Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

dobra dobra tylko tak sie pytałem nie krzyccie na mnie -mam warsztacik koło pracy to se zmienie a kółek nie wywazałem gdyż and bikoz -kupiłem swoje kochane autko wpazdziezu 2010 r i wole sam zadbac o swoje aluski i bezpieczenstwo bo sam nie jezdze ale dziecko swoje woze wiec zrozumcie ze pytam :) poza tym wiem takze ze coca cola is the best na kazda srubke :gwizdanie:

a i pytanko dodatkowe czy ktoś z was pany posiada do sprzedazy na spocie albo coś jakies gadzety z forum typu naklejki i smycz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daj sie Arko :decayed: tym starym wyżeraczom ja tez za kazdym razem jade na wyważanie :)

A gadzety masz tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=113.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ,wiem wartosc sentymentalna ok lece po zakupy bede uwaznie obserwował to forum gdyz inne nie są dla mnie pozyteczne -bikoz nic nie wiem o autach ,zwykły uzytkownik jestem :decayed: ale swoje audi dzis wykapałem przy realu :decayed:

ok thx za linka popatrze sobie a co!!! narx pany olsztyn rządzi he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak nadejdzie czas :gwizdanie: to mamy magika takiego jednego :decayed: ktory robi rzeczy niemozliwe od reki a na cuda trzeba troche poczekac :naughty:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 17:12_________________________________________________btw a nie chcesz jechac na Zlot w Kaletce ?? albo na spot piwny w sobote :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bywa na spotach ? jesli tak zapytałbym go o kilka drobiazgów co mi chodza po głowie :mysli:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 17:14_________________________________________________w sobote mam imieniny ojca JÓZEF i nie wiem czy skonczy sie przed 19 no chyba ze potem dam jeszcze rade -obaczym :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiesz nie ma co rogrzebywac przeszłosci :decayed: popatrzmy zatem w przyszłosc :) wejdz sobie w fotki ze zlotu w Kaletce z zeszłego roku i bedziesz wiedział kto jest kim i jaka ma faciate :polew:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=130669.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wooow no niezłe te wasze fotki oj widze ze pojechaliscie na prawdziwy wypoczynek :polew:

tabliczki macie wyjechane -jak na prawdziwej kurso-konferencji ,robi wrazenie :good:

i peruke masz wyczesana ze łojezu... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka grzegorz-takie imie powazne ci rodzice dali ze ho ho :) ok w takim razie poczytam forum wstecz to sie czegos o was panowie dowiem -moze :chytry:

Taktuś... w tym roku konkurencję zeszłoroczną z Patrykborem zastąpimy arko72 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co kaman ale od razu sie nie zgadzam , ja na razie na zasadzie goscia tu jestem nawet was nie znam wiec nic nie planujcie bo nie bede z wami pił!!! :>[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 20:20_________________________________________________adrianus z jarot jesteś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...