goscia który robi dobrze i nie drogo ale to bys musiał podjechac do niego i sprawdzic.pozdrawiam

dzięki, może podjadę

LUDZIE, GŁOSUJCIE NA AUTO KOLEGI CZAJA77 W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZE B5

Chłopak brzydki, ale auto ma całkiem, całkiem... :gwizdanie:

Ja już zagłosowawszy :good:

Opublikowano

:polew: :polew:

Ok Marek a farbę kupisz czy jak?czy on ma to wszytko zorganizować.co do ceny poznam ją w czwartek

Opublikowano

głos oddany

Opublikowano

aleś fotkę wstawił - myślałem że walniesz tą ze spotu a ty żeś wysłał z jakiś bagien :kox:

Opublikowano

aleś fotkę wstawił - myślałem że walniesz tą ze spotu a ty żeś wysłał z jakiś bagien :kox:

:polew: :polew: :polew:

sceneria faktycznie ciekawa, brakuje jeszcze pasących się krów... :gwizdanie: :decayed:

Mówię Wam - sekret wygranej tkwi w pięknej dziewczynie na tle Audi :good: :good: :good:

Opublikowano

Panowie to sie da pogodzic - motyw wiejski z nutka sexapilu..

Postawimy taktusia kolo krowiego placka :) :) z tylu gdzies tam bedzie wygladal kawalek samochodu.. np rura wydechowa i bedzie super git :)

no i do tego.. obowiazkowo gogle :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

Marek pytałem tego znajomego o lakierowanie, ale on już się w to nie bawi ,powiedział ze nie ma do tego teraz warunków. niestety nie pomogę/

a mi dziś znowu autko nie chciało odpalić, jutro z Pawłem szukamy dalej................ ;(

Opublikowano

Panowie to sie da pogodzic - motyw wiejski z nutka sexapilu..

Postawimy taktusia kolo krowiego placka :) :) z tylu gdzies tam bedzie wygladal kawalek samochodu.. np rura wydechowa i bedzie super git :)

no i do tego.. obowiazkowo gogle :decayed:

:polew: :polew:

:polew:

Opublikowano

nie taki kolego.......................... :gwizdanie:

Opublikowano

nie taki kolego.......................... :gwizdanie:

Jeżeli chodzi o termostat do TDI to posiadam ORI od Palmowskiego :decayed:

Oddam za :mysli: 50% ceny dla Naszego Klubu :decayed:

Opublikowano

Ehh Ty to sie Grzechu masz z tą swoją A4 :confused4:

Jeszcze tylko jutro i znów wolne :> Podoba mi się taki tydzień :)

Opublikowano

no i teraz się chwalisz jak tydzień temu wymieniłem :cool1:

Opublikowano

no i teraz się chwalisz jak tydzień temu wymieniłem :cool1:

Nie pytałeś,nie dzwoniłeś...ja Zbysiu wróżką nie jestem :wink4:

Pozdrawiam ...no i zalataj czasami :cool1:

Opublikowano

Ehh Ty to sie Grzechu masz z tą swoją A4 :confused4:

no się trafił problem ale z czasem pewnie się go rozwiąże (może wszystko jest powiązane z padniętym ecu) ale za to furka ładna :hi:

w sumie myślę o jakiejś nowszej a4 ale jak pomyślę to nie jestem pewien czy ryzykować[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 20:45_________________________________________________

Pozdrawiam ...no i zalataj czasami :cool1:

no będe musiał podjechać bo dawno cię już nie było widać ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.